Tego NIE RÓB po pierwszej randce!

Chcesz, aby po udanej pierwszej randce facet do ciebie zadzwonił? Jeśli tak, nigdy nie rób tych rzeczy!
Tego NIE RÓB po pierwszej randce!
16.10.2013

Udało ci się przetrwać przerażającą pierwszą randkę. Pewnie teraz z niecierpliwością czekasz na kolejne spotkanie, a w myślach zaczynasz kreślić wspólną przyszłość z tym facetem? Hola hola, nie tak prędko! Lepiej wstrzymaj się z tym planowaniem, bo możesz chłopaka skutecznie odstraszyć.

O ile zależy ci na tej znajomości, powinnaś porzucić wszelkie niedorzeczne pomysły i spokojnie czekać na rozwój wydarzeń, a wszystko pójdzie dobrze. Podpowiadamy, czego pod żadnym pozorem nie wolno ci robić tuż po pierwszej randce. 

randka

3. PRZYSTOPUJ Z SMS-AMI 

Lepiej daruj sobie miłosne eseje na kilka wiadomości. To naprawdę kiepski pomysł, by odsłonić wszystkie karty już na początku znajomości. Daj wam obojgu trochę czasu. Jeśli jest wam pisane bycie razem, to czas na ckliwe wyznania jeszcze nadejdzie.

4. NIE RÓB SOBIE ZBYT WIELKICH NADZIEI

To dopiero początek, więc nie obiecuj sobie po pierwszej randce zbyt wiele. W końcu lepiej być miło zaskoczoną, niż rozczarowaną dalszym rozwojem sytuacji.

5. NIE WYCZEKUJ TELEFONU OD NIEGO

Nie wgapiaj się w ekranik swojego telefonu non stop przez tydzień po pierwszej randce. Jeśli nie zadzwonił w ciągu 3-4 dni to już nie zadzwoni i musisz się z tym pogodzić. Widocznie dla niego ta randka nie była taka udana.

6. NIE ROZPOWIADAJ WSZYSTKIM, ŻE ZNALAZŁAŚ `TEGO JEDYNEGO`

Naprawdę, nie ma żadnej potrzeby, by informować całą swoją rodzinę o tym, że kogoś spotkałaś i może coś z tego będzie. Takimi informacjami lepiej dzielić się dopiero wtedy, gdy wasza znajomość przerodzi się już w związek. Bo co będzie, jeśli on po pierwszej randce nie da już znaku życia, a wszystkie ciotki na rodzinnym spotkaniu będą o niego wypytywać? Pomyśl o tym zanim zrobisz coś tak głupiego.

randka

1. NIE SZALEJ NA FACEBOOKU

Nie zmieniaj od razu statusu z `wolny` na `w związku` oznaczając tego faceta. Nie bombarduj go wiadomościami, nie komentuj absolutnie każdego zamieszczonego przez niego zdjęcia, czy linku. Innymi słowy: nie rób niczego, przez co on mógłby pomyśleć, że masz na jego punkcie obsesję, bo może wziąć cię za niebezpieczną wariatkę.

2. NIE WYDZWANIAJ DO NIEGO

Nie dzwoń do chłopaka zaraz po zakończeniu randki, by wyznać mu, że `jest tym jedynym`. Nie próbuj też na siłę dodzwonić się do niego, kiedy nie odebrał 18 twoich poprzednich połączeń i zignorował 9 histerycznych wiadomości głosowych.

7. NIE BUDUJ DUŻEGO DYSTANSU

Oczywiście, zbytnia wylewność nie jest wskazana, jednak nie warto wpadać ze skrajności w skrajność. Jeśli będziesz trzymać go na zbyt duży dystans to facet może pomyśleć, że nie jesteś nim zainteresowana.

8. NIE PLANUJ WASZEGO ŚLUBU

Weź głęboki oddech i uspokój się. To była dopiero JEDNA RANDKA. Jeśli ci na nim zależy, rób wszystko, byś kiedyś, w dalekiej przyszłości, faktycznie mogła zacząć planować wesele.

9. NIE NACHODŹ GO

Jeśli nie chcesz, by wziął cię za wariatkę i stalkerkę to lepiej nie czekaj na niego pod domem lub pod miejscem pracy już następnego dnia po waszej pierwszej randce. To po prostu… dziwne.

10. NIE MARTW SIĘ PRZYSZŁOŚCIĄ

Kobiety, które zostały zranione przez partnerów w poprzednich związkach, mają tendencję do zamartwiania się tym, co przyniesie im kolejny. Nie wpadaj w paranoję, wbrew temu co się mówi, nie każdy facet jest draniem, a związek z tym mężczyzną może okazać się o niebo lepszy od poprzedniego. Warto więc zaryzykować i porzucić swoje lęki, a być może odnajdziesz wreszcie szczęście w miłości.

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 5 / 5
gosc (Ocena: 5) 17.10.2013 17:30
Boze co za stek bzdur :) widzisz i nie grzmisz
odpowiedz
anka (Ocena: 5) 16.10.2013 22:54
Porady jak dla 13-latek
odpowiedz
anka (Ocena: 5) 16.10.2013 22:53
Porady jak dla 13-latek....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2013 21:09
Hm. Ja wszystko rozumiem, ale komuś naprawdę mogłoby przyjść do głowy wystawanie pod domem obcego w sumie faceta? 90 % z tych rzeczy nie zrobiłabym nawet mojemu mężczyźnie, kiedy już jesteśmy związani, bo nawet na dalszym etapie są chore.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.10.2013 19:05
Ja pierdziele! Która kobieta zaczyna planować ślub po pierwszej randce? Tylko jakaś chora na głowę...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie