Cechy idealnego mężczyzny - TOP 7

Podczas poszukiwania księcia z bajki kobiety są dość wybredne.
Cechy idealnego mężczyzny - TOP 7
Fot. wallpapersget.com
05.06.2013

Komedie romantyczne nie mają na nas dobrego wpływu – zaburzają obraz idealnego faceta, przez co ciągle nie potrafimy znaleźć tego jedynego. Wiele pań, wzorem bohaterek takich filmów, tworzy nawet listę cech, które bezwzględnie powinien posiadać ich książę z bajki.

Redaktorzy portalu `AskMen.com` postanowili zebrać najczęściej pożądane zalety mężczyzn i stworzyli listę, mającą pomóc panom dostosować się do potrzeb płci pięknej.

Na kolejnych stronach przedstawiamy zatem cechy idealnego mężczyzny, o którym marzą kobiety na całym świecie!

PAMIĘTA O OPUSZCZANIU DESKI KLOZETOWEJ

Niby nic, a jednak potrafi doprowadzić do szału. Jeśli facet po skorzystaniu z toalety nie zapomni o zatarciu po sobie śladów, to ma u nas ogromnego plusa. Żadna z nas nie lubi widoku podniesionej klapy, nie wspominając o konieczności opuszczania jej własnoręcznie.

MA ZADATKI NA ZŁOTĄ RĄCZKĘ

Przystojny książę to skarb, jednak uroda to nie wszystko, by móc żyć z nim długo i szczęśliwie. Nasz wybranek powinien umieć naprawiać sprzęty domowe tak, aby wszystko działało jak w zegarku. Najlepiej by było, gdyby robił to z własnej woli - żadna z nas nie lubi prosić o jedną rzecz tysiące razy. Faceta, który to zrozumie, każda z nas chętnie ozłoci.

NADAJE SIĘ NA OJCA

Podświadomie każda kobieta w partnerze szuka dobrego materiału na ojca swoich dzieci – tak już stworzyła nas matka natura. Jeśli facet lubi dzieci i nie broni się przed posiadaniem własnych, a nawet marzy o dużej rodzinie, rozczula nas tym niemalże do łez.

UMIE GOTOWAĆ

Podobno mężczyźni mają więcej kubków smakowych, niż kobiety i to jest powód, dla którego to ich nazywa się najlepszymi kucharzami. Nieważne czy to stwierdzenie jest zgodne z prawdą. Pewne jest jedno: gotujący facet jest niesamowicie seksowny. Poza tym fakt, że ktoś dla nas gotuje, po prostu chwyta za serce, a ono od razu zaczyna bić szybciej.

ZNA JĘZYKI OBCE

Obecnie nauka języków to podstawa. I nie chodzi tylko o znajomość angielskiego, która traktowana jest już jako standard. Kobiety lubią ambitnych i ciekawych świata mężczyzn, a właśnie tacy przeważnie interesują się obcymi językami. Z facetem znającym kilka języków można zjechać cały świat. Ta umiejętność rzutuje też na wspólną przyszłość – ułatwia ona pięcie się po szczeblach kariery, a więc daje nadzieję na życie w dostatku.

Facet posiadający te wszystkie cechy to chyba marzenie każdej kobiety. Próżno go jednak szukać, gdyż nikt nie jest idealny. Rozglądając się za partnerem zastanów się nad tym, na czym zależy ci najbardziej i ogranicz się do 3 najważniejszych dla ciebie cech, których będziesz poszukiwać u ewentualnych zalotników. Jednak przede wszystkim kieruj się sercem – ono najlepiej wie, czego potrzebujesz.

JEST TROSKLIWY

Facet z naszych snów musi o nas dbać i dawać nam poczucie bezpieczeństwa. Troskliwości i empatii pragniemy bowiem jak niczego innego. Dobrze, jeśli mężczyzna potrafi słuchać – tym jest w stanie zdobyć serce każdej kobiety.

MA POCZUCIE HUMORU

Umiejętność rozbawienia nas do łez to cecha, którą bardzo cenimy u partnera. Dzięki mężczyźnie z poczuciem humoru można zapomnieć o swoich problemach i zrelaksować się, szczególnie kiedy mamy akurat gorszy dzień.

Polecane wideo

Komentarze (77)

Ocena: 5 / 5
anoniim (Ocena: 5) 07.06.2013 21:08
Mam idealnego faceta na to wychodzi :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.06.2013 20:44
no to chyba mam ideał oprócz spuszczania deski ... ale to dla mnie nie problem i nie przeszkadza mi to on tez musi ja dotknac zeby ja podniesc lebiej by byla podniesiona niz obsikana...
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 06.06.2013 10:38
mój facet ma te wszystkie cechy serio mówie i szczerze dziewczyny to nie ideał to jakas tragedia kocham go ale dla mnie to dziewczynka a nie facet niestety to sie tlko wydaje ze jest fajnie a nie jest lepiej miec lekkiego sukinsyna niz taka ciote ideała ! ;/
zobacz odpowiedzi (2)
maryynka (Ocena: 5) 06.06.2013 08:37
a mój facet jest tak nieidealny, że pokochałam każdą Jego wadę i nawet nie próbuję jej zmienić, a mimo wszystko jestem tak szczęśliwa i spełniona przy Nim, że te wasze "ideałki" mogą Mnie pocałować w dupę. Jedna istotna rzecz :D KOCHA SIĘ POMIMO CZEGOŚ, A NIE ZA COŚ :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.06.2013 21:53
8 - musi miec Porsche, opcjonalnie BMW w garażu.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie