5 znaków, że on nadal kocha swoją eks!

Podejrzewasz, że Twój facet wciąż myślami wraca do swojej byłej? Oto sygnały, które potwierdzą Twoją teorię.
5 znaków, że on nadal kocha swoją eks!
17.10.2013

Czy kiedykolwiek miałaś wrażenie, że twój związek tworzą trzy, a nie dwie osoby? Mowa oczywiście o eks dziewczynie twojego partnera. Jeżeli facet dość często o niej wspomina lub za bardzo interesuje się tym, co ona teraz robi, całkiem możliwe, że wciąż czuje coś do swojej byłej. 

Jak poznać, że ukochany tęskni za swoją eks, podpowiada Tina B. Tessina, psycholog i autorka książki `Money, Sex and Kids: Stop Fighting about the Three Things That Can Ruin Your Marriage`. Oto, na co należy zwrócić uwagę.

3. ŻYWI WOBEC NIEJ SAME `EKSTREMALNE` UCZUCIA 

- Jeśli wciąż mówi o niej albo w samych superlatywach, albo używając samych inwektyw i brzmi to wszystko wręcz nieprawdopodobnie, musisz koniecznie zapytać go o jego rolę w tamtym związku – radzi pani psycholog – Gdy o sobie nie mówi wcale, powinno cię to jakoś zaalarmować. W końcu wina zawsze leży po obu stronach.

Tak więc kiedy twój facet wiecznie narzeka na swoją byłą i opowiada ci ciągle jaka była beznadziejna i straszna to znak, że… nie może o niej zapomnieć, ale boi się do tego przyznać nawet przed samym sobą.

4. NIE POTRAFI ZERWAĆ Z NIĄ KONTAKTU

Istnieje wiele powodów, dla których facet chce utrzymywać kontakt z eks, które właściwie nie są niczym złym. Szczególnym jest posiadanie przez nich wspólnego dziecka, które połączyło ich do końca życia. Podobnie, jeśli byli ze sobą bardzo długo, ale ich uczucie się wypaliło – to, że są teraz przyjaciółmi i wciąż się do siebie odzywają to dobry znak dla ciebie. W końcu ktoś, kto nie pali za sobą mostów i nie ma wrogów, jest raczej dobrym i godnym zaufania człowiekiem. Jednak, gdy nie ma żadnego ważnego powodu, który zmuszałby go do kontaktowania się z byłą, jest to co najmniej niepokojące.

- W takim przypadku znacznie zwolniłabym tempo w tym związku – radzi dr Tessina – może nawet zaczęłabym się rozglądać za kimś, kto będzie potrafił skoncentrować się na mnie, nie tkwiąc wciąż jedną nogą w przeszłości.

5. NIE MOŻE O NIEJ ZAPOMNIEĆ

Jeśli twój facet ewidentnie nie może uwolnić się od wspomnień, ciągle odwiedza profil byłej na portalach społecznościowych, przegląda ich stare wspólne zdjęcia, ewidentnie masz problem.

- On jeszcze nie zakończył w głowie tego związku! – alarmuje pani psycholog. – Musisz to zrozumieć, gdy zdecydujesz się kontynuować tę relację. Będziesz bowiem obecna przez cały okres jego `pozwiązkowej terapii`. 

Któryś z punktów pasuje do zachowania twojego faceta? Jeśli tak, to nie mamy dla ciebie dobrej wiadomości: on wciąż nie wyleczył się ze swojej eks. Lepiej zatem wycofać się z relacji, w której jesteś tylko klinem mającym pomóc partnerowi zapomnieć o tamtej kobiecie. Zrób to dla was obojga.

miłość

1. NIE ZROBIŁ SOBIE PRZERWY MIĘDZY ZWIĄZKAMI

Jeśli zaczęliście się spotykać wkrótce po zakończonym przez niego związku, to istnieją spore szanse na to, że twój facet wciąż myśli o poprzedniej partnerce. Nie musi to oznaczać, że chce do niej wrócić – po prostu nie zdążył przeboleć tamtej relacji zanim wszedł w nową. Proces regeneracji między końcem jednego związku a początkiem następnego jest warunkiem stworzenia zdrowej relacji z nową partnerką.

- Każdy ma swoje plany i marzenia dotyczące przyszłości związku. Kiedy się kończy, jesteśmy bardzo zawiedzeni. To dlatego potrzebujemy czasu, aby ochłonąć – zauważa dr Tessina. – Musisz spróbować porozmawiać z nim o tym, co w poprzednim związku mu nie wyszło i zmusić go do przeanalizowania wszystkiego krok po kroku. Jednak nawet wtedy, gdy nie będzie potrafił tego zrobić nie oznacza to, że wasz związek się nie uda.  Musisz po prostu dać mu czas na regenerację i być w tej kwestii wyrozumiała.

miłość

2. ZAKOCHAŁ SIĘ W TOBIE, BĘDĄC JESZCZE W POPRZEDNIM ZWIĄZKU

Jeśli jesteś współwinna końca poprzedniego związku swojego faceta, musisz być świadoma, że on tak łatwo nie pozbędzie się wyrzutów sumienia i wciąż będzie wracał myślami do tamtej kobiety. Przynajmniej przez jakiś czas. Niestety, z tym facetem nic nie jest pewne, także to, że z tobą będzie dłużej, niż z poprzednią partnerką.

- On ma po prostu mentalność zdrajcy – ostrzega dr Tessina. – jeśli zdradzał ją, ciebie pewnie też będzie. Lepiej daruj sobie tę znajomość, to nie facet dla ciebie. W zasadzie to nie jest facet dla żadnej porządnej kobiety.

Komentarze (43)

Ocena: 4.93 / 5
james (Ocena: 2) 19.12.2017 20:21
-4
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2015 22:19
No to ładnie....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.09.2015 14:33
Po rozstaniu nie potrafiłam dojść do siebie. Kolezanka namówiła mnie do tego żebym skorzystała z rytualisty perun72@interia.pl aby on do mnie wrócił. Zamówiłam i nie zawiodłam się. Chłopak powrócił a nasze szczęście jest ogromne.
odpowiedz
anna25 (Ocena: 5) 20.05.2015 17:34
Słuchajcie ja mam inny sprawdzony sposób jak sprawdzić czy mój facet mnie zdradza. Czytam jego SMSy i nawet nie muszę do tego dotykać jego telefonu. Brzmi dziwnie? Już wyjaśniam. Istnieje strona internetowa dzięki której możecie przecyztać SMSy kogo chcecie w tym swojego partnera. Wiem, że to wydaje się nie możliwe ale osobiście sprawdziłam i to działa. Dzięki tej stronie możecie przechwycić wszystkie jego SMSy i pobrać na swój komputer. Robię tak co jakiś czas i muszę przyznać, że zawsze świetnie i szybko działa i wiele się można dowiedzieć. Polecam wam tą stronę: sprawny.pl/szpiegujsms
odpowiedz
smutne (Ocena: 5) 28.04.2015 14:57
Smutne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo