Randkowy savoir-vivre

Nie wiesz, co wypada robić na randce, a co jest już gafą? Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
Randkowy savoir-vivre
30.07.2013

Pierwsza randka może być początkiem pięknego romansu, jednak zdarza się, że bywa też końcem dobrze zapowiadającej się znajomości. Dlaczego? Czasem wystarczy jeden mały błąd, by zrazić do siebie faceta. Niesprawiedliwe? Owszem, ale coś możemy na to poradzić.

Wyobraź sobie, że katastrofie można zapobiec – wystarczy, że poznasz zasady randkowego savoir-vivre`u, dzięki którym randka przebiegnie w miłej, kulturalnej atmosferze, bez stresu i wynikających z niego wpadek. A oto i lista randkowych `tak` i `nie`, która pomoże ci przeżyć najlepszą pierwszą randkę w życiu.

4.Nie patrz co chwilę na telefon, nie wysyłaj SMS-ów, a już na pewno do nikogo przy nim nie dzwoń. To bardzo niegrzeczne. W tym momencie to on powinien być dla ciebie najważniejszy, cała reszta może poczekać. No chyba, że masz atak poważnej choroby i musisz zadzwonić po karetkę – to jedyna możliwość na odstępstwo od tej zasady.

Teraz, gdy już wszystko wiesz, nie musisz się stresować. Możesz być pewna, że jeśli będziesz trzymać się tych reguł, twoja pierwsza randka będzie po prostu idealna!

Źródło: Kobieta.pl

anja rubik

TAK

1. Daj mu szansę. Postaraj się nie skreślać go od razu. Czasem pierwsze wrażenie bywa fatalne, ale z każdą kolejną godziną jest już lepiej. Warto to sprawdzić, nawet jeśli pozornie nie łączy was zbyt wiele.

2.Miej świadomość, że on dokładnie obejrzał sobie twój profil na portalu społecznościowym. Możesz zrobić to samo – a nóż znajdziesz dzięki temu ciekawy temat do rozmowy?

3.Ubierz się w swoje ulubione ciuchy. Wiedząc, że wyglądasz jak milion dolarów będziesz czuła się pewniej i swobodniej.

4.Zachowuj się jak dama, a nie jak dobry kumpel. Jeśli zdarza ci się zakląć, postaraj się tego unikać. Masz słabą głowę? Poprzestań na jednym kieliszku wina, aby nie skompromitować się w oczach faceta.

 

5.Mężczyznom trzeba wszystko mówić prosto z mostu. Daruj sobie aluzje, których może nie zrozumieć i bez skrępowania powiedz, że chcesz go znowu zobaczyć.

NIE

1. Nie oczekuj zbyt wiele. Nie znacie się w końcu na tyle, by w marzeniach planować imiona waszych dzieci. Raczej skup się na tym, by dobrze się bawić i dowiedzieć się o facecie jak najwięcej.

2.Zrezygnuj z check-inu na Facebooku. A już na pewno nie oznaczaj go razem ze sobą w miejscu randki, jeśli nie wyrazi na to zgody. Takie publiczne chwalenie się spotkaniem  może wypaść słabo w oczach faceta.

3.Nie poddawaj się od razu! Bywa, że chemia przychodzi z czasem. Co z tego, że podczas pierwszego pocałunku nie zobaczyłaś przed oczami gwiazd? Jeśli dobrze się bawiłaś i fajnie się wam rozmawiało, to zdecydowanie powinnaś dać mu szansę.

Komentarze (22)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2013 21:12
dzieki :D
odpowiedz
haha (Ocena: 5) 31.07.2013 16:46
dzięki :*
odpowiedz
mwnw (Ocena: 5) 31.07.2013 13:44
dzięki:) może ich to w koncu czegoś nauczy
odpowiedz
Dzięki (Ocena: 5) 31.07.2013 11:20
"Wyróżnione", żeby łatwiej było znaleźć :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 31.07.2013 11:13
i oczywiście różowe... :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo