240 sekund na miłość - tyle czasu (dokładnie 4 minuty) potrzebuje facet, by rozkochać w sobie kobietę! Jak?

Wystarczą 4 minuty rozmowy, by zakochać się po uszy!
240 sekund na miłość - tyle czasu (dokładnie 4 minuty) potrzebuje facet, by rozkochać w sobie kobietę! Jak?
29.05.2013

Jak wynika z najnowszych badań, aby skraść serce kobiety mężczyzna potrzebuje tylko 4 minut, czyli 240 sekund. Właśnie tych kilka minut wystarczy, by oczarować partnerkę podczas konwersacji!

Badanie przeprowadzono na podstawie tysiąca randek. Ich przykład potwierdził tezę, że duża ilość pytań zadanych przez faceta zwiększa jego szanse na przychylność kobiety. Nic tak bowiem nie cieszy kobiety jak świadomość, że jej pasje są interesujące dla ewentualnego partnera.

Wyniki badań wyraźnie wskazują, że czterominutowa rozmowa wystarczy, by zainteresować się czymś więcej niż wyglądem nowopoznanej osoby. Jeśli mężczyźnie uda się zdobyć w tym czasie sympatię kobiety to jest na dobrej drodze do rozwinięcia znajomości. Jak twierdzi autor badań, profesor Dan McFarland, w tej kwestii wszystko zależy od decyzji przedstawicielki płci pięknej. Według niego to my zezwalamy na powstanie więzi w tak krótkim czasie, ale i jesteśmy w stanie do niej nie dopuścić.

Wierzycie, że w ciągu 4 minut można znaleźć miłość swojego życia?

Komentarze (30)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 21.04.2015 18:50
U mnie to wyglądało tak, że ja się zmieniłam dla niego, w sumie ja byłam na poczatku bardziej z dystansem, on pragnął ode mnei ciepła, ciągłej bliskości, spedzania razem każdej wolnej chwili.... a teraz - ja pragne od niego tego same. Niestety on juz zmienil zdanie. Rzucił mnie. Zamowilam urok na urokmilosny24.pl żeby go odzyskać. I nagle dziś pojawił się u mnie z kwiatami. Dam mu szansę.
odpowiedz
olga (Ocena: 5) 31.05.2013 10:53
Zerwałam z facetem 2 miesiące temu, bo już od dawna zaczęło się psuć między nami. Był pełen poczucia humoru, rodzinny, otwarty. Bardzo go kochałam. Jest w moim guście, punckowiec. Tatuaze i kolczyki itd. Mam obecnie drugiego chłopaka. Jest wyksztalcony, dużo zarabia, ma swoje mieszkanie i kilka samochodów. Bardzo dobrZe wychowany. Jednak gdy ostatnio zobaczyłam mojego eks zrozumiałam, ze chyba nadal coś do niego czuje. Był ppierwszą moja miłością. Czy to przez to mam taki sentyment do niego ? Ci dwaj mężczyźni to dwa odmienne swiaty. Co robić ?
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 30.05.2013 01:28
7 lat kocham jednego faceta, on mnie też, ale nie możemy być razem, tylko coś nas do siebie przyciąga. Moje uczucie do niego raczej nie ma podłoża fizycznego, jest ono platoniczne. Już sama nie wiem czy to miłość, czy zauroczenie. Niby zauroczenie nie powinno trwać tyle lat, ale z drugiej strony miłośc opiera się na zaufaniu, obecności, czułości. A my jeszcze się do siebie nie zbliżyliśmy, dlatego nie wiem jak to nazwać... Ile razy wydaje mi się, że stworzę związek z kimś innym, nagle widzę JEGO i znów wracam do punktu wyjścia, tak nie da się żyć ;(
zobacz odpowiedzi (4)
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2013 14:29
Przed chwila czytałam o tym na wp..... CZY WAS NA SERIO JUZ POJ**AŁO???????????????????????? Jak nie macie pomysłow to skasujcie ten portal i do widzenia !
zobacz odpowiedzi (1)
Ona (Ocena: 5) 29.05.2013 12:34
Mu i mi wystarczył uśmiech , spojrzenie w oczy i już było wiadomo, że się odszukamy... :)
zobacz odpowiedzi (5)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo