CZUŁE SŁÓWKA: Szkodzą czy mają pozytywny wpływ na związek?

Czy pary nadające sobie zdrobniałe przydomki są szczęśliwsze?
CZUŁE SŁÓWKA: Szkodzą czy mają pozytywny wpływ na związek?
08.06.2013

Lubisz pieszczotliwe przydomki? Nie szczędzicie sobie z partnerem czułych słówek? To bardzo dobrze! Okazuje się bowiem, że świetnie wpływają one na żeńsko-męskie relacje.

Najczęściej pary nadają sobie przezwiska zaczerpnięte prosto ze świata zwierząt, nazywając ukochaną osobę `misiem`, `kotkiem`, czy też `żabcią`. Popularne są również `pysie`, `słonka`, `kwiatuszki` i `cukiereczki`. Zwykle kobietom takie nazewnictwo przypada do gustu, podczas gdy mężczyźni miewają z nim problem. Nazwani głupio brzmiącym zdrobnieniem w towarzystwie po prostu palą się ze wstydu i drżą w obawie, że staną się obiektem drwin ich kumpli.

Jednak niektóre zdrobnienia zamiast żaru potrafią wywołać prawdziwe ostudzenie uczuć. Należy unikać przede wszystkich takich określeń, które w jakikolwiek sposób mogłyby dotknąć ich adresata. Zapomnij zatem o nazywaniu faceta `brzydalkiem`, czy `grubaskiem` - tego żartu on może nie zrozumieć.

A jakie są Wasze ulubione czułe słówka?

Polecane wideo

Komentarze (39)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.11.2015 20:04
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.
odpowiedz
Ada (Ocena: 5) 26.06.2013 18:24
Muszelka dziobek DZIUNIUŠ
odpowiedz
brodney (Ocena: 5) 23.06.2013 17:26
To faktycznie żenujace. Takie oklepane... Czułabym niesmak gdyby mój luby tak do mnie mowil. Samo to, jak wymawia moje imię...mmm. Albo zwroty które coś oznaczaja. Wiecie, np. ELF, dla nas bardzo istotny.
odpowiedz
Cycu (Ocena: 5) 13.06.2013 21:10
Mnie mój nazywa wredną małpą zazwyczaj, a jak się go spytam, czy mnie kocha, odpowiada ,,niestety' xD Boże, najczulszy człowiek, jakiego w życiu spotkałam.
odpowiedz
anavivana (Ocena: 5) 12.06.2013 23:37
ja jestem Słońce, Skarbek, Diabełek, Dziubek, Łobuziak, Kociak :) ale w umiarze i tylko gdy jesteśmy we dwoje :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie