MIŁOSNA NUMEROLOGIA: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie!

Daty urodzenia skrywają całą prawdę o waszej relacji.
MIŁOSNA NUMEROLOGIA: Oblicz, czy Ty i Twój facet do siebie pasujecie!
20.07.2013

Na zgodność związku wpływa mnóstwo rzeczy. Zastanawiałyście się kiedykolwiek, co sprawia, że relacja jest udana? Może was to zadziwić, ale wiele w tym przypadku powiedzą o was wasze daty urodzenia.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy ty i twój partner macie szansę na zbudowanie trwałego i zgodnego związku, sięgnij po numerologię. Wystarczy, że obliczysz algorytm zgodności.  Zsumuj wszystkie cyfry z waszych dat urodzenia tak, aby ich ostateczny wynik był jednocyfrowy.

Przykład: Ty urodziłaś się 10.07.1989 roku, a twój partner 11.09.1986. Sumujesz:

1+0+0+7+1+9+8+9 = 35 = 3+5 = 8 (twoja liczba)

1+1+0+9+1+9+8+6 = 35 = 3+5 = 8 (jego liczba – szczęśliwie też 8!)

8+8 = 16 = 1+6 = 7 – oto wasz algorytm zgodności.

Skoro znasz już liczbę waszego związku, czas dowiedzieć się, co ona oznacza.

SIÓDEMKA – Harmonijna sielanka. Prawie się nie kłócicie i zawsze jesteście w stanie się dogadać. Pomaga wam tu duża taktowność, która gwarantuje powodzenie tego związku. Co więcej, wszystkie problemy natury rodzinnej i finansowej, rozwiązujecie wspólnie. Po prostu związek idealny.

SZÓSTKA – To najbardziej harmonijna relacja. Podstawą jej jest partnerstwo i wzajemna pomoc. Związek `szóstka` jest przeważnie trwały i spokojny, bez większych konfliktów i oparty na przyjaźni. Problemy rozwiązujecie szczerą rozmową. Nawet kiedy uczucia z biegiem lat trochę przygasną, pozostanie między wami zażyłość i wsparcie. Idealny wariant dla prowadzenia wspólnego biznesu.

PIĄTKA – Ten związek to prawdziwa burza namiętności. Choć jego podstawą jest ognista miłość, to niestety nie wszystko idzie gładko – partnerzy są skoncentrowani przede wszystkim na sobie, co może prowadzić do konfliktów. Warto więc popracować nad relacją i nauczyć się słuchać siebie nawzajem. Poleca się, by nadmiar energii przenieść na strefę biznesową, bo z pewnością przyniesie ona wam sukces w interesach.

ÓSEMKA – To niestandardowy związek. Choć ciągnie was do siebie, to jedno z was bardziej popycha tego drugiego, pomagając mu w realizacji jego celów. W związku z tym może w osobie `popychającej` pojawić się poczucie wewnętrznego niezadowolenia i podejrzenia o bycie wykorzystywanym. W tej relacji ważne jest, aby wzajemnie się dowartościowywać. Uwaga, partnerzy mogą być o siebie dość zazdrośni!

CZWÓRKA – W waszej relacji najbardziej liczą się duchowa bliskość i nowe wrażenia, podczas gdy sprawy finansowe są u was na dalszym planie. Charakterystyczne są dla was umiejętności organizacyjne, a także poczucie stałości i komfortu, które dają w waszym związku mnóstwo ciepła. Czasem bardzo intensywna energia, która jest między wami, zakłóca jednak inne strefy waszego życia.

DZIEWIĄTKA – Mówi się o tym związku, że to para filozoficzna. Sukces relacji w dużej mierze zależy od sfery finansowej – jeśli nie będziecie w niej sobie radzić, może powstać na tym tle mocna rysa na waszym związku. Jeśli stworzycie rodzinę, jedno z was będzie musiało przejąć na siebie więcej obowiązków domowych, a drugie zająć się utrzymaniem. Wtedy osiągniecie harmonię. Warto jednak zastanowić się, czy nie pozostać w strefie przyjaźni, aby w przyszłości nie doprowadzić do rozłamu rodziny.

Źródło: we-dwoje.pl 

miłość

JEDYNKA – Podstawą waszego związku jest wspólne działanie, gdyż w ten sposób wykazujecie się wewnętrznym potencjałem. Z drugiej strony możliwe są między wami spięcia, w końcu 1 to liczba liderów. W waszym przypadku powinniście nauczyć się sztuki kompromisu i słuchać potrzeb drugiej strony. Czeka was ciężka praca, ale wasz związek ma szansę na osiągnięcie upragnionej harmonii.

DWÓJKA – Nie lubicie ckliwych aktów miłości i zmian. Raczej mocno stąpacie po ziemi i skupiacie się na wspólnym budowaniu dobrobytu, który dla dwójek ma ogromne znaczenie. Pomyślcie nad założeniem wspólnego biznesu – z pewnością osiągnęlibyście w nim sukces. Niestety, mogą między wami pojawiać się kłótnie o pieniądze, które ciężko będzie przezwyciężyć.

TRÓJKA – Nuda to ostatnie, co was czeka, gdyż trójka to liczba charakterystyczna dla związków niestałych. Dla zgodności waszej relacji lepiej by było, gdyby uczucie przyjaźni przeważało nad namiętnością. Partnerzy z `trójki` są też bardziej podatni na skoki w bok. Mówi się, że ten związek jest najtrudniejszy ze wszystkich.

Polecane wideo

Komentarze (63)
Ocena: 4.86 / 5
gość (Ocena: 5) 29.01.2019 22:09
A jak ja mam 7 a on ma 2 Razem wychodzi 9 i nie wiem co dalej
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 27.03.2018 11:55
Zastanawiam się czy w numerologii partnerskiej funkcjonuja liczby mistrzowskie. Technicznie mi i mojemu partnerowi wychodzi 44 (on 11, ja 33). Choć z 2 strony 8, wychodząca z sumy dwoch czworek też tutaj pasuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2017 18:17
odpowiedz
Anita (Ocena: 5) 31.12.2016 00:34
1+5+0+8+1+9+9+0=34=3+4=7 moja liczba 2+0+0+2+1+9+9+6=29=2+9=11 jego liczba 7+11=17 nasza liczba
zobacz odpowiedzi (1)
Jan (Ocena: 5) 22.04.2015 11:59
Sumowanie wibracji dróg życia i wyciąganie z tego wniosków odnośnie jakości związku dwóch osób jest kompletnym nonsensem. Wskazuje jedynie na to, że autor takiego tekstu ma o numerologii mizerne pojęcie i jeszcze mniejsze doświadczenie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie