Oto recepta na UDANY ZWIĄZEK (Podobno miłość do grobowej deski gwarantowana!)

Choć brzmi to nieprawdopodobnie, rozwód może być sposobem na szczęście.
Oto recepta na UDANY ZWIĄZEK (Podobno miłość do grobowej deski gwarantowana!)
08.05.2013

Cały świat zalała fala rozwodów. Ciężko powiedzieć dlaczego, ale obecnie ludzie szybko rezygnują z walki o swój związek, kończąc go często bez głębszej refleksji. Rodzi się zatem pytanie: czy możliwe jest dożycie u boku swego partnera kresu swoich dni? Okazuje się, że tak.

Recepta na prawdziwie szczęśliwy związek może szokować. Jak wynika z analizy brytyjskiego Marriage Foundation, to nie pierwsza miłość jest tą największą w życiu człowieka. Według fundacji w 45 proc. przypadków pierwsze małżeństwo kończy się rozwodem, ale już kolejne ma większą szansę na powodzenie.

-Partnerzy, dla których związek jest drugim małżeństwem, są szczęśliwsi. Niższe jest też prawdopodobieństwo rozwodu - informuje dailymail.co.uk.

Dlaczego to drugie małżeństwo jest szczęśliwsze? Prawdopodobnie powodem tego jest dojrzalszy wiek i większe doświadczenie partnerów, dzięki któremu mogą unikać powielania swoich błędów z poprzedniego związku. Nie bez znaczenia są tu również dochody małżonków, które zazwyczaj są wyższe niż te osiągane przez nich w młodości.

Co więcej, ludzie po doświadczeniach z separacji i rozwodu stają się bardziej świadomi i mają większą motywację do pracy nad swoim małżeństwem. Eksperci podkreślają również, że drugi tak poważny związek cechuje się większą chęcią poświęceń dla partnera.

Zgadzacie się z tym?

Komentarze (43)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.04.2015 20:27
Kiedy byłem samotny było mi strasznie ciężko. Na szczęście dzięki rytuałowi ze strony urokmilosny24.pl odzyskałem ukochaną. Jestem najszczęśliwszy na ziemi.
odpowiedz
Barabara Zawiła (Ocena: 5) 13.02.2014 16:55
Dawaj dupy i nie pyskuj, to uniwersalny przepis.
odpowiedz
była żona (Ocena: 5) 14.05.2013 04:10
związek i wszelkie relacje z drugim człowiekiem najbardziej niszczą nałogi,kłamstwa,nieszczerość,nieliczenie się ze zdaniem i uczuciami partnera,brak dialogu i udanego życia intymnego,no i chorobliwa zazdrosc
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.05.2013 16:05
hahaahahahahahhahahaha co za idiotyzm.. chcesz być w udanym związku? rozwiedź się! to przecież takie logiczne..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2013 22:36
Dlaczego jest tyle rozwodów, bo ludzie pobierając się uważają, że są w sobie zakochani nie widzą po za sobą świata, pochodzą ze sobą rok, dwa i się żenią robią huczne wesele na kilkanaście tysięcy złoty. Uważam, że do ślubu trzeba dojrzeć, człowiek musi być odpowiedzialny za siebie i za drugą osobę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo