Po czym poznać, że to Ten Jedyny?

Oto sygnały, które świadczą o tym, że właśnie znalazłaś księcia z bajki!
Po czym poznać, że to Ten Jedyny?
28.10.2013

Całe życie szukamy swojego księcia z bajki, czyli wyśnionego ideału, z którym chcemy stanąć przed ołtarzem i wspólnie się zestarzeć. Poszukiwania nie są łatwe, bo zazwyczaj na drodze do celu zaliczamy mnóstwo mniej lub bardziej bolesnych upadków. Dlatego niełatwo ostatecznie zdecydować, że to z tym, a nie innym partnerem chciałybyśmy związać całą swoją przyszłość.

Komedie romantyczne, programy telewizyjne, prasa kobieca - wszędzie znajdziecie poradniki, które podają receptę na odnalezienie miłości życia. To wprowadza w nasze życie ogromną presję i poczucie, że koniecznie musimy znaleźć tego jedynego, idealnego faceta. Jednak w rzeczywistości każdy związek wymaga sporych nakładów pracy i żaden z gruntu nie jest idealny. Ten Jedyny to facet, który jest twoją bratnią duszą. Kimś z kim mogłabyś śmiało iść przez życie.

Oto sygnały, które świadczą o tym, że właśnie trafiłaś na kogoś takiego!

zakochani

UFASZ MU

Zaufanie to podstawa związku. Jeśli wiesz, że twojemu partnerowi możesz zaufać w każdej kwestii, nie masz potrzeby kontrolowania go i wiesz, że nigdy by cię nie okłamał to znak, że świetnie do siebie pasujecie, a wasza relacja jest zdrowa i silna. Jeśli jednak czujesz, że twój facet nie jest do końca godny twojego zaufania, lepiej zastanów się czy naprawdę chcesz z nim być.

TWORZYCIE ZGRANY TEAM

Podejmujecie wspólnie wszystkie decyzje, potraficie się świetnie zorganizować i żadne zadanie nie jest dla was niemożliwe do wykonania – jeśli to zdanie dotyczy ciebie i twojego partnera, możesz wam obojgu pogratulować. Małżeństwo (czy po prostu partnerstwo) wymaga od obu stron zaangażowania w wielu kwestiach. Bo nawet z najcięższej sytuacji da się wykaraskać, gdy ukochany walczy z tobą ramię w ramię. Świadomość tego, że razem świetnie poradzicie sobie ze wszystkim jest bardzo potrzebna w związku. Facet, z którym tworzysz udany zespół, to zdecydowanie ten jedyny.

zakochani

BARDZO GO KOCHASZ

To może brzmieć banalnie, jednak ten punkt jest bardzo ważny podczas rozważań na temat tego jedynego. Oczywiście, sama miłość nie wystarczy do zbudowania trwałego i dojrzałego związku, ale zdecydowanie jest ku temu dobrą podstawą. Gdy twoja miłość do faceta jest nadal silna, choć od momentu zakochania minęło sporo czasu, możesz śmiało przypuszczać, że odnalazłaś partnera na całe życie.

ROBISZ PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Jak bardzo zaangażowana jesteś w ten związek, poznasz po swoim podejściu do wspólnej przyszłości. Zastanawiasz się, jak będzie wyglądało wasze życie za 10 lat? Uwzględniasz go we wszystkich swoich planach, a jego obecność w twojej przyszłości jest dla ciebie oczywista? To najlepszy znak na to, że znalazłaś swojego księcia z bajki. Widać, że poważnie myślisz o tej relacji i jesteś z nim szczęśliwa.

MASZ DOBRE STOSUNKI Z JEGO RODZINĄ

Znacie i lubicie się z jego rodziną? On chętnie przyjeżdża do twojego domu? Jeśli tak, z tym partnerem najprawdopodobniej chciałabyś związać się na stałe. Stosunki z rodziną są dopełnieniem życia we dwoje, bo stanowią fundament tego kim jesteśmy. Ciężko by było na całe życie związać się z facetem, który kontaktów z twoją familią unika jak ognia i nie potrafi usiąść z nimi przy jednym stole. W końcu okazji ku temu w ciągu roku jest mnóstwo, a ty z pewnością chciałabyś świętować je w rodzinnym gronie – ze swoim ukochanym na czele. Gdy poczujesz, że twój partner jest już częścią twojej rodziny, a i ty jego rodzinę uważasz za swoją, to znak, że z tym facetem chcesz dożyć szczęśliwej starości.

MACIE PODOBNĄ WIZJĘ PRZYSZŁOŚCI

Wspólne plany, marzenia i cele to podstawa do trwałego związku na całe życie. Podobne spojrzenie na świat jest bowiem niezbędne do tego, by zbudować silną, dobrze działającą relację między dwójką ludzi. Kiedy wasze zdania na ten temat są podzielone, może być wam ciężko wytrwać razem przez długie lata. Warto jak najwcześniej przeprowadzić z partnerem rozmowę na temat jego planów i marzeń, które chce zrealizować w przyszłości. Kiedy ty marzysz o dzieciach, domku z białym płotem i spokojnym życiu, a on stawia na karierę i podróże po świecie - wiadomo, że nic z tego związku nie będzie.

JESTEŚCIE NAJLEPSZYMI PRZYJACIÓŁMI

Nie tylko się kochacie, ale też wspieracie się, mówicie sobie o wszystkim i świetnie się razem bawicie? To super! Dojrzała relacja zbudowana jest przede wszystkim na przyjaźni między partnerami. Jeśli jej nie ma, a pożądanie z czasem słabnie, rozstanie jest bardzo prawdopodobnym skutkiem tej sytuacji. Ten Jedyny to facet, z którym możesz konie kraść. Relacja oparta na prawdziwej przyjaźni to najlepsze co możesz sobie wymarzyć.

DOBRZE WAM W ŁÓŻKU

Wbrew pozorom dopasowanie seksualne jest bardzo ważne w związku na całe życie (choć nie najważniejsze). W końcu decydując się na spędzenie reszty swoich dni z jednym partnerem, jednocześnie `skazujesz siebie` na wieczną monogamię. Także tę łóżkową. Dlatego lepiej zastanowić się, czy chcesz już zawsze uprawiać seks z tym jednym facetem, zanim podejmiesz decyzję o wspólnym życiu.

Polecane wideo

Komentarze (44)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.12.2021 20:39
a ja mam problem jestem 5 lat z chłopakiem i do tej pory myślałam że to ten jedyny byłam gotowa wyjść za niego za mąż i wgl ale stało się coś co mnie zaskoczyło przyszedł do pracy on i po tygodniu pracy z nim poczułam że chyba jestem w nim nie zakochana bo to jeszcze za dużo powiedziane ale podoba mi się bardzo mamy takie samo podejście do życia tylko że z tym pierwszym też jestem mega skołowana tym wszytskim... nie chce przekreślać związku bo wiem że go kocham ale z drugiej strony boję się że ten drugi może być tym i stracę może i prawdziwą miłość
odpowiedz
Podpis... (Ocena: 5) 18.11.2015 02:03
W moim związku kilka razy się rozstawaliśmy, jednak za każdym razem wracaliśmy do siebie. Jednak za którymś razem on już nie chciał powrotu. Świat mi się zawalił. Nie widziałam co z sobą począć. Skorzystałam ze strony urok-milosny.pl i zamówiłam rytuał miłosny. Mężczyzna mego życia do mnie wrócił i wiem że już nie wypuszczę go z rąk.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 21:55
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2013 20:08
Po grubym portfelu i wielkim interesie. Miłości nie ma...
odpowiedz
aaa (Ocena: 5) 28.10.2013 22:40
był taki i tydzień temu Mnie zostawił, po 2 latach :(. po prostu bez słowa wyjaśnienia :(. a rodzina jeszcze Mnie pierze za Niego. ekstra.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie