TY kontra RANDKA: Jak być pewną siebie, pokonać tremę & rzucić na niego urok? TRIKI mowy ciała

6 wskazówek, dzięki którym zrobisz piorunujące pierwsze wrażenie.
TY kontra RANDKA: Jak być pewną siebie, pokonać tremę & rzucić na niego urok? TRIKI mowy ciała
10.02.2013

Mowa ciała mówi o Tobie znacznie więcej niż myślisz. Dobrze byłoby więc, abyś nauczyła się ją kontrolować, zwłaszcza podczas randek. Przyjmując w trakcie spotkania odpowiednią postawę, wydasz się facetowi bardziej interesująca i pewna siebie, a to sprawi, że On w jednej będzie jadł Ci z ręki!

Oto 6 wskazówek, które pomogą Ci zdobyć serce mężczyzny…

Randka

Po pierwsze: Unikaj nerwowych gestów

Niespokojne potrząsanie nogą, dotykanie twarzy palcami, odruchowe kręcenia włosów – wszystkie te nerwowe tiki ujawniają twoje zdenerwowanie. Staraj się więc cały czas nad nimi panować.

Po drugie: Nie krzyżuj rąk

To pozycja wskazująca na wrogą postawę, chęć odizolowania się od rozmówcy. Chyba nie chcesz, aby twoja sympatia pomyślała sobie, że jesteś osobą niedostępną i trudno nawiązać z tobą kontakt?

Randka

Po trzecie: Nie garb się

Wyprostowana sylwetka wygląda na smuklejszą. Poza tym, ludzie którzy dbają o to, aby się nie garbić wydają się bardziej energiczni i pewni siebie.

Po czwarte: Utrzymuj kontakt wzrokowy

To ważna umiejętność komunikacyjna. Osoby jej pozbawione odbierane są jako niesympatyczne i mało wiarygodne, do tego bardzo łatwo można zarzucić im brak stabilności emocjonalnej.

Randka

Po piąte: Postaw na uśmiech

Szczery uśmiech i pogodny wyraz twarzy to podstawa randkowego sukcesu. Jeżeli chcesz, aby mężczyzna nie mógł przestać o tobie myśleć, pokaż mu jasną stronę swojej osobowości, daj się poznać jako osoba optymistycznie nastawiona do świata.

Po szóste: Wybierz ubrania, w których czujesz się elegancko

Szykując się do randki, przejrzyj swoją garderobę pod kątem ubrań, w których czujesz się komfortowo i jednocześnie atrakcyjnie. Modowe eksperymenty pozostaw raczej na inną okazję.

Komentarze (37)

Ocena: 5 / 5
lizuska (Ocena: 5) 01.03.2013 02:32
Napiszcie artykuł jak zniechęcić zakochanego faceta do siebie.. bo rozkochać w sobie kogoś to akurat dla mnie nie problem tyle ze teraz chce to cofnac haha , z tym ze w taki sposób aby go nie zranic. ;> DORADŹCIE JAK.
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 12.02.2013 10:09
Brawo Stefan :D Panienki wielkie, królewny..
odpowiedz
Stefan (Ocena: 5) 11.02.2013 19:39
dziękuje za komplement :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.02.2013 13:47
pff ta kobieta ma racje.zabawnie sie czyta ta wasza rozmowe.zadufany z ciebie dupek stefan
odpowiedz
Stefan (Ocena: 5) 10.02.2013 23:24
Ty wystartowałaś z 6-pakiem pierwsza w naszej dyskusji i to na starcie, i jak by mnie interesowało moje zdanie to bym nie tracił czasu na czytanie tych wypocin tu (a moment są przezabawne xD najśmieszniejszy portal w polsce ! ) Nie przyznasz mi racji ? masz takie prawo :P na koniec focha i cya :D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo