Po tym poznasz, że on NIE NADAJE SIĘ na stałego partnera!

Nie każdy facet jest gotowy, aby tu i teraz stworzyć stały związek. Co powinno zwrócić twoją uwagę?
Po tym poznasz, że on NIE NADAJE SIĘ na stałego partnera!
25.08.2013

Jeśli poznałaś interesującego chłopaka, być może snujesz śmiałe plany dotyczące waszej przyszłości. Wydaje ci się, że moglibyście stworzyć zgraną parę. Uważaj jednak – nie masz przecież pewności, że on jest dobrym materiałem na stałego partnera. Być może on wcale nie chce albo nie jest gotowy stworzyć w związek. Sprawdź, po czym poznasz, że to nie jest odpowiedni kandydat.

Nie potrafi wywiązać się z drobiazgów

Obiecał, dał słowo, a może nawet sam coś zaproponował, jednak nic z tego nie wyszło… Oczywiście, każdemu może się to zdarzyć od czasu do czasu, ale jeśli on wciąż nie wywiązuje się z drobnych spraw i zobowiązań, nie licz, że będzie z niego dobry partner. On po prostu wciąż chodzi z głową w chmurach albo nie lubi odpowiedzialności. A to nie jest dobry znak.

Jest zapatrzony w siebie

Narcyz? Piotruś Pan? Mężczyzna, który w każdej sytuacji widzi czubek własnego nosa, uważa się za pępek świata i umie kochać tylko siebie, z pewnością nie jest kandydatem na stałego partnera. A jeśli nawet będzie namawiał cię na związek, to jedynie z własnych, zrozumiałych tylko dla niego, egoistycznych powodów – np. by mieć u swojego boku atrakcyjną kobietę. Nie potrzebujesz faceta, dla którego będziesz jedynie słodkim dodatkiem.

związek

Właśnie zakończył związek

Niewiele jest osób, które po zakończeniu jednego związku – szczególnie wieloletniego – są gotowe, aby od razu stworzyć nową relację. Na wszystko potrzeba czasu. Jeśli on właśnie się z kimś rozstał, to albo próbuje uleczyć swoje rany znajomością z tobą, albo chce się zemścić na swojej eks, albo sam… nie wie, czego chce. Zrób to za niego i daj mu czas, aby ochłonął po rozstaniu. Być może za kilka tygodni on będzie gotowy, by stworzyć kolejny związek, ale jeszcze nie teraz.

Uwielbia swoje życie

Każdy dzień ma wypełniony po brzegi. Robi to, co lubi, wolny czas wypełniają mu pasje, a jego ulubionym zajęciem jest spełnianie własnych zachcianek. Nawet szczególnie nie kryje się z tym, że jest mu dobrze, dając do zrozumienia, że nie szuka stałej partnerki. Uważaj – on naprawdę tak sądzi. Kocha swoje życie takim, jakie jest i trudno liczyć, że pod wpływem kobiety zacznie się zmieniać. Nie trać czasu oraz nerwów i rozejrzyj się za facetem gdzie indziej.

Jest ekstremalnie szybki

Facet wcale nie musi się ociągać, abyś uznała, że nie zależy mu na związku. Może zachowywać się dokładnie przeciwnie. Wyznał ci miłość na drugim spotkaniu? Na trzecim stwierdził, że chce się z tobą ożenić? Niestety, nie ma się z czego cieszyć. Ten chłopak ma bujną wyobraźnię, ale z pewnością nie jest materiałem na stałego partnera. Poszukaj sobie kogoś, kto nie rzuca słów na wiatr i jest poważny.

Ma ogromną słabość do kobiet

Tak, to może być bardzo, ale to bardzo irytujące, jeśli jednak spotkasz kobieciarza, który będąc z tobą, ogląda się za innymi kobietami, uciekaj. Z tej znajomości nie będzie stałego związku. Po pierwsze – on za bardzo lubi wszystkie kobiety. Po drugie – jego zachowanie wskazuje, że on nie chce się zaangażować i ustatkować. Po trzecie – obserwując inne kobiety przy tobie, jest po prostu niegrzeczny i brakuje mu kultury. To nie ten!

Zależy mu tylko na seksie

Wasza znajomość zaczęła się w sypialni i teraz spotykacie się od czasu do czasu, by sprawić sobie trochę przyjemności… Jest miło do tego stopnia, że zaczęłaś się zastanawiać, czy bylibyście zgraną parą. Odpowiedź jest jedna: nie, jeśli jemu zależy wyłącznie na seksie. Poznasz go od razu. Dzwoni tylko wtedy, gdy chce iść z tobą do łóżka, nigdy nie wspomniał o tym, że wasza znajomość mogłaby przerodzić się w coś więcej i nie czujesz się przez niego zdobywana. Tyle wystarczy.

Nie znasz jego przyjaciół

Załóżmy, że spotykacie się od dwóch miesięcy. On zdążył już poznać twoją przyjaciółkę i siostrę, ale dziwnym trafem ty nie znasz nikogo z jego znajomych, a gdy zaproponowałaś spotkanie z nimi, wykręcił się. Raz można to usprawiedliwić. Jednak jeśli taka sytuacja się powtórzy, a ty mimo upływu czasu wciąż nie będziesz znała jego przyjaciół, dobrze się zastanów, czy on jest gotów, by włączyć cię do swojego świata.

Nie stawia cię na pierwszym miejscu

Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, będzie w każdej sytuacji traktował ją priorytetowo. Koniec, kropka. Tak się jednak składa, że on zawsze ma coś ważniejszego na głowie od ciebie. Nie tłumacz go tym, że ma ciężką pracę, pewnie jest zmęczony i zestresowany. To nie odbywa się w ten sposób. On po prostu nie szuka związku, a ciebie traktuje jedynie jako miły dodatek do swojego życia. Nie daj się!

Powiedział, że nie jest gotowy

Faceci rzadko kiedy mają odwagę, by powiedzieć kobiecie, że nie chcą z nią być. Prędzej zaczną udawać, że zapadli się pod ziemię, ciężko zachorowali albo wyznają jej subtelnie, że `na razie nie są gotowi`. Nie oszukuj samej siebie – on nie nadaje się na partnera, bo po prostu nie chce nim być. Nie zmusisz go do tego, a wmawianie sobie, że on np. leczy rany po rozstaniu i z pewnością lada dzień zmieni zdanie, nie ma najmniejszego sensu. Jeśli nie chce, to nie – jest masa znacznie fajniejszych i gotowych związać się z tobą facetów.

EPN

Polecane wideo

Komentarze (32)
Ocena: 4.88 / 5
gość (Ocena: 1) 01.10.2016 21:44
3/4 z tego to bujda no ale co poradzić na raki a nie kobiety
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 22:12
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2013 09:26
jeden z nielicznych sensownych artykułów na tej stronie :)
odpowiedz
jola (Ocena: 5) 29.08.2013 21:32
myśle ze to poglady jednej osoby notabene wiekszosc moze sie z tym nie zgodzic bo w koncu kazdy ma jakis swoj typ prawda?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2013 18:48
Mój facet ma wszystkie wyżej wymienione cechy. No i co z tego?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie