Lista pytań, które trzeba zadać na pierwszej randce (Dzięki nim dowiesz się o facecie kilku ciekawostek!)

Są pewne rzeczy, o które warto zapytać, by wywrzeć na randce dobre wrażenie!
Lista pytań, które trzeba zadać na pierwszej randce (Dzięki nim dowiesz się o facecie kilku ciekawostek!)
10.08.2013

Pierwsza randka to wydarzenie mocno krępujące. W końcu wspólny wieczór z nieznajomym facetem jest z samego założenia stresujący. Nie wiesz, czy uda wam się znaleźć wspólny język i nie masz pojęcia o czym będziecie rozmawiać. Jest jednak przepis na to, by wszystko poszło gładko, bez wiszącej nad wami grobowej ciszy.

Przygotowałyśmy dla was listę 6 pytań, które powinnaś zadać facetowi na pierwszej randce, aby wywrzeć na nim pozytywne wrażenie. Oto i one.

5. Od jak dawna jesteś wolny?

Niby nie powinno się poruszać tematu byłych, ale to pytanie jest na tyle niezobowiązujące, że spokojnie możesz mu je zadać. Dzięki niemu zobaczysz, czy rzeczywiście jest gotowy na nowy związek. Jeśli pociągnie temat i zacznie opowiadać o ostatniej dziewczynie, będziesz miała jasność, że wciąż nie przebolał tej utraty.

6. Na ile w skali 1-10, w porównaniu z innymi, oceniłbyś naszą pierwszą randkę?

To pytanie ma nie tylko flirciarski charakter, ale i daje ci jasny obraz tego, jak facet odebrał wspólnie spędzony wieczór. Jeśli zacznie kręcić albo bez skrępowania wystawi niską notę, będziesz mieć pewność, że wasze pierwsze spotkanie było równocześnie ostatnim.

4. Gdybyś mógł  robić wszystko, co ci się tylko podoba, co byś zrobił?

Poprzez zadanie tego pytania poznasz jego marzenia i aspiracje. Jeśli odpowie, że leżałby całymi dniami przed telewizorem to dowiesz się, jak będą wyglądać wasze spotkania po kilku miesiącach związku. Jeśli z kolei ma jakiś plan, którego wypełnienie jest jego marzeniem i postanowi się nim z tobą podzielić to znak, że chce ci zaimponować.

randka

1. Jak lubisz spędzać wolny czas?

Warto o to zapytać, aby wiedzieć czy dzielicie wspólne pasje. Jeśli on uwielbia górskie wyprawy, a ty wolisz leżenie na plaży, możecie w przyszłości nie dogadywać się podczas planowania wakacji. Lepiej o takich rzeczach wiedzieć zanim zdecydujesz się zaangażować w poważny związek.

2. Czym się zajmujesz?

Dla faceta zabrzmi to jak zwykłe, typowo `ankietowe` pytanie, które musi paść podczas pierwszego spotkania. Z kolei ty dzięki jego odpowiedzi będziesz mogła ocenić, co chłopak sobą tak naprawdę reprezentuje i jaki jest jego stosunek do pracy. Jeśli wyjdzie na jaw, że to nierób żyjący na rachunek rodziców albo wręcz przeciwnie: pracoholik, który nie ma wiele czasu na życie osobiste, będziesz mogła jeszcze się wycofać.

3. Może opowiesz mi o swojej rodzinie?

Poznanie relacji między nim a członkami rodziny jest bardzo ważne. On będzie zadowolony, że interesujesz się jego korzeniami, a ty dowiesz się, jakie wzorce czerpał od swoich rodziców. To istotny punkt, jeśli rodzina zajmuje ważną pozycję w twoim życiu.

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 4.75 / 5
XXX (Ocena: 2) 18.02.2018 10:24
Bzdura !!! Nie wolno pytać o rodzinę ! Na pewno nie o rodziców, bo nie wiadomo kto ma jaką sytuację i może to kompletnie popsuć atmosferę spotkania ! Jedyne pytanie neutralne o rodzinę to pytanie o rodzeństwo, nic więcej !
odpowiedz
nora (Ocena: 5) 12.08.2013 20:47
Normalnie nie wpadłabym na to bez przeczytania tego artykułu ! Co ja bym zrobiła bez rad redakcji...
odpowiedz
agxae (Ocena: 5) 11.08.2013 20:56
coraz więcej głupich artykułów ;/ mam wrażenie, że to portal dla 13latek
zobacz odpowiedzi (1)
g (Ocena: 5) 10.08.2013 17:12
debilny artykuł podobnie jak wiekszosc ostatnio publikowanych.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2013 12:26
Ten portal z tymi stronami schodzi na psy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie