Powrót do byłego faceta: 7 wskazówek, które pomogą Wam zacząć wszystko od nowa

Zerwał z Tobą, a teraz chce wrócić? Oto co powinnaś zrobić w takiej sytuacji.
Powrót do byłego faceta: 7 wskazówek, które pomogą Wam zacząć wszystko od nowa
26.10.2013

Rozstania są jednymi z najtrudniejszych życiowych doświadczeń. Bo ciężko jest z dnia na dzień zapomnieć o miłości i przeboleć jej utratę. Dlatego często z otwartymi ramionami przyjmujemy facetów, którzy wracają do nas i błagają o przebaczenie. Powrót do byłego nie jest jednak najłatwiejszą decyzją do podjęcia.

Jeśli zdecydujesz się wrócić do swojego eks, musisz być pewna, że wybaczyłaś mu wszystkie przewinienia i będziesz potrafiła o nich zapomnieć. W innym przypadku ponowne wchodzenie w tę relację nie będzie miało sensu.

Oto sposoby na to, by ułożyć sobie na nowo związek z byłym facetem.

powrót do byłego faceta

3. ZACZNIJ OD POCZĄTKU

Zapomnij o tym co było złe i postaraj się wymazać z pamięci wszystkie niemiłe wspomnienia. Spróbuj naprawić swoje błędy i tego samego wymagaj od niego. Rozpoczynanie dawnego związku od nowa ma jeden duży plus – możecie wyciągnąć wnioski z waszego dawnego życia i nauczyć się na własnych błędach, nadając relacji nowy sens.

4. POMYŚL O MOCNYCH I SŁABYCH STRONACH

Przyjrzyj się zarówno swoim, jak i jego silniejszym i słabszym stronom. O tych gorszych koniecznie z nim porozmawiaj, abyście wspólnie mogli je przezwyciężyć. Odpuść sobie krytykowanie i bądź otwarta na zmiany.

5. PRZEBACZ

Czasem zerwanie to jedyna droga do tego, by jedna ze stron dorosła, nauczyła się czegoś i odnalazła swoją indywidualność. Kiedy te procesy zachodzą, może przy okazji urodzić się z nich nowy wymiar miłości i zaangażowania. Dlatego gdy zdecydujesz się do niego wrócić, nigdy, przenigdy nie rozpamiętuj przeszłości – każdy może się zmienić i zasługuje na drugą szansę. Jeśli wciąż obwiniasz go za rozpad waszego związku, nic z tego nie będzie.

6. BĄDŹ ODPOWIEDZIALNA ZA SIEBIE

Po rozstaniu często wybielamy siebie, zapominamy o popełnianych przez nas błędach, a całą winę spychamy na drugą osobę. Wchodząc ponownie w relację z tym samym człowiekiem warto jednak otrzeźwieć i wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Dlatego przestań ciągle go obwiniać – to, że się rozstaliście jest waszą wspólną winą. Teraz oboje musicie pracować, by odbudować ten związek.

7. ZACHOWAJ SWOJĄ INDYWIDUALNOŚĆ

W związku bardzo łatwo jest nam zatracić siebie. Jak na ironię, często ten problem jest właśnie powodem rozstania. Dlatego gdy wracasz do faceta musisz pamiętać, aby zachować integralną część siebie wyłącznie dla... siebie. Błąd z poprzedniego razu nie może się powtórzyć.

Zerwanie bywa najlepszą rzeczą, która może się przytrafić – daje czas na przemyślenie pewnych spraw, nabrania dystansu i zrozumienia swoich uczuć. Więc jeśli wciąż coś do niego czujesz i wierzysz, że naprawdę się zmienił, koniecznie daj mu szansę. Być może tym razem pójdzie wam już lepiej, a on okaże się mężczyzną twojego życia?

powrót do byłego faceta

1. ZWOLNIJ

Poświęć trochę czasu na szczerą rozmowę z partnerem na temat zmian, które w was zaszły od momentu zakończenia związku. Czas daje bowiem ludziom możliwość ewoluowania, toteż warto sprawdzić, czy twój facet dobrze go wykorzystał. Obserwuj go, aby się przekonać, że naprawdę stał się lepszym człowiekiem, a nie tylko ma zamiar takowego udawać przez miesiąc, czy dwa.

2. ZAPYTAJ GO, CZY JEST PEWNY SWOICH UCZUĆ

Jeśli zdecydujesz się wrócić do byłego faceta, musisz być pewna jego uczuć do ciebie – chyba nie chcesz przerabiać zerwania po raz drugi? Podpytaj go i przekonaj się, czy naprawdę zrozumiał, że jesteś kobietą jego życia. Gdy zobaczysz, że wciąż nie do końca jest w stanie wyrazić, co czuje, lepiej nie angażuj się w ten związek, bo może przynieść ci tylko cierpienie. I to po raz kolejny.

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 4.76 / 5
laurie barrows (Ocena: 5) 09.10.2021 09:08
Mój mąż wrócił do domu kilka tygodni temu. W tej chwili idziemy razem na poradnictwo, modlitwę i czytanie nabożeństw oraz uczęszczamy do kościoła. Powiedział mi, że jest mu przykro z powodu tego, jak mnie zranił i że naprawdę mnie kocha. Nadal stoję jako mój mąż. Dla tych, którzy mają nadzieję, że ich bliscy wrócą do domu! skontaktuj się z dr Adeleke, a on przywróci twoje małżeństwo, tak jak zrobił to dla mnie. Jego adres e-mail to (aoba5019 @ gmail com) lub WhatsApp (+27740386124). Skontaktuj się z nim już dziś, jeśli potrzebujesz jego pomocy w swoim związku lub w jakimkolwiek innym przypadku. 1) Zaklęcia miłosne 2) Utracone zaklęcia miłosne 3) Zatrzymaj zaklęcia rozwodowe 4) Zaklęcia ślubne 5) Zaklęcie ciąży 6) Łamanie zaklęć 7) Zaklęcie śmierci 8.) Chcesz awansować w swoim biurze 9) chcesz zadowolić swojego kochanka 10) Loteria Skontaktuj się z tym wspaniałym człowiekiem, jeśli masz jakiekolwiek problemy, aby uzyskać trwałe rozwiązanie przez (+27740386124)
odpowiedz
Mur Anita (Ocena: 2) 28.09.2021 18:40
Mąż zostawił mnie dla młodszej kobiety i byłam zdruzgotana. To było tak, jakby miała go pod wpływem złego zaklęcia, Saul z dnia na dzień zwrócił się przeciwko mnie bez żadnego ostrzeżenia. Zdarzyło się to w zeszłym roku, byłem zdesperowany, więc korzystałem z każdej strony rzucania zaklęć, którą udało mi się znaleźć, bez żadnych rezultatów. Przyjaciel wysłał mnie do dr Adeleke i skontaktowałem się z nim. Zaczął ze mną pracować w czerwcu. Dzięki całej jego wspaniałej pracy, mój mężczyzna i ja znów jesteśmy razem. Jestem tak szczęśliwy i zaszczycony, że mam po swojej stronie tak wspaniałą osobę jak ty. Dziękuję Ci! Skontaktuj się z aoba5019 @ gmail com i na WhatsApp: + 27740386124
odpowiedz
Kevin Silva (Ocena: 5) 06.05.2021 08:34
To działa! Nazywam się Kevin Silva. Moja była żona zablokowała mnie na każdej platformie. Skontaktowałem się z doktorem Saką w celu uzyskania pomocy, 24 godziny po tym, jak dr Saka rzucił swoje zaklęcie, Moja żona ODBLOKOWAŁA MNIE! Ten człowiek jest uczciwy, prawdziwy i potężny! Skontaktuj się teraz z dr Saka, aby uzyskać pomoc, dzielę się swoim świadectwem ... Moja żona wróciła ze mną i jesteśmy razem szczęśliwi. Skontaktuj się z dr Saką na jego czacie WhatsApp lub Viber: +27634201775.
odpowiedz
Susan Mile (Ocena: 5) 27.04.2021 09:40
SKONTAKTUJ SIĘ Z DR SAKA, ABY UZYSKAĆ POTĘŻNE ZAKLĘCIE, KTÓRE POMOŻE CI ODZYSKAĆ SWOJEGO EX LOVERA NIE WAŻNE, JAK DŁUGO ROZERWUJESZ LUB Z KOGO ON / ONA MOŻE BYĆ TERAZ, DR SAKA POMOŻE CI ODZYSKAĆ W CIĄGU 24 GODZIN TYLKO JAK ON POMOŻE MI, TO CZŁOWIEK JEST ZBYT POTĘŻNY I UCZCIWY KONTAKT Dr SAKA na czacie WhatsApp lub Viber: +27634201775. Nazywam się Susan Mile, dzielę się swoim świadectwem, ten człowiek jest prawdziwy i potężny.
odpowiedz
Willaim Cobb (Ocena: 5) 26.09.2020 08:29
Witaj, czy przechodzisz kryzys w związku i musisz to uporządkować, czy chcesz odzyskać swojego byłego, czy możesz znaleźć poniżej powyższe problemy, w których chcesz, żebym ci pomógł szamanowi * Kontrolowanie twojego kochanka * Powrót kochanka * Rozmowa i rób * Wygrywaj na loterii * Cudowne pieniądze * Leczy HIV * Opryszczka. Możesz napisać do mnie na WhatsApp, aby omówić, jak mogę pomóc w jednym z moich wspaniałych zaklęć whatapp lub wyślij SMS-a +1 (470) 485-4938 nie umieraj w ciszy problem ma rozwiązanie i mogę pomóc, chcę się odezwać wkrótce ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie