Po czym poznać, że ON CIĘ KOCHA?

Nawet nie wiesz, że pozornie proste czynności, wykonywane przez twojego partnera, mają ukryte znaczenie – tak naprawdę są wyznaniami miłości.
Po czym poznać, że ON CIĘ KOCHA?
29.08.2013

Twój facet nie daje ci jasno do zrozumienia, że cię kocha, a ty chcesz mieć co do tego stuprocentową pewność? Jak wykazały najnowsze badania, zlecone przez markę Moonping, panowie mają inne wyobrażenia na temat dowodów miłości niż my.

Wprawdzie 37% mężczyzn za najbardziej romantyczny przejaw uczuć uważa podarowanie ukochanej kwiatów, a 31% obdarowuje swoje damy czekoladkami, ale wśród respondentów znaleźli się też bardziej oryginalni faceci.

Często panowie nie są w stanie sami dojść do tego, w jaki sposób powinni okazywać uczucia partnerkom. Nie wiedzą nawet, jakie to proste – wystarczy słuchać tego, co mówimy. Bardzo dużo kobiet wysyła ukochanym dość jasne sygnały, które dobrze odczytane mogłyby zapewnić obojgu partnerom bardzo udany wieczór, a nawet noc.

A Wy jakie gesty ze strony mężczyzn uważacie za najbardziej romantyczne?

 

romantyzm

Warto rownież wspomnieć o naszych oczekiwaniach wobec facetów. Respondentki, zapytane w badaniu o to, jakie gesty uważają za najbardziej romantyczne, bez wahania wyliczały właśnie kwiaty, czekoladki lub przygotowanie nastrojowej kąpieli specjalnie dla nich. Wiele przyznało, że dowodem miłości może być również niespodziewany wyjazd na weekend, zaśpiewana przez faceta piosenka albo wyrecytowany wiersz. Sporo ankietowanych pań wymieniło także śniadanie podane przez ukochanego do łóżka albo okrycie przez faceta jego płaszczem, gdy nagle zrobi się chłodno. Żadna nie wspomniała o zmywaniu naczyń, czy sprzątaniu toalety. Jakoś nas to nie zaskakuje.

 

romantyzm

Dla części ankietowanych równie romantyczne, co obdarowywanie damy serca prezentami, jest… sprzątanie domu. W ten sposób swoją miłość pokazuje 11% panów. Z kolei 7%, by wyznać uczucia żonie, decyduje się na wynoszenie śmieci i pamięta o opuszczaniu deski klozetowej w łazience.

To wszystko jednak nie równa się z największym dowodem miłości na świecie, a mianowicie… dzieleniem się z partnerką pilotem od telewizora. Jeśli twój facet pozwala ci wybrać film na wieczór i bez słowa przekazuje telewizyjny `ster` w twoje ręce to wiedz, że naprawdę mu na tobie zależy.

romantyzm

Można się zastanowić, co sprawiło, że panowie myślą w ten nieszablonowy sposób? O taką oryginalność jest całkiem trudno, biorąc pod uwagę fakt, że wzory na romantyczne gesty są łatwo dostępne dla wszystkich – wystarczy włączyć przeciętną komedię romantyczną, by dowiedzieć się krok po kroku, co podoba się kobietom najbardziej. Dalsza część sondażu przychodzi jednak z pomocą i przedstawia pozostałe wyniki badań, które przynoszą pewne odpowiedzi na to pytanie.

Jak wykazują badania, aż 20% panów nie daje kwiatów ukochanej, by ta nie zrobiła się podejrzliwa. W końcu żadna z nas nie jest rozpieszczana w ten sposób każdego dnia i (o ile nie znajdujemy okazji, dzięki której ten gest można racjonalnie wytłumaczyć) od razu stwierdzamy, że partner coś przeskrobał. Tak przynajmniej twierdzą mężczyźni...

Komentarze (23)

Ocena: 4.83 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2016 01:22
Dał mi kwiaty nie raz. Posprzatal i pozmywal. Ale pilota dal.
odpowiedz
Ola (Ocena: 1) 02.06.2014 13:56
Mi to bardzo pomogło teraz wiem że kocham Nikite on chodzi do mojej klasy
odpowiedz
Agataa (Ocena: 5) 04.09.2013 18:04
Co za pierdoły... masakra
odpowiedz
destyn (Ocena: 5) 02.09.2013 18:58
to jest prosty przykład dlaczego tak sie ciężko nam zrozumieć. miłego oglądania www*youtube*com/watch?v=Y-kS28yWi14
odpowiedz
karo (Ocena: 5) 30.08.2013 19:18
a jak określicie takiego typa, który oddawał mi pilota, sprzątał przed moim przyjściem, zamykał klape, robił obiad czy kanapki, proponował wyjazd, wyznał miłość po pijaku przez telefon ale jednocześnie nigdy mnie nie odprowadził, nie odwiózł, nie przyjechał, smsował i romansował z innymi, nie dał kwiatów ani czekoladek...miesiąc temu zerwaliśmy kontakt no i jak określicie takiego typa myślicie że mnie na prawde kochał ?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo