Czego mężczyźni naprawdę NIE CIERPIĄ u kobiet? LISTA naszych nieznośnych zachowań

Wybuchanie płaczem, plotkowanie, brak wiedzy na podstawowe tematy – oto, czego mężczyźni w nas nie tolerują.
Czego mężczyźni naprawdę NIE CIERPIĄ u kobiet? LISTA naszych nieznośnych zachowań
31.08.2013

Większość mężczyzn ma słabość do kobiet, są jednak rzeczy, których w nas nie cierpią. Chodzi o te wszystkie zachowania i czynności, które sprawiają, że w męskich oczach stajemy się niedojrzałymi dziewczynkami.

Zamartwianie się błahostkami

Twój kot od paru dni nie czuje się najlepiej? Złamał ci się paznokieć? Zgubiłaś ulubione kolczyki? Tak, my wiemy, że to wystarczające powody, by wpaść w czarną rozpacz, ale niestety nie dla mężczyzn. `Nie znoszę, po prostu nienawidzę, gdy moja kobieta robi aferę z byle powodu. Strasznie mnie to irytuje. Nie cierpię, kiedy reakcja emocjonalna jest nieadekwatna do sytuacji, bo zaczynam się wtedy zastanawiać, czy ona jest zrównoważona psychicznie` – opowiada Tomek.

Wskazówka: podchodź na luzie do sytuacji, które są błahe i nie mają większego znaczenia. Wpłynie to dobrze i na ciebie, i na bliskich ci mężczyzn.

Branie wszystkiego na serio

Na ogół mężczyźni starają się być wyluzowani. I dobrze, bo jaki jest sens w braniu wszystkiego na serio? Dlatego od czasu do czasu lubią zażartować, powiedzieć coś zabawnego, dokuczyć ci. Niestety, wiele kobiet jest śmiertelnie poważnych, a męskie żarty odbiera jako atak na swoją osobę. Więcej luzu! Oni naprawdę nie mają nic złego na myśli, a z pogodnym usposobieniem po prostu żyje się lepiej.

Wskazówka: nie bądź w każdej sytuacji śmiertelnie poważna. Naucz się śmiać z siebie i żartuj razem z facetem. Od razu poczujesz się lepiej.

 
kobiety

Myszkowanie i węszenie

Są kobiety – i wcale nie jest ich mało – które stosują zasadę ograniczonego zaufania. Nawet w związku. Skutkiem tego jest węszenie i myszkowanie w jego rzeczach, sprawdzanie historii odwiedzonych stron w komputerze, zaglądanie do telefonu, lustrowanie Facebooka… Mężczyźni tego nie tolerują – i oby nie przyłapali cię na gorącym uczynku. Poza tym pamiętaj: jeśli będziesz go szpiegować, w końcu pewnie natrafisz na coś, co uznasz za dowód jego niewierności albo zdrady (nawet jeśli byłaby to jedynie kwestia twojej rozbujałej wyobraźni).

Wskazówka: odpuść. Każdy ma prawo do prywatność i bawienie się w detektywa jest po prostu nie fair. A jeśli nie ufasz swojemu partnerowi, to może w ogóle nie powinniście być razem?

 

kobiety

Opowiadanie o wszystkim koleżankom

Przyjaźń między mężczyznami różni się od przyjaźni między kobietami. Dla nas ważne jest, by koleżanka była naszą bratnią duszą. Lubimy rozmawiać z nią na wszelkie możliwe tematy – szczególnie na temat związku, mężczyzn, spraw osobistych. I właśnie tego panowie nie cierpią. `Za każdym razem, gdy wracam do domu, a moja narzeczona plotkuje z przyjaciółką, już wiem, że o mnie gadają i czuję się beznadziejnie. Wolałbym, żeby nie omawiała z koleżankami naszych spraw` – mówi Maciek.

Wskazówka: sprawy delikatne i trudne, które dotyczą ciebie i partnera, niech zostaną między wami. Ty też byś nie chciała, żeby on omawiał z najlepszym kumplem wasze sprawy, prawda?

Brak wiedzy ogólnej

Gdy mężczyźni szukają kobiet, z którymi mogliby się związać na stałe, rozglądają się za inteligentnymi dziewczynami. Takimi, z którymi można porozmawiać na różne tematy i które po prostu mają coś w głowie. Jeden z internautów pisze: `Poznałem fajną dziewczynę, ale gdy zaczęliśmy rozmawiać, okazało się, że ona o niczym nie ma pojęcia i potrafi się tylko śmiać. Co za żenada`. Właśnie. Mężczyźni lubią, gdy z kobietami można podyskutować i wymienić się poglądami. A poza tym nikt nie chce, by uznano jego partnerkę za… głupią.

Wskazówka: nie myśl, że mężczyźni szukają u kobiet tylko ładnej buzi. Nieprawda. On z pewnością zwróci uwagę na to, że można z tobą o wszystkim pogadać.

 

Manipulowanie płaczem

Mężczyźni bardzo nie lubią, gdy kobiety przy nich płaczą. Szczególnie z ich powodu. A już nie cierpią, kiedy kobiety próbują nimi manipulować, zalewając się łzami. `Już się na to uodporniłem, ale przyznaję, że przez lata zawsze mnie ruszało, gdy moja dziewczyna zaczynała szlochać. Wydawało mi się wtedy, że nawaliłem, uraziłem ją albo sprawiłem przykrość. Teraz już wiem, że kobiety płaczem wymuszają na nas różne decyzje` – twierdzi Patryk. Trudno się z tym nie zgodzić. My, kobiety, gdy chcemy, potrafimy w mig zalać się łzami.

Wskazówka: skończ z tym, bo to nie jest w porządku. Wpędza faceta w poczucie winy i jest po prostu wstrętną manipulacją. Czas dorosnąć.

EPN

 

 

Traktowanie siebie jak pępka świata
 
Być może znasz to z autopsji. Gdy twój partner ma zły humor, wydaje ci się, że to przez ciebie. Gdy się nie odzywa, zastanawiasz się, co zrobiłaś nie tak. Generalnie uważasz, że masz związek z każdym jego nastrojem. Poza tym często zachowujesz się tak, jakby to twoje emocje były ważniejsze od jego. Stop! W związku jesteście oboje i nikt z was nie powinien o tym zapominać. A gdy on czuje się nie najlepiej, pozwól mu pobyć solo. Nie wszystko zawsze kręci się wokół ciebie.
 
Wskazówka: nie zachowuj się jak histeryczka. Uwierz, że jego zły humor nie musi mieć związku z tobą. Zostaw go samego i idź zająć się sobą. I naucz się kompromisu – jesteście partnerami na równych prawach.
 
 

 

Polecane wideo

Komentarze (27)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 02.09.2013 19:08
"My, kobiety, gdy chcemy, potrafimy w mig zalać się łzami." Nieźle. Ja sobie wypraszam.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 23:04
na waszym miejscu przejmowałabym się brakiem wiedzy ogólnej niż jakimiś bzdurami..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 17:52
Już rzygam tymi waszymi kotami!!! Otrzasnijcie sie w końcu! Zwierze, to zwierze!!!
zobacz odpowiedzi (1)
pipi (Ocena: 5) 31.08.2013 15:06
ja spełniam wszystke wymogi i dlatego jestem sama... kazdy traktuje mnie jak kumpla
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 31.08.2013 11:38
"Twój kot od paru dni nie czuje się najlepiej" błahostka? widać, że artykuł pisany bez chwili zastanowienia, a jakby Twoja przyjaciółka, kolega, mama, ciotka czuli się źle? kot to rzecz? wiem, że czepiam się szczegółów ale jak można stawiać zwierzęta na równi z faktem, że złamał sie paznokieć?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie