Co zrobić, by zostać mistrzynią randkowania? Dzięki tym poradom faceci będą tracić dla ciebie głowę!

Zanim znajomość przerodzi się w związek, musicie się dobrze poznać. Od tego są właśnie randki.
Co zrobić, by zostać mistrzynią randkowania? Dzięki tym poradom faceci będą tracić dla ciebie głowę!
14.07.2013

Randkowanie wymaga dobrej strategii. Może brzmi to dla ciebie niedorzecznie, niemniej właśnie taka jest prawda. Od tego, jak rozegrasz akcję, zależy bowiem przyszłość twojej romantycznej relacji. 

Zanim jednak dojdzie do randki, trzeba się na nią umówić. Co zatem powinnaś zrobić, aby już od momentu poznania zawrócić facetowi w głowie i doprowadzić do spotkania we dwoje? Mamy na to kilka sposobów.

SPRÓBUJ SZCZĘSCIA W INTERNECIE

Szukanie partnera w internecie nie dziwi już nikogo, choć wciąż nie wszyscy są przekonani do tego sposobu nawiązywania znajomości. Jeśli i ty do tej pory podchodziłaś do tego sceptycznie, najwyższy czas się przełamać. Dzięki portalom randkowym i społecznościowym możesz przebierać w facetach jak w ofertach sklepów online. Warto wykorzystać tę możliwość, jeśli próbowałaś już wszystkich innych sposobów na poznanie kogoś fajnego. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać.

Gotowa na randkę? Ruszaj w miasto lub siadaj przed komputerem i spróbuj wcielić nasze rady w życie. Kto wie, może tuż za rogiem czeka na ciebie miłość twojego życia?

BĄDŹ PEWNA SIEBIE

Pewność siebie przyda się przede wszystkim podczas umawiania się na randkę. Jeśli facet ci się podoba nie bój się wyjść z inicjatywą. Wiemy, jest to trochę niekomfortowe, ale warto się przełamać. Szczególnie, jeśli facet naprawdę ci się podoba. Poza tym, pewna siebie kobieta jest niesamowicie atrakcyjna i nie oprze się jej żaden mężczyzna.

DZIAŁAJ

Zobaczyłaś kogoś, od kogo nie możesz oderwać wzroku? Daj mu znać, że ci się podoba. Czy zdarzy się to na imprezie, w parku, czy nawet na ulicy – to nieważne. Pokaż swoją (wyżej wymienioną) pewność siebie. Jeśli nie starczy ci odwagi, by zagadać spróbuj nawiązać kontakt w bardziej subtelny sposób: złap z nim kontakt wzrokowy i uśmiechnij się. To go zaintryguje i, jeśli ty też mu się podobasz, sam wyjdzie z inicjatywą.

NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE

Nawet, jeśli facet, który zaprosił cię na randkę nie wydaje ci się atrakcyjny, daj mu szansę. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie bywa mylne! Kiedy się spotkacie może się okazać, że to jak go dotąd postrzegałaś, nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Nigdy nie wiesz, kiedy tak naprawdę spotkasz miłość swojego życia, dlatego nie warto zamykać się na żadną okazję.

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 19.07.2013 13:53
POLECAM CZATY :D :D :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.07.2013 16:43
no, niestety co do tej inicjatywy, sprawa się komplikuje, jeśli trafi się na idealnego.. ale introwertyka.
odpowiedz
Joanna. (Ocena: 5) 14.07.2013 15:09
Porady jak dla głupiutkiej nastolaki.
odpowiedz
s. (Ocena: 5) 14.07.2013 13:01
faktycznie takie rady ze hey!
odpowiedz
dzastin (Ocena: 5) 14.07.2013 11:30
BĄDŹ PEWNA SIEBIE Pewność siebie przyda się przede wszystkim podczas umawiania się na randkę. Jeśli facet ci się podoba nie bój się wyjść z inicjatywą. Wiemy, jest to trochę niekomfortowe, ale warto się przełamać. Szczególnie, jeśli facet naprawdę ci się podoba. Poza tym, pewna siebie kobieta jest niesamowicie atrakcyjna i nie oprze się jej żaden mężczyzna. DZIAŁAJ Zobaczyłaś kogoś, od kogo nie możesz oderwać wzroku? Daj mu znać, że ci się podoba. Czy zdarzy się to na imprezie, w parku, czy nawet na ulicy – to nieważne. Pokaż swoją (wyżej wymienioną) pewność siebie. Jeśli nie starczy ci odwagi, by zagadać spróbuj nawiązać kontakt w bardziej subtelny sposób: złap z nim kontakt wzrokowy i uśmiechnij się. To go zaintryguje i, jeśli ty też mu się podobasz, sam wyjdzie z inicjatywą. NIE OCENIAJ KSIĄŻKI PO OKŁADCE Nawet, jeśli facet, który zaprosił cię na randkę nie wydaje ci się atrakcyjny, daj mu szansę. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie bywa mylne! Kiedy się spotkacie może się okazać, że to jak go dotąd postrzegałaś, nie ma zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Nigdy nie wiesz, kiedy tak naprawdę spotkasz miłość swojego życia, dlatego nie warto zamykać się na żadną okazję. SPRÓBUJ SZCZĘSCIA W INTERNECIE Szukanie partnera w internecie nie dziwi już nikogo, choć wciąż nie wszyscy są przekonani do tego sposobu nawiązywania znajomości. Jeśli i ty do tej pory podchodziłaś do tego sceptycznie, najwyższy czas się przełamać. Dzięki portalom randkowym i społecznościowym możesz przebierać w facetach jak w ofertach sklepów online. Warto wykorzystać tę możliwość, jeśli próbowałaś już wszystkich innych sposobów na poznanie kogoś fajnego. Nic nie tracisz, możesz tylko zyskać. Gotowa na randkę? Ruszaj w miasto lub siadaj przed komputerem i spróbuj wcielić nasze rady w życie. Kto wie, może tuż za rogiem czeka na ciebie miłość twojego życia?
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie