Pierwsze wspólne WAKACJE Z PARTNEREM: Co zrobić, aby nie zamieniły się w koszmar?

Pierwszy wyjazd z ukochanym może być stresujący.
Pierwsze wspólne WAKACJE Z PARTNEREM: Co zrobić, aby nie zamieniły się w koszmar?
18.07.2013

Jeśli lada dzień po raz pierwszy wybierasz się na wakacje ze swoim partnerem, z pewnością odczuwasz ogromną niepewność. Nie wiesz, czy przebywając ze sobą non stop, będziecie się dobrze dogadywać, czy wasze plany na spędzanie urlopu będą podobne i czy pod koniec wyjazdu nie będziecie mieli siebie dość. A może być różnie.

Aby uniknąć wakacyjnych dramatów rodem z `Pamiętników z wakacji`, przygotowałyśmy dla was kilka rad na udane wspólne wakacje. Oto one.

 

4.Nie staraj się za bardzo

Kiedy przesadnie wszystkim się przejmujesz, wprowadzasz nerwową atmosferę, doskonale odczuwalną przez twojego partnera. A to może nawet zrujnować cały wasz wyjazd! Pamiętaj, urlop jest po to, by wypocząć bezstresowo. Postaraj się po prostu `popłynąć z prądem`, a wszystko będzie idealnie.

 

5.Nie zostawiaj problemów bez rozwiązywania

Jeśli niestety przydarzy wam się poważna kłótnia, nie wychodź trzaskając drzwiami, a postaraj się doprowadzić do konsensusu. W tym przypadku najważniejsza jest szczera rozmowa, która oczyści atmosferę i pozwoli wyjaśnić wszystkie niedomówienia. Potem wystarczy się już tylko pogodzić, co zwykle jest najprzyjemniejszą częścią każdego sporu między partnerami.

Wcielając wszystkie nasze rady w życie, z pewnością wasz pierwszy wspólny wyjazd będziecie wspominać jako najlepsze wakacje w życiu!

 

a

1.Dajcie sobie trochę przestrzeni

Choć wiadomo, że na wakacje z ukochanym jedzie się, by spędzać z nim jak najwięcej czasu, warto od czasu do czasu wygospodarować też chwilę tylko dla siebie. W końcu co za dużo, to niezdrowo, a przesyt może odbić się przysłowiową czkawką.

2.Bądź gotowa na spięcia

Bycie z kimś 24/h po pewnym czasie zaczyna być męczące. To zupełnie normalne, że w końcu między wami pojawią się jakieś drobne spięcia. Ważne jednak, by szybko wyjaśnić drugiej osobie, co cię zirytowało i przejść nad tym do porządku dziennego,. W końcu jakaś błahostka nie może zrujnować wam tego wyjazdu.

 

 

3.Organizujcie wycieczki

Nawet jeśli wykupiliście zorganizowane wczasy, polegające przede wszystkim na wylegiwaniu się na plaży, wychodźcie też poza teren hotelu. Wykupcie wycieczkę, zwiedzajcie okolicę – róbcie wszystko, aby wasze dni nie były monotonne. Wspólne poznawanie nowej kultury z pewnością nie tylko zagwarantuje wam świetną zabawę, ale i zbliży was do siebie.

 

Komentarze (12)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2013 23:28
oboje pracujemy w wakacje i to na dwóch końcach Polski i jeśli zdarzy się cud to na tydzień przed rozpoczęciem roku akademickiego pojedziemy na 3 dni. Strasznie tęsknię za nim; tym bardziej, że jak czytam listy na tym portalu w stylu 'przespałam się z chłopakiem przyjaciółki, powiedzieć czy nie?' to może na początku śmieję się z tego ale później to wraca w jakiś dziwnych schizach typu, że właśnie mnie zdradza itd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2013 19:57
Potrzebujesz anonimowej rady??? Pozwól swojej duszy się wygadać!!! www.internetowaprzyjaciolka.pl Zapraszam Ami :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2013 19:50
Facet ze zdjęcia jest boski. ;p
zobacz odpowiedzi (1)
Bu (Ocena: 5) 18.07.2013 13:01
Mam nadzieję, że u mnie będzie dobrze.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2013 13:01
jak wakacje z partnerem moga okazac sie klapa? to chyba musicie miec mega nie udane zwiazki ;) ja z moim partnerem mam zawsze udane wakacje ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo