11 sposobów na odzyskanie faceta

Rozstaliście się? A może wasza relacja wisi na włosku i bardzo się od siebie oddaliliście? Są sposoby, aby odzyskać mężczyznę i jego miłość.
11 sposobów na odzyskanie faceta
11.08.2013

Klaudia, lat 24, rozstała się z Michałem po dwóch latach związku. `Jestem zrozpaczona. Dotąd wydawało mi się, że jesteśmy dla siebie stworzeni, ale on stwierdził, że potrzebuje trochę wolności. W zasadzie to bardziej jesteśmy w separacji i to mnie dobija. Co zrobić, aby go odzyskać?` – zastanawia się. Oto wskazówki:

Nie błagaj go na siłę, aby nie odchodził

Rozpaczliwe błaganie faceta, aby cię nie zostawiał, może tylko go od ciebie odsunąć. Niewykluczone, że od odszedł, bo czuł się w tym związku osaczony i przyparty do muru, więc postanowił odetchnąć. Twoje błagania będą teraz bezskuteczne i z pewnością utwierdzą go w przekonaniu, że powinien cię zostawić. Twoja desperacja nie sprawi, że on nagle zapragnie być z tobą.

Przyznaj się do błędu

Jeśli on odszedł albo chce się rozstać z twojego powodu, nie próbuj wmówić mu, że się myli. Wolisz mieć rację czy mieć partnera? Możemy się założyć, że to drugie, więc przeprowadź z nim szczerą rozmowę i przyznaj, że dałaś plamę, ale jesteś w stanie pracować nad sobą oraz nad związkiem. Musicie najpierw oczyścić atmosferę, abyście mogli myśleć o ponownym zacieśnieniu więzi.

zakochani

Pozwól, aby za tobą zatęsknił

Po rozstaniu nie wydzwaniaj do niego, nie wysyłaj rozpaczliwych SMS-ów i nie czyhaj na niego w internecie. Pozwól mu za sobą zatęsknić. Jeśli nagle przestaniesz się odzywać, on może zacząć zastanawiać się, dlaczego tak się stało i czym się teraz zajmujesz. I unikaj wskakiwania z nim do łóżka, dopóki nie będziesz miała pewności, że jest szansa, abyście do siebie wrócili.

Nie rzucaj się w ramiona innych

Być może wydaje ci się, że u boku nowego faceta szybciej stanęłabyś na nogi albo przynajmniej pokazała swojemu eks, co stracił. Tyle że to nie jest dobry sposób, aby go odzyskać. Męska duma może sprawić, że on zdenerwuje się, widząc cię z innym i zerwie z tobą kontakt, a przecież nie o to chodzi, prawda? Poza tym wrzucając na Facebooka swoje zdjęcia z innym, możesz go zranić, a to nie przybliży was do siebie. Zachowuj się roztropnie.

Zadbaj o siebie

Nie oszukujmy się: mężczyźni są wzrokowcami. Kobieta musi im się podobać. Dobrze byłoby zatem, byś przypomniała mu, jak bardzo jesteś atrakcyjna. Zmień fryzurę, spraw sobie nowe ubrania, poczuj się dobrze w swojej skórze. Jemu z pewnością nie umknie twój nowy, lepszy wizerunek. Poza tym pomyśl, z kim on wolałby się spotykać: zrozpaczoną i zaniedbaną szarą myszką czy wystrzałową, roześmianą i seksowną babką? Właśnie.

Nie daj mu o sobie zapomnieć

Byle w rozsądny sposób. Jeżeli macie do siebie wrócić, powinnaś co jakiś czas przypominać mu o sobie, robiąc to z głową. Wyślij życzenia na urodziny, zaproś go na wspólną wyprawę, szybką kawę albo spacer. Zapytaj go, co u niego słychać, żartuj do woli. Postaraj się, aby wasza rozmowa była serdeczna i spokojna. Nie dyskutujcie o tym, co w waszym związku było nie tak. Jeśli spotkanie będzie udane, istnieje spora szansa, że wkrótce je powtórzycie.

Obserwuj go

Jeśli nie mieliście ze sobą kontaktu od dłuższego czasu, powinnaś być ostrożna. Możesz nie wiedzieć, jakie priorytety i plany ma teraz twój eks, a także, czy przypadkiem się z kimś nie spotyka. A może on z jakiegoś powodu postanowił się na tobie odegrać? Dlatego, dla własnego dobra, nie obiecuj sobie zbyt wiele po jednym spotkaniu. Obserwuj jego zachowanie i bądź ostrożna.

Uważaj z seksem

Seks nie może być kartą przetargową w waszej relacji. Nie licz, że przekupisz go w ten sposób, by do ciebie wrócił. Byłoby również niedobrze, gdybyście poszli do łóżka i on na tym zakończyłby znajomość. Dlatego bądź z seksem ostrożna i poczekaj do momentu, gdy będziesz miała pewność, że jest realna szansa na to, żebyście się zeszli. Pierwszy raz po przerwie powinien być przypieczętowaniem tego, że do siebie wracacie, a nie miłą odskocznią.

Zastanów się, dlaczego tego chcesz

Jest jeszcze jedna ważna kwestia, którą powinnaś przemyśleć: dlaczego właściwie chcesz, aby eks do ciebie wrócił? Być może mylisz miłość z przyzwyczajeniem albo nie chcesz być sama? Jeśli się nad tym głębiej zastanowisz, może się okazać, że chcesz jego powrotu nie dlatego, że wciąż go kochasz, ale z zupełnie innych, dziwnych przyczyn. Dobrze się zastanów, czy powinniście się zejść ponownie.

Uważaj na słowa

Mówienie mu zaraz po rozstaniu, że wciąż go kochasz i nie możesz bez niego żyć, jest ryzykowne – szczególnie jeśli on będzie chciał się na tobie odegrać. Zamiast mówić, pokaż mu, że wciąż ci na nim zależy. Proste gesty i słowa rzucone przy okazji są często znacznie skuteczniejsze od głośnego „Kocham cię!”. Spraw, by on wiedział, że jest dla ciebie ważny, ale odrobina niepewności nie zaszkodzi.

Nie traktuj tego jako sprawy życia i śmierci

Musisz liczyć się z tym, że może się nie udać. On mógł znaleźć sobie nową partnerkę albo uznać, że już cię nie kocha – wtedy niewielka jest szansa, że znowu będziecie parą. Dlatego powinnaś mieć na uwadze to, że może nie udać wam się zejść. A jeśli się uda – będziesz miała miłą (bardzo miłą!) niespodziankę. Bądź ostrożna, żeby się nie rozczarować. I jeśli nie wrócicie do siebie, to znak, że nie byliście sobie przeznaczeni. Po prostu.

EPN

Komentarze (66)

Ocena: 4.94 / 5
jane (Ocena: 2) 18.12.2017 21:07
-4
odpowiedz
namme (Ocena: 5) 18.12.2017 21:00
odpowiedz
Sonia (Ocena: 5) 24.05.2017 16:15
Jeśli chcesz, aby Twój Ex kochanka, żona lub mąż tyłu proszę i porady kontakt świetny lekarz. Ojenga za pośrednictwem e-mail greatojenga@yahoo.co.uk, bo on ma prawo do ponownego zjednoczenia podziale stosunków w ramach miejsca na 48 godzin, tak jak zrobił dla mnie. Udało mu się przywrócić mój kochanek, który zostawił mnie na jeden rok z jego potężny miłości czar i teraz żyją szczęśliwie. Świetny lekarz Ojenga jest naprawdę potężny i wie jak zrobić swoje zadanie doskonale. Jeśli nie dla niego mogłem nie wyobrażam sobie, co by się stało. Mój ex był zawsze podnoszenia argumentu ze mną i był zawsze bije mnie. Zaczęli zachowywać się dziwne i śmieszne i zostawił mnie dla żadnej przyczyny, dla innej dziewczyny. Myślałem, że nadzieję, że już nie było. Szukałam pomocy w Internecie i natknąłem się na świetny lekarz Ojenga. Widziałam, że tak wiele świadectw o nim. Byłem zachwycony i skontaktował się z nim na jego e-mail i powiedział mu, co było dzieje. Roześmiał się i zapewnił mnie uspokoić, że on mi pomoże i że mój ex wróci prosząc mnie. Powiedział mi, wymagania i zrobiłem tak jak polecił mi, bo nie mogłem go zobaczyć osobiście. Zrobił jego pracy i zaklęcie dla mnie, i w czasie 48 godzin, mój ex wrócił, przepraszając po prostu jak on mi mówił. Zrobiłem trochę i wróciłem mój związek. Było warto. Dzisiaj oboje na żywo razem i jesteśmy jeszcze więcej miłości niż jak używamy do być przed wyjazdem. Kontakt świetny lekarz Ojenga na własną pomoc. Specjalizuje się również w ciąży pisowni i wiele więcej możesz skontaktować się z nim na greatojenga@yahoo.co.uk
odpowiedz
jane (Ocena: 5) 22.03.2017 03:36
Jestem bardzo szczęśliwy dla cudowne doświadczenie i cuda wielkie Dr Ojenga, które rozprzestrzenia się w Internecie i na całym świecie jak cudownie pomagał ludziom całego świata, aby przywrócić powrotem ich utracone miłośników przy pomocy spell.i nigdy nie naprawdę wierzyli w pisowni, dopóki nie widziałem dla siebie dobrą pracę czaru. mój mąż opuścił moje po pięciu latach małżeństwa ponieważ nie może mieć dzieci. mój mąż zostawił mnie dla innej kobiety na 2 lata, odkąd to moje życie był pełen bólu i smutku i heart break. Wtedy usłyszałam ten potężny sprzedają caster wielką Ojenga i jak pomógł peole przywrócił w tył ich przyjaźń. Go kontakt via e-mail greatojenga@yahoo.co.uk po przejściu przez tak zeznań wielu różnych ludzi, jak mu pomóc wnieść z powrotem ex kochanków i był głęboko w miłości z moim mężem i był ze mną ale nagle pewnego dnia złamał ze mną. Próbowałem wszystkiego ale nic nie wydawało się trening, myślałem, że to będzie Aby zostać na zawsze. Nigdy nie wierzyłem w czary, ale byłem tak zdesperowany, i w końcu znalazłem ' wielki ojenga i on kazał mi dodać go na whatsapp i stamtąd, powiedział mi wszystko, co musisz zrobić i wszystkie elementy, które są rquired dla zaklęcia. Gdybym mógł nie widać go w osoby, ale wysłałem mu pieniędzy, żeby kupić wszystkie przedmioty na sprzedaż. Pomógł mi w procesie i mój mąż wrócił, powrót do domu po 24 godzinach czaru i zaczął, prosząc mnie do mu wybaczyć. Byłem zaskoczony. Ja w końcu dostałem mój mąż z powrotem po 24 godzinach i jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Wielki ojenga również pomógł mój z mój problem niepłodności i teraz, Mamy dwoje dzieci razem. Jestem tak wdzięczny wobec niego. Jeśli kiedykolwiek potrzebne rzucającego czar, który można dostać się z powrotem ex skontaktuj się go na greatojenga@yahoo.co.uk
odpowiedz
Katarzyna (Ocena: 5) 19.12.2016 20:15
To prawda! Uroki miłosne są bardzo skuteczne. Dla mnie urok miłosny wykonał wróżbita Bogumił. Niedługo ślub... Doprawdy byłam już na siebie taka zła.. Nie wiedziałam co powiedzieć mojej rodzinie kiedy mnie zostawił.. Miał wiele powodów, ale jednak dzięki urokowi miłosnemu, lub też poprzez to, że moja samoocena wzrosła po tych rytuałach.. Sama nie wiem :-) Tak czy inaczej zawsze będę mu wdzięczna, nie wiedziałam, że coś takiego potrafi jakiś wróżbita. Pozdrawiam Was cieplutko!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo