Zołzy i manipulatorki - jakich jeszcze kobiet faceci naprawdę NIE LUBIĄ? (Negatywne typy z ich listy)

Wśród wszystkich możliwych typów partnerek, to tych należy współczuć najbardziej.
Zołzy i manipulatorki - jakich jeszcze kobiet faceci naprawdę NIE LUBIĄ? (Negatywne typy z ich listy)
14.05.2013

Choć narzekamy na swoich mężczyzn i jak mantrę powtarzamy, że `facet to świnia` niestety musimy przyznać, że i kobietom niczego nie brakuje w kwestii uprzykrzania życia partnerowi. Przynajmniej niektórym.

Okazuje się, że są kobiety, które BARDZIEJ niż inne znęcają się nad mężczyznami...

Manipulatorka

To żadna tajemnica, że kobiety sztukę manipulacji opanowały do perfekcji. Przykłady na to można bez problemu znaleźć w historii – Kleopatra, Mesalina, Mata Hari… one wszystkie potrafiły omamić facetów! Ale nie trzeba być królową Egiptu, aby totalnie owinąć sobie mężczyznę wokół palca. Wystarczy, że biedak jest bezgranicznie w swojej partnerce zakochany, a zrobi wszystko na co tylko ona ma ochotę.

Zołza

Często prawdziwe zołzy działają rozważnie, nie od razu odkrywając swą prawdziwą osobowość. Mężczyźni nabierają się zatem na idealny wygląd kobiety, nie zważając na wszystkie zachowania, które zwiastują katastrofę. Gdy pierwsze zauroczenie mija, niejeden facet doznaje szoku. Okazuje się, że jego partnerka choć piękna na zewnątrz, wewnątrz jest wcieleniem zła. W skrajnych przypadkach zołzy dopuszczają się nawet emocjonalnej przemocy, dzięki której dostają to czego chcą, a panowie złapani przez nie w sieć płaczą, bojąc się im przeciwstawić.

Kobieta-generał

W dzisiejszych czasach odchodzi się od patriarchalnego wizerunku rodziny, a panie stają się co raz bardziej silne i wyzwolone. Już nie stoimy w cieniu mężczyzny i nie potrzebujemy jego aprobaty przy podejmowaniu decyzji. Te zmiany w społeczeństwie zrodziły rzesze kobiet, które przejmują dotychczasową rolę mężczyzn i noszą spodnie w domu. Pana, który trafił pod jej rządy złośliwie nazywa się pantoflarzem. Okazuje się jednak, że wielu mężczyznom taki stan rzeczy nie tylko nie przeszkadza, ale nawet całkiem odpowiada. Ponad 60% ankietowanych otwarcie przyznaje, że są zależni od kobiet w kwestii jedzenia, a ponad 70% z nich prosi o pozwolenie przed otworzeniem paczki chipsów. Połowa ankietowanych liczy się także ze zdaniem partnerki w kwestii picia piwa!

Skąd biorą się takie złe kobiety? Z pewnością większość z nas odpowie, że za ich zachowanie odpowiedzialni są faceci. Nie jest to do końca kłamstwo. Badania naukowe mówią, że w związku dominują osoby, które mniej kochają! Jest to całkiem logiczne wytłumaczenie – ktoś kto jest przywiązany do drugiej osoby i kocha go bezwarunkowo jest bardziej podatny na manipulację i jest w stanie zrezygnować nawet z własnego zdania, by zadowolić partnera.

Warto więc zastanowić się nad tym jak traktujemy swoich mężczyzn. Możemy zdziwić się jak bardzo możemy im uprzykrzać życie.

Polecane wideo

Komentarze (27)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2013 21:44
"Połowa ankietowanych liczy się także ze zdaniem partnerki w kwestii picia piwa!" Nawet nie jestem w stanie skomentować Waszego oburzenia :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2013 14:22
wielu facetów potrzebuje tej dominacji, bo sami są jakoś... nierealnie myślący. Zrobienie obiadu czy wypranie ubrań to coś, co im się w głowie nie mieści.. niektórzy nie mają mózgu i gdyby im kobieta np. nie zabroniła wypić piwa, dawno by się rozbili po pijaku autem lub siedzieli na leczeniu.. oczywiście nie wszyscy.. ale wielu z nich
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.05.2013 08:39
a gdzie typ drama queen? myślę, że ta by wygrała w tym zestawieniu, mężczyźni nienawidzą robienia problemów ze wszystkiego!
odpowiedz
Aga (Ocena: 5) 14.05.2013 20:27
A mój były zostawił mnie właśnie dla takiej manipulatorki-zołzy, więc jak to jest że faceci ich nie chcą? :|
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 14.05.2013 19:54
a ja jestem 4 typem - typ beznadziejny, którego nikt nie chce
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie