W kim podkochuje się Twój facet? (Lista kobiet, do których może wzdychać Twój mężczyzna!)

Jeśli uważasz, że ukochany nie widzi poza tobą świata, możesz się bardzo zdziwić – w czasie trwania waszego związku sekretnie podkochuje się w co najmniej kilku kobietach!
W kim podkochuje się Twój facet? (Lista kobiet, do których może wzdychać Twój mężczyzna!)
12.08.2013

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal – tak mówi popularne przysłowie. Okazuje się, że mężczyźni przywiązują do niego dużą wagę, gdyż (jak mówią najnowsze badania) pewne rzeczy zachowują dla świętego spokoju w tajemnicy przed partnerkami. Jednym z sekretów jest fakt, że będąc w związku, podobają im się inne kobiety. A nawet więcej - nie tylko im się podobają, ale do nich... naprawdę wzdychają!

Z badania zleconego przez Celebalike app wynika, że 1/4 mężczyzn uważa co najmniej dwie współpracownice za atrakcyjne. Zainteresowanie płcią przeciwną, pomimo stałego związku, nie kończy się jednak na ludziach z pracy – część z ankietowanych otwarcie powiedziała, że podoba im się sąsiadka, a 1/5 sekretnie kocha się w przyjaciółce własnej żony lub dziewczyny!

nogi

Biorąc pod uwagę wyniki badań, wcale nie dziwi inny fakt w nich stwierdzony – 1 na 4 mężczyzn przyznaje, że w czasie trwania związku, ich partnerki bardzo często bywają zazdrosne. Ciężko nie być, skoro 43% facetów otwarcie mówi, że flirtuje z innymi kobietami za plecami ukochanej.

-Dla spokoju ducha lepiej pozostać przy wzdychaniu do celebrytów albo po prostu zachować swoje uczucia dla samego siebie. Chyba że chcemy wprowadzić trochę dramatyzmu do swojego życia – radzi przedstawiciel Celebalike app.

Jak widać, panowie nie są kryształowi. Prawda jest jednak taka, że i my nie jesteśmy – no bo przyznajcie szczerze, która nie wzdycha do Ryana Gosslinga, będąc jednocześnie w szczęśliwym związku?

nogi

Dość powszechne jest również wzdychanie do znanych piosenkarek, czy aktorek, choć w tym przypadku z góry wiadomo, że zauroczenie nie przerodzi się w czyny. Stąd też wynika fakt, że większość partnerek akceptuje  tego typu `miłostki` u swoich partnerów.

-Od lat panuje przekonanie, że panowie ciągle oglądają się za innymi kobietami, nawet gdy są w związku. Najnowsze badania pokazują, że faktycznie mają oni swoje małe sekrety – stwierdza przedstawiciel Celebalike app – To normalne u obu płci, że uważają też inne osoby za atrakcyjne, ale wiadomo, że w żaden sposób tego typu zauroczenie nie jest w stanie zniszczyć udanego związku.

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.08.2013 15:00
o czym byl ten artyku? masakra
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.08.2013 15:32
Co za absurdalny artykuł.Niesamowite,ze ktokolwiek uwaza ze istnieje wiecej niz jedna atrakcyjna osoba na swiecie... Oczywiscie ze zwiazek nie usuwa piekna z twarzy innych osob
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 20:50
niepotrzebnie siejecie niepokój w kobietach... sama jak miałam faceta to bardzo się przejmowałam takimi sprawami... nie lepiej w końcu się pogodzić z tym, że każdy jest inny? Że nie wiemy, co siedzi w głowie czyjegoś tam faceta? A może on naprawdę nie widzi świata poza swoją kobietą? Żal tyłki ściska?:D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 16:23
Po tym artykule zaczęłam podejrzewać kogoś z mojego otoczenia o wyżej opisane zamiary...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.08.2013 13:00
Jakim trzeba być debilem by napalać się na jakichś sławnych ludzi, można stwierdzić, że ktoś jest atrakcyjny/a, ale by marzyć i wzdychać ? :D to raczej dla podstawówki ew. gimbazy..
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie