Perfekcyjny seks: Jak długo powinien trwać Wasz stosunek?

Gdzie i kiedy go uprawiać? Naukowcy postanowili dokładnie określić, jaki powinien być idealny stosunek dwojga kochanków.
Perfekcyjny seks: Jak długo powinien trwać Wasz stosunek?
25.03.2013

Czy istnieje seks doskonały? Większość z nas odpowiedziałaby zapewne, że nie, ponieważ ile jest par, tyle upodobań intymnych. Mimo to serwis ukmedix.com postanowił przeprowadzić ankietę wśród swoich czytelników i podpytać ich o ulubione pozycje seksualne, wymarzony czas trwania stosunku, najlepsze miejsce do erotycznych igraszek oraz godzinę, która najbardziej sprzyja łóżkowym zabawom. Następnie, na podstawie odpowiedzi respondentów, portal określił, jak powinien wyglądać perfekcyjny stosunek dwojga kochanków.

- Okazuje się, że poranny seks nie daje nam tyle satysfakcji, co ten wieczorny. Większość ankietowanych przyznała, że najlepiej kocha im się z partnerem między godziną 22:00 a 23:00, czyli tuż przed zaśnięciem – czytamy na femalefirst.co.uk.

Jeśli chodzi o ulubioną pozycję, zwyciężyła misjonarska. Na drugim miejscu znalazła się pozycja na jeźdźca, którą wytypowało 24 proc. badanych.

Wymarzony czas stosunku? Tutaj odpowiedzi były różne, ale na ich podstawie wyliczono, że perfekcyjne igraszki powinny trwać średnio 23 minuty. – Jeżeli chodzi o lokalizację, respondenci najczęściej wskazywali na… swoje łóżko. Zabawy z partnerem w wannie lub na pralce podobają się tylko 11 proc. ankietowanych – relacjonuje serwis.

Biorąc pod uwagę fakt, że powieść 50 twarzy Greya wywołała podobno rewolucję seksualną na świecie, upodobanie większości ludzi do „seksu waniliowego” wydaje się zastanawiające. A Wy co o tym wszystkim myślicie?

Komentarze (126)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2013 22:34
ja raz na jakis czas, ale za to ok 2 godziny - na dwa stosunki i gre wstepna oraz seks oralny! Ja mam 39 a facet 48 lat i nie jestesmy para - spotykamy sie na seks!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.04.2013 22:29
Jak bym miala uprawiac niby seks zeby tylko facet mial z niego przyjemnosc, to bym go szybko kopnela w tylek! No co za dupek! Daruj sobie dziewczyno takiego egoiste, niech sobie dmuchana lale kupi, a to jak Cie traktuje swiadczy tylko o tym jak mu zalezy na Tobie!!!!!!!!!!
odpowiedz
Afrodyta (Ocena: 5) 05.04.2013 12:59
Mam 15 lat a mój chłopak cały czas zmusza mnie do sexu co mam z nim zrobić kiedyś nawed mnie zmolestował ale ja go naprawde kocham co mam z tym zrobić.Mam już dosyć sexu a zwłszcza molestowania
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 04.04.2013 18:22
Mój chłopak cały czas by się kochał , lub żebym ja sprawiała mu przyjemność przez tak zwanego "loda". Jest moim pierwszym i jedynym chłopakiem w tych sprawach i nie chce od niego odchodzić , ale jakoś mi tak ciężko po pare razy dziennie się kochać i to tylko z jego przyjemnością , ponieważ 5 minut mu wystarczy . Co mam zrobić .?
odpowiedz
Nadia S. Klin (Ocena: 5) 31.03.2013 21:18
a ja nie lubie seksu bo nie gole nóg
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo