6 istotnych rzeczy, których Twój ukochany nigdy Ci nie powie (Chociaż bardzo by chciał...)

Pora rozszyfrować naszych partnerów.
6 istotnych rzeczy, których Twój ukochany nigdy Ci nie powie (Chociaż bardzo by chciał...)
17.01.2013

Uwaga dziewczyny! Specjalnie dla Was przeprowadziłyśmy małe śledztwo wśród zaprzyjaźnionych facetów – chciałyśmy sprawdzić, co tak naprawdę płeć męska myśli o nas, kobietach. Chodziło nam głównie o komunikację w związku, bo to, co słyszymy na co dzień z ust naszego ukochanego, może mieć niewiele wspólnego z tym, co tak naprawdę on chciałby nam powiedzieć...

love neon

Gdy on mówi: Lubię porządne, spokojne, ułożone kobiety

Tak naprawdę myśli: W życiu możesz być niewiniątkiem, ale w łóżku chciałbym mieć małą rozpustnicę...

Warto o tym pamiętać i podczas miłosnych zbliżeń pozbyć się wszelkich zahamowań. Pozwalajmy sobie w łóżku na odrobinę szaleństwa, przełamujmy różne bariery, tematy tabu. Niech seks będzie dla nas tą sferą życia, w której pozwalamyć sobie na największy luz i w pełni oddajemy się przyjemności.

Gdy on mówi: Spędźmy ten weekend tylko we dwoje

Tak naprawdę myśli: Mam dość przesiadywania kolejnego wolnego dnia u twoich rodziców

Nawet jeżeli on bardzo lubi twoich rodziców, nie oznacza to wcale, że marzy o tym, aby spędzać z nimi każdy weekend. Uszanuj fakt, że twój facet ma również inne potrzeby. Może dla odmiany odwiedzicie również jego mamę i tatę? Na pewno spodoba mu się ten pomysł!

love neon

Gdy on mówi: Bardzo ładnie Ci w tej nowej sukience

Tak naprawdę myśli: Ciekawe, ile kosztowała? Dlaczego kobiety wydają tyle kasy na ciuchy?

Oczywiście, każdy facet chciałby, aby jego kobieta była piękna, zadbana i seksowna. Niestety, żaden mężczyzna nie pomyśli już, że naturalna uroda to za mało, aby ich ukochana na co dzień błyszczała jak gwiazda. Temat zakupów i wydawania kasy na ubrania i kosmetyki pozostanie więc już chyba na zawsze jednym z głównych tematów zapalnych w związku.

Gdy on mówi: Jeszcze kilka zakrętów i zaraz dojedziemy do celu

Tak naprawdę myśli: Kurcze, przydałaby mi się mapa

Panuje powszechne przekonanie, że mężczyźni mają świetną orientację w terenie. Co ma w takim razie zrobić nasz ukochany, któremu bez mapy trudno jest dojechać w nowe miejsce? Oczywiście zwykle udaje macho i nie powiedzieć nam, że ma z czymś problem. Czy nie lepiej jednak byłoby przyznać się do nieznajomości drogi? Podobno przecież błądzić jest rzeczą ludzką...

love neon

Gdy on mówi: Wcale nie wyglądasz grubo w tych jeansach

Tak naprawdę myśli: Rzeczywiście, chyba przytyłaś

Nie ma nic gorszego, jak powiedzieć prosto w oczy ukochanej kobiecie, że jest gruba. Dlatego mężczyźni zapierają się rękoma i nogami, aby tylko uniknąć rozmów na ten temat. Wolą przemilczeć pewne kwestie albo nawet nas okłamać, niż stanąć twarzą w twarz z prawdą.

Gdy on mówi: Dobrze kochanie, jeżeli nie chcesz, nie musimy dzisiaj się kochać

Tak naprawdę myśli: No nie, znowu nie będzie seksu. Mam już tego dość!

Nic nie poradzimy na to, że mężczyźni mają zazwyczaj większe potrzeby seksualne niż my, kobiety. Oczywiście są pewne wyjątki, ale one tylko potwierdzają tę regułę. Nie oznacza to jednak, że powinnyśmy godzić się na współżycie, gdy nie mamy na to ochoty. W takich chwilach lepiej po prostu postarać się wynagrodzić „cierpienia” ukochanemu, serwując mu pyszne danie lub proponując obejrzenie ciekawego filmu.

Komentarze (56)

Ocena: 5 / 5
karo (Ocena: 5) 02.02.2013 18:11
artukuł jqk z brawo :D alez wszechwiedzacy, jak moj facet mowi ze ładniue mi w sukience to po prostu mi w niej ładnie :D
odpowiedz
coco (Ocena: 5) 31.01.2013 22:47
coraz głupsze te artykuły.......
odpowiedz
m. (Ocena: 5) 21.01.2013 20:15
pierdoły
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.01.2013 18:44
AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH JAKA BEKA XD MADE MY DAY HAHAHAHHAHA :DDDDDD
odpowiedz
Anonimka (Ocena: 5) 18.01.2013 14:49
Niesamowicie DURNY artykuł ! Nie każdy facet tak mówi. Nie każdy facet ma większe potrzeby seksualne od swojej kobiety. Nie każdy facet nie umie się przyznać do błędu. Nie każdy facet lubi nieujarzmione kobiety.Co to w ogóle za UOGÓLNIANIE, ja się pytam ?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo