Kłopotliwa wylewność, część 2.

W zeszłym tygodniu mogłyście przeczytać o zasadzie podwójnego O. Dziś czas na ciąg dalszy – kolejne trzy z pakietu pięciu zasad, dzięki którym ułatwicie sobie obcowanie z facetami.
Kłopotliwa wylewność, część 2.
13.06.2008

W zeszłym tygodniu mogłyście przeczytać o zasadzie podwójnego O. Dziś czas na ciąg dalszy – kolejne trzy z pakietu pięciu zasad, dzięki którym ułatwicie sobie obcowanie z facetami:

Niezależność

Nieważne, jak bardzo mu zależy na tym, żeby cię utrzymywać. Pamiętaj, że twoja niezależność jest ważniejsza. Nigdy nie wiesz, jak potoczą się losy waszego związku, dlatego istotne jest, abyś w każdej chwili była na tyle stabilna finansowo, by w razie czego móc rozpocząć osobne życie na własny rachunek.

Tęsknota

Pozwól mu się za tobą stęsknić. To bardzo cenne uczucie, w mniemaniu mężczyzny niemalże równoznaczne z miłością. W związku z tym nie doprowadź do sytuacji, w której on będzie czuł przesyt i znudzenie twoją obecnością. Spraw, odpowiednio dozując mu swoje towarzystwo, aby zawsze go pożądał.

Pewność siebie

Musisz cenić się wysoko. Pytania o inne kobiety, w kontekście porównywania się z nimi, prowadzą tylko i wyłącznie do utraty poczucia własnej wartości. Nie rywalizuj z jego eks, nie staraj się dowiedzieć wszystkiego na jej temat. Chyba że chcesz, aby znów zaczął poważnie myśleć o powrocie w jej ramiona.

Pokaż swojemu facetowi, jak bardzo siebie szanujesz. On, widząc to, zacznie postrzegać cię tak, jakbyś była prawdziwym skarbem. I to nie takim ze sklepu jubilerskiego, za który płacisz i wybierasz. Ty jesteś diamentem, który jest cenniejszy, ponieważ facet sam go znalazł, wkładając w poszukiwania wiele pracy i wysiłku. A teraz martwi się po nocach, czy nikt mu go nie ukradnie.

Chcesz przeczytać pierwszą część Kłopotliwej wylewności? Kliknij w ten link.

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 14.06.2009 17:19
ech troche w tym prawdy jest ... No co zrobic jak to kobieta nie wytrzymuje tej ciszy ? ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2009 11:52
A [email protected] [email protected] robię i wiem jedno to [email protected]@, bo jeszcze nie [email protected] był@m [email protected]@ [email protected]@i z tego nic dobrego nie wyszło:( Alutka_xd
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.12.2008 23:45
no sama prawda, ale to mało pocieszające, bo jak czytam te artykuły to myślę że wszystko robię na odwrót ;/ i co mam teraz zrobić? ok, mogę przestać do niego dzwonić, pewności siebie mi nie brakuje (chociaż boję się żeby nie przesadzić w drugą stronę), ale np to już nawiązując do innego artykułu jak teraz dozować mu w odpowiednich ilościach siebie skoro już prawie całą mnie miał...mam się nagle nieprzystępna zrobić?odebrać mu coś co prawie dostał? zobaczy że coś jest nie tak i mi się nagle poglądy zmieniły. Bardziej umiejętnie tego nie umiałabym zrobić. Macie jakiś pomysł?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2008 17:32
KOBIETY są po to aby je zdobywać a nie na odwrót
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.06.2008 08:25
Faceta powinno sie trzymac na dystans... Powinnyście byc niezależne i tajemnicze. To właśnie sprawia że stajecie się dla mężczyzn fascynujące. Tajemniczośc, która was spowija podnieca faceta i motywuje do dzaiałania, jesteście wtedy dla niego o wiele ciekawsze... i trudniejsze do zdobycia a to dla niego nie lada wyzwanie. Kazda z nas powinna zna swoją wartośc i byc pewna siebie...ale nie widze nic zlego w dopytywaniu się o byłe kobiety... nie wiem jak wy, ale ja uważam że takie rozmowy wiele wnoszą do wspólnego życia. Poznajesz jego sytuację, jaką miał z inna kobiętą, co zrobiła nie tak? dlaczego? a moze to on? Moim zdaniem po takiej rozmowie poznajesz jego bardziej ukorzenione zalety bądź wady, których nie widac na pierwszy rzut oka. Nie można też facetem pomiatac, jeżeli oczekujecie od niego różnych rzeczy to dajcie też czasami coś od siebie. To jest wasz partner, zależy wam na sobie. Czasami dobrze jest nie widziec się przez jakiś czas, to naprawdę pomaga, bo wtedy jesteście za sobą stęsknieni i jesteście dla siebie a nic innego wtedy nie istnieje.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie