Sygnały, że ON CIĘ KOCHA

Te gesty świadczą o sile jego uczuć!
Sygnały, że ON CIĘ KOCHA
05.12.2012

Od jakiegoś czasu spotykasz się z fajnym facetem. Wydaje ci się, że między wami naprawdę iskrzy, jednak on do tej pory nie wyznał wprost swoich uczuć. Trochę cię to martwi, zwłaszcza że bardzo ci na nim zależy.

Na szczęście chłopak nie musi mówić głośno „kocham cię”, żebyś zrozumiała, na czym teraz stoisz. Wystarczy, że dokładnie przyjrzysz się gestom i mowie ciała swojego wybranka. One zdradzą ci, czy już trafiła go strzała Amora...

zakochani

Jest na każde Twoje zawołanie

Nie ma dnia, żeby do ciebie nie zadzwonił lub nie wysłał SMS-a. Co więcej – na wszystkie twoje wiadomości odpisuje już po kilku sekundach. Jeżeli tylko wspomnisz mu, że czegoś potrzebujesz, on natychmiast spełnia twoją zachciankę. Do tego jest pomocny i uczynny, zdarza mu się odgadywać twoje myśli, zanim jeszcze je wyartykułujesz… Nie ma zatem najmniejszych wątpliwości – ten facet bardzo mocno zaangażował się w waszą relację!

Nie żałuje na Ciebie pieniędzy

Dostajesz od niego kwiaty bez okazji? Wręcza ci drobne upominki? Na randkach nigdy nie pozwala, żebyś dołożyła się do rachunku, choć wiesz, że krucho u niego z kasą? W takim razie jesteś prawdziwą szczęściarą! Chłopak nie liczy się bowiem z kosztami, aby tylko cię zadowolić.

Wyjątkowo o siebie dba

Na każdą randkę przychodzi pachnący, ogolony i starannie ubrany. Rzuca się również w oczy, że spędził trochę czasu przed lustrem na układaniu fryzury. To dobry znak, ponieważ facet wyraźnie chce ci się podobać. Bez wątpienia zależy mu na twoim zainteresowaniu.

zakochani

Stał się bardzo zazdrosny

Wszystkie twoje opowieści o kolegach i byłych facetach ucina stanowczym: „Nie chcę o tym słuchać, porozmawiajmy lepiej o nas”? Z wrogością patrzy na każdego faceta w pubie, który rzucił na ciebie okiem? A może jawnie zniechęca cię do któregoś z twoich kumpli? Jeżeli odpowiedziałaś twierdząco na choćby jedno z tych trzech pytań, możesz być pewna, że ten facet za tobą szaleje.

Bez oporów rezygnuje ze spotkań z kolegami, aby się z Tobą zobaczyć

Umówiliście się na piątek, ale coś ci wypadło i chciałaś przełożyć wasze spotkanie na następny dzień. Facet zgodził się na to bez mrugnięcia okiem, chociaż później wyszło na jaw, że w sobotę był umówiony na wieczór w męskim gronie. Ten gest jawnie świadczy o tym, że obecnie jesteś dla niego absolutnym priorytetem i dla ciebie jest w stanie poświęcić nawet spotkanie ze swoimi kolegami.

Pamięta w najdrobniejszych szczegółach o tym, co mu mówisz

Kiedyś wspomniałaś mimochodem, że uwielbiasz płyty pewnej piosenkarki, a facet od razu pobiegł do sklepu po jedną z nich. Mało tego – wystarczyło, że raz zamówiłaś na waszej randce herbatę poziomkową, by chłopak zaopatrzył się w cały jej zapas i serwował ci ją w swoim domu. Takie zachowanie świadczy tylko o jednym – on zakochał się w tobie po uszy!

zakochani

Koniecznie chce Cię zapoznać ze swoją rodziną i znajomymi

Spotkaliście się zaledwie kilka razy, a on już przebąkuje o tym, że musisz poznać jego rodziców i kumpli? Taka deklaracja wyraźnie wskazuje, że chłopak myśli bardzo poważnie o waszej relacji. Może nawet jest już przekonany, że spotkał miłość swojego życia!

Nie zauważa innych kobiet wokół

Nawet jeżeli siedzicie razem na imprezie, na której aż roi się od zjawiskowych dziewczyn, on w ogóle zdaje się ich nie zauważać. Ciągle wpatruje się tylko w ciebie i nawet nie przyjdzie mu do głowy, żeby zostawić cię samą choćby na chwilę. To naprawdę dobry znak, bo twój partner najwyraźniej nie widzi poza tobą świata.

Wykonuje znaczące gesty

Jeżeli zaobserwowałaś, że facetowi rozszerzają się źrenice, gdy na ciebie patrzy, lub że podczas waszej rozmowy zwraca się do ciebie całym swoim ciałem (a przede wszystkim stopami), możesz być pewna, że jest w tobie zakochany!

 

Polecane wideo

Komentarze (133)

Ocena: 5 / 5
Joanna (Ocena: 5) 30.11.2016 17:19
Kwiaty bez okazji, to jest to! Ja ostatnio dostałam od narzeczona (kwiaciarnia u bożeny warszawa) i to chyba były naprawdę najpiękniejsze kwiaty jakie od niego dostałam :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.11.2015 22:59
Ode mnie odszedł po 4 latach. Na pożegnanie powiedział jedynie że jestem wspaniałą kobietą, ale nie możemy być razem. Ale ja nie wyobrazałam sobie życie bez niego. Powiedziałam sobie ze albo on albo żaden. Próbowałam wszystkiego, aż natrafiłam na stronę z rytuałami urok-milosny.pl. Nie zastanawiałam się długo i zamówiłam rytuał na jego powrót. Czekałam, aż w końcu odezwał się do mnie że nie może beze mnie żyć i musimy być razem. To najszczęśliwszy dzień w moim życiu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.01.2013 19:53
Może i coś w tym prawdy jest ale każdy facet jest inny. Jednak wydaje mi się że on po prostu prędzej czy później powie co czuje no chyba że jest gówniarzem albo jest na tyle ograniczony że nie umie swoich uczuć wyrazić .
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2012 14:02
A wy wszystko musicie oczywiscie skrytykowac:) Jest akurat ten artykuł prawda i wy o tym dobrze wiecie a mimo wszystko musicie zawsze poczuc sie fajne i napisac swoje zdanie:) Nie bede nic zlego mowila na wasz temat ale jak macie tylko napisac cos na przekór wiedzac ze i tak nie macie racji to sobie darujcie zbedne komentarze:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.12.2012 01:52
Jasne, każdy facet zna te tiki, "kocha" - chcesz się przespać? nie? -> miłość mija.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie