Męskie wyznania - bariera nie do pokonania?

Facetom z wielkim trudem przychodzą słowa „Kocham cię”. Jak ich oswoić i zachęcić do miłosnych wyznań?
Męskie wyznania - bariera nie do pokonania?
14.06.2008

Nie tylko słowa „ślub” i „związek” wywołują w facetach reakcję alergiczną. Do grona słów uczulających zalicza się upragnione przez nas kobiety wyznanie - „Kocham cię”.

Czekamy długo na jakiekolwiek czułe słowa, a gdy już tracimy cierpliwość, zaczynamy wymyślać dziwne sposoby na przyspieszenie jego procesu zakochiwania się. Niestety często nietrafione i nieskuteczne, a nawet działające odwrotnie, niż byśmy tego oczekiwały.

Przyjrzałyśmy się trzem grzechom głównym, jakie popełniają niecierpliwe kobiety i znalazłyśmy lepsze oraz sprytniejsze sposoby na rozbudzenie emocji w twoim facecie.

Mężczyzna to dość prosto skonstruowana maszyna - naciskanie odpowiednich guzików jest gwarancją służenia przez lata, bez konieczności reklamacji i ponownego szukania lepszego modelu.

Jak nie postępować?

Trzy niepolecane przez nas zdania, jakie mogą paść z kobiecych ust to: „Kochanie, czy Ty mnie właściwie kochasz?”; „Jeśli mi wreszcie nie powiesz, że mnie kochasz, to z nami koniec!” oraz „Mój eks wiecznie mi powtarzał, że mnie kocha, a Ty wcale”.

Dlaczego?

Bo poczuje się osaczony i żeby tylko uwolnić się z pułapki, powie ci: „Tak, kocham Cię”, nawet jeśli wcale tak nie czuje, więc nie dowiesz się prawdy. Poza tym na wspomnienie twojego byłego może lekko się rozwścieczyć i na złość nadal traktować cię po swojemu. Ostatecznie groźba: „Zostawię Cię” może tak go zirytować, że sam rzuci cię pierwszy.

Ja to zrobić lepiej?

Możesz po prostu powiedzieć mu to pierwsza :). Wystarczy przekonanie o własnych uczuciach i odrobina odwagi. Prawdopodobnie odwdzięczy ci się tym samym i usłyszysz upragnione „Kocham Cię”. Jeśli nie, bądź cierpliwa i uderz raz jeszcze za jakiś czas :). Może łatwiej będzie ci to zrobić w obcym języku. Zabierz go do kina na jakąś francuską komedię romantyczną, a po wyjściu powiedz czule: „Je t’aime”. Jemu też będzie łatwiej przemóc nieśmiałość po francusku :).

Możesz też rzucić mu od niechcenia ciekawostkę, że kobiety, które często słyszą od swych ukochanych miłosne wyznania, przeżywają intensywniejsze orgazmy. Zapewne chwilę później zechce to przetestować :).

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.12.2011 09:26
A mój były chłopak w ciągu trwania 3,5 letniego związku powiedział "Kocham Cię" raz i to przez telefon....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 16:22
Ja mężczyzna nie wstydzę się uczucia miłości, nie mówię o seksie bo to następna też naturalna kolejność a na razie marzę o pierwszej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 16:22
Ja mężczyzna nie wstydzę się uczucia miłości, nie mówię o seksie bo to następna też naturalna kolejność a narazie marzę o pierwszej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2009 02:05
KOCHAMY WASZE GIERKI :D SAME SIĘ W NICH GUBICIE DROGIE PANIE WIĘCEJ SZCZEROŚCI .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 17:16
[quote="Mów Do Mnie Misiu xD"]Prawdopodobnie odwdzięczy ci się tym samym i usłyszysz upragnione „Kocham Cię”. -jak jest twardziel to nie odpowie od razu :D[/quote] heheheh:D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie