Jak przygotować się do randki?

Nieważne czy to pierwsza, czy piętnasta randka – przed każdą z nich wiele z nas czuje lekki stres.
Jak przygotować się do randki?
16.06.2013

Niezależnie od tego, czy dobrze znasz faceta, z którym masz zamiar iść na randkę, powinnaś wiedzieć, jak dobrze przygotować się do spotkania. Oto przykazania, którymi powinnaś się kierować (w zależności od okoliczności),  by wasz wspólnie spędzony wieczór był idealny.

1.RANDKA W CIEMNO

Poznaj fakty  - Jeśli zostałaś wmanewrowana przez swoich przyjaciół w randkę w ciemno, postaraj się dowiedzieć o tej osobie jak najwięcej jeszcze przed spotkaniem. Pamiętaj jednak, aby podejść z dystansem do wszystkich wyciągniętych od kumpeli informacji i poczekać aż facet zaprezentuje swoje oblicze, nim wyrobisz sobie o nim opinię. Z drugiej strony bądź też otwarta i sama daj mu się poznać.

Bądź damą  - Przygotowując się do randki pamiętaj o tym, by wybrać taki strój, który wyeksponuje twoje atuty. Postaraj się przy tym nie przesadzić – zbyt krzykliwy makijaż i za odważny strój mogą wywołać skutek odwrotny do zamierzonego. Pamiętaj, że subtelnie znaczy sexy!

Baw się dobrze - Na spotkanie koniecznie idź z pozytywnym nastawieniem, dzięki któremu z pewnością wszystko pójdzie jak po maśle. Nie analizuj, nie zastanawiaj się czy jego nazwisko będzie pasować do twojego imienia, ale po prostu popłyń z prądem. Na takie rozważania przyjdzie czas w przyszłości, jeśli zdecydujecie się na rozwinięcie tej pięknie rozpoczętej znajomości.

2.WIELKI POWRÓT

Stara miłość nie rdzewieje – jeśli idziesz na randkę z twoim byłym, którego chciałabyś jednak odzyskać postaraj się myśleć o rzeczach, które pomogą ci zacząć wszystko od nowa i spojrzeć na faceta z innej strony, niż podczas waszego rzeczywistego, pierwszego spotkania.

Co nowego – Pomyśl o wszystkich dobrych rzeczach, które miały miejsce w twoim życiu od czasu waszego zerwania i opowiedz mu o nich. W ten sposób pokażesz jak bardzo dojrzałaś, co może być dla niego sygnałem, by pomyśleć o tobie poważnie.

Zmień taktykę – Jeśli znów zdecydowałaś się na związek z byłym, pamiętaj o tym by nie popełniać kolejny raz tych samych błędów. Nie wracaj więc do dawnych, denerwujących go nawyków i staraj się nie rozmawiać o powodach waszego zerwania. Próbuj myśleć o tym związku jak o zupełnie nowym. To wymaga sporego wysiłku, ale najwyraźniej facet jest tego wart, skoro jesteś w stanie się na to zdobyć.

3.RANDKA Z MĘŻEM

Ciesz się otwarcie – aby trochę ubarwić smutną rzeczywistość i dodać pikanterii wieczornemu wyjściu z mężem, postaraj się przez cały dzień podkręcać odpowiednio atmosferę. Mów mu o tym jak cieszy cię wasze wspólne wyjście, komplementuj jego zapał i rób wszystko, by poczuł się kochany. To na pewno nastawi go pozytywnie, dzięki czemu spędzicie bardzo miły wieczór i oderwiecie się od codziennych problemów.

Kuś – zbuduj seksowną atmosferę jeszcze przed randką, poprzez wysyłanie ukochanemu pikantnych smsów, które wzbudzą jego ekscytację spotkaniem. To go nie tylko nakręci, ale i rozczuli, a wasza randka będzie tak świeża, jak ta pierwsza.

Nie bój się nowości – Postaraj się uniknąć rutyny i zrezygnuj z setnych odwiedzin w tej samej restauracji. Zobaczysz, że kolacja w nowym miejscu wniesie do waszego związku powiew świeżości. Co więcej, z pewnością będziecie świetnie się bawić, gdyż wspólne próbowanie nowych rzeczy może być naprawdę ekscytujące!

4.SPRAWDZONY SCENARIUSZ

Poza wszystkimi wyżej wymienionymi szczegółami, które mają wpływ na przebieg randki jest jeszcze jeden, istotny w każdej sytuacji. Chodzi bowiem o pomysł na jej spędzenie. Naszym zdaniem najlepiej na jeden dzień stać się turystą we własnym mieście. Idźcie na spacer po starówce i zjedzcie kolację w jakiejś nieznanej wam dotąd knajpce, wybierzcie się na wycieczkę turystycznym autobusem, albo odwiedźcie lokalne muzeum. Sama zobaczysz, jak wiele tematów do rozmów wypłynie przy okazji takiej wycieczki!

Komentarze (10)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.09.2015 15:07
Przede wswzystkim to czuć się dobrze w swoim ciele. Ja zawszeprzed randką uzywam błyszczyk powiekszajacy firmy BeautyLab i odr azu moja pewność siebie wskakuje dwapoziomy wyżej :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2013 18:00
5. Wykąpać się :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.06.2013 11:12
zgolić bobra
zobacz odpowiedzi (3)
POlii (Ocena: 5) 16.06.2013 09:52
Z jakiego filmu jest to zdjęcie?
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo