7 najgorszych tekstów na zerwanie z partnerem - chyba nikt nie chciałby ich usłyszeć! (ŻAŁOSNE & BANALNE)

Niektóre są śmieszne, inne dziwne, a jeszcze inne naprawdę przykre – oto najgorsze teksty na zerwanie!
7 najgorszych tekstów na zerwanie z partnerem - chyba nikt nie chciałby ich usłyszeć! (ŻAŁOSNE & BANALNE)
14.04.2013

Zerwania są zawsze ciężkie, zarówno dla osoby zrywającej, jak i tej porzuconej. Ta pierwsza ma z resztą naprawdę trudne zadanie - zakończenie związku tak, by druga osoba nie została zraniona jest w zasadzie niemożliwe. Dlatego bardzo łatwo tu o wpadkę i w efekcie o pogorszenie całej sytuacji. 

Oto lista 7 najgorszych tekstów na zerwanie, których nikt nie chciałby usłyszeć. Niektóre są dość dziwne:

1. Tu chodzi o mnie, nie o ciebie.

Nie bez powodu to zdanie znalazło się na pierwszym miejscu. Bo co ono właściwie znaczy? Chyba najpewniej: `to jednak chodzi o ciebie, ale brak mi odwagi, aby powiedzieć ci to prosto w twarz`.

2. Wyjeżdżam na studia, więc musimy się rozstać.

Chyba nawet nie trzeba tego komentować. Jeśli ktoś rzuca `ukochaną` osobę z powodu wyjazdu na studia, może znaczyć tylko jedno – tak naprawdę nigdy swojego partnera nie kochał i nie zależy mu na związku. Bycie porzuconym dla szalonych imprez studenckich musi być naprawdę przykre!

3. Było naprawdę wspaniale, ale chyba jednak nie jestem gotowy na związek.

Typowy banał. Niby było wspaniale, ale najwyraźniej nie na tyle, aby kontynuować ten związek. Po tak zaskakującym zerwaniu naprawdę ciężko się pozbierać i stwierdzić co zrobiło się źle, aby wyciągnąć wnioski na przyszłość.

 

4. Już mnie nie pociągasz.

To chyba najbardziej bolesny tekst spośród wszystkich tu wymienionych. Usłyszenie go może przynieść prawdziwe załamanie, zrodzić w nas kompleksy, a nawet zburzyć zupełnie pewność siebie. A przy okazji wzbudzić w nas poczucie winy za zrujnowanie związku. Okropność!

5. Potrzebuję przestrzeni.

Totalny bezsens! W udanym związku żadna ze stron nie czuje się ograniczona. Może zatem warto by było wyznać co jest prawdziwym powodem zerwania, a konkretnie co tak bardzo zabierało nam przestrzeń, że nie możemy tego dłużej znosić?

6. Nie możemy się spotykać, bo bardziej podoba mi się twoja siostra.

Wprawdzie można by przyznać punkt za szczerość, ale chyba żadna kobieta nie chciałaby usłyszeć czegoś takiego. Tę informację zdecydowanie można było zachować dla siebie.

7. Nie mogę tak dłużej. 

Tak, czyli jak? Mistrzostwo świata w zrywaniu. Ten tekst powinien wisieć w gablocie obok gaśnicy z adnotacją `w razie potrzeby zbić szybkę`. Jest tak uniwersalny i tak dyplomatyczny, że pasuje w każdej sytuacji. Zawsze zostawia za sobą ten sam efekt niedowierzania i miliony pytań bez odpowiedzi. Gorąco polecam.

Jak widać, kończąc związek trzeba się sporo nagimnastykować, aby wyjść z tego z twarzą. Wiadomo, że emocje robią swoje, jednak – jakikolwiek nie byłby powód tego zerwania – zrywając z partnerem trzeba przede wszystkim myśleć o uczuciach drugiej osoby. W końcu mamy zamiar złamać jej serce. Po co zatem dodawać jej jeszcze więcej powodów do łez?

 

Komentarze (134)

Ocena: 5 / 5
thelola (Ocena: 5) 26.04.2013 17:52
Powiedział mi, że nie ma czasu xD
odpowiedz
Będzie Dobrze :) (Ocena: 5) 24.04.2013 23:36
nie było najlepszego tekstu: "nie pasujemy do siebie" WTF :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2013 21:51
Właśnie zostałam rzucona poprzez facebooka. To poniżej napisałam też ja, tak więc dwie zwały na raz. Ciężko było mi zapomnieć o poprzednim, a jak już mi się udało na nowo pokochać, nawet mi nie wytłumaczył dlaczego. Przykro mi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2013 02:25
Przykro jest usłyszeć od byłego faceta coś takiego.. Za to ja nie usłyszałam nic. Nasze ostatnie spotkanie było bardzo udane. Następnego dnia doszło przez smsy do czegoś, czego nie określę ani sprzeczką, ani kłótnią, ani też normalną rozmową, bo coś po prostu było nie tak, choć rozmowa wyglądała całkiem normalnie. Napisałam mu co myślę. Miałam nadzieję, że go to zmotywuje i zacznie się starać, ale odpisał mi tylko "a". .. Już nigdy więcej się do niego nie odezwałam. On też nie próbował. Po miesiącach rozłąki nadal nie wiem, co tak naprawdę się stało. Z resztą już nie ważne, oboje jesteśmy teraz w związkach. Tylko parę razy nasze oczy spotkały się gdzieś na mieście, ale to tylko tyle. Nic więcej.. Choć pamiętam nadal o nim, wiem, że stać mnie na kogoś lepszego i zasługuję na więcej niż tylko: "a" ...
odpowiedz
Zielona (Ocena: 5) 22.04.2013 00:07
Hicior : Po 4 latach powiedział mi że jednak na początku byłam ładniejsza xD
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo