Jak zdobyć chłopaka w tydzień?

Po siedmiu dniach on będzie Twój!
Jak zdobyć chłopaka w tydzień?
05.11.2012

Jest nieziemsko przystojny, świetnie zbudowany, ma zniewalający uśmiech, a z każdego jego gestu aż kipi seksem… Facet z twoich marzeń ma właściwie tylko jedną, maleńką wadę – nie jest jeszcze twój. Codziennie spotykasz go na uczelni lub firmowym korytarzu i marzysz o tym, żeby wreszcie zwrócił na ciebie uwagę, ale nie robisz nic, żeby nieco pomóc swojemu szczęściu.

Tymczasem jeśli chcesz zdobyć mężczyznę, który bardzo ci się podoba lub pragniesz, aby twój ideał zakochał się w tobie po uszy, musisz zacząć działać. Bez względu na to, czy już się znacie, czy jeszcze jesteście sobie zupełnie obcy, skorzystaj z kilku naszych podpowiedzi. Sprawdzą się rewelacyjnie w obu tych przypadkach!

Dzień pierwszy: Zadbaj o swój wygląd

Faceci są wzrokowcami. I nawet jeżeli chciałabyś wierzyć, że dla twojego księcia z bajki liczy się przede wszystkim to, jakie kobieta ma wnętrze, niestety musimy cię boleśnie uświadomić. Żaden mężczyzna nie zainteresuje się dziewczyną, która nie pociąga go fizycznie.

Mając to na uwadze, na początku tygodnia zagwarantuj sobie mocne wejście do pracy (lub szkoły). Będzie to o tyle proste, że w weekend z łatwością umówisz się do kosmetyczki, fryzjerki lub na zakupy z przyjaciółką. Kiedy już założysz na siebie nowe ubranie (dobrze, by była to spódnica lub sukienka – faceci uwielbiają wyeksponowane nogi!), a twoja fryzura i twarz zyskają nowy, świeży wygląd, poczujesz się pewniejsza siebie. I o to właśnie chodzi! Gdy twój wymarzony facet zobaczy cię (na holu, w stołówce lub na parkingu - już ty wiesz najlepiej, gdzie on bywa o konkretnej godzinie) w tak seksownym wydaniu, zrobi wszystko, by poznać cię bliżej.

Jak zdobyć chłopaka

Dzień drugi: Dyskretny flirt

Jeżeli ty i Pan Idealny jeszcze nie mieliście okazji poznać się osobiście, musisz doprowadzić do sytuacji, w której będzie to nieuniknione. Możesz przykładowo poprosić kogoś ze współpracowników lub waszych wspólnych znajomych, aby was sobie przedstawili. Podając dłoń swojemu przyszłemu facetowi, spójrz mu głęboko w oczy. Przez kilka sekund wpatruj się w nie intensywnie, pod żadnym pozorem nie spuszczając wzroku. Możesz również na ułamek sekundy dłużej, niż by wypadało, przytrzymać jego rękę w swojej. Na koniec uśmiechnij się do Pana Idealnego zachęcająco i obdarz szczerym komplementem – możesz np. pochwalić jego krawat lub jakieś osiągnięcie zawodowe. Faceci kochają być doceniani, dlatego taka uwaga mile go połechce.

Z kolei jeśli znacie się osobiście już od pewnego czasu, sprawa jest ułatwiona. Wystarczy, że przy nadarzającej się okazji, kiedy będziecie rozmawiać tylko we dwoje, powiesz mu kilka ciepłych słów na jego temat, roześmiejesz się z jego żartu i w czasie rozmowy raz na jakiś czas od niechcenia muśniesz jego ramię dłonią. W ten sposób chłopak zrozumie, że dajesz mu zielone światło do bardziej intensywnego flirtu.

Jak zdobyć chłopaka

Dzień trzeci: Znajdź z nim nić porozumienia

Z pewnością doskonale wiesz, czym interesuje się twój wybranek – na pewno robiłaś już od pewnego czasu na ten temat research. Zamiast jednak od razu czytać wszystkie książki, które lubi ten facet lub biec po płytę zespołu, którego jest fanem, znajdź kilka rzeczy, które JUŻ was łączą. Może to być na przykład sport, podobny cel w życiu, czy wspólna pasja (np. podróżowanie). Podczas kolejnej rozmowy koniecznie sprowadź dialog właśnie do tego tematu. Kiedy facet zauważy, jak wiele was łączy, zrozumie, że idealnie do siebie pasujecie.

Dzień czwarty: Rozbudź w nim chęć rywalizacji

Znacie się już, rozmawialiście o wspólnych pasjach i zaprezentowałaś mu się fizycznie od swojej najlepszej strony. Teraz nadszedł odpowiedni moment, by wytoczyć na pole bitwy naprawdę potężne działo: zazdrość.

Musisz poprosić jednego ze swoich zaufanych kumpli, by na oczach Pana Idealnego zaprosił cię na kawę albo żeby wspomniał mu mimochodem, jak bardzo cię lubi. Kiedy twój facet zauważy, że masz wielbiciela, będzie chciał z nim rywalizować o twoje względy. Najprawdopodobniej jeszcze tego samego dnia zaprosi cię na randkę.

Jak zdobyć chłopaka

Dzień piąty: Siła seksapilu

Gdy ty i Mr Perfect wybierzecie się razem na kolację lub lampkę wina, roztocz wokół niego swój czar z podwójną mocą. Skrop się perfumami, zawierającymi feromony, na przemian patrz mu głęboko w oczy i spuszczaj wzrok, przygryzaj kusząco wargę i wpatruj się wymownie w jego usta. Dodaj do tego subtelny słowny flirt, otrzyj udem o jego udo… i facet zupełnie straci rozum!

Pamiętaj jednak, by nie dopuścić tego dnia do niczego więcej. Ani seks, ani pocałunek nie wchodzą w grę na pierwszej randce, jeśli chcesz zatrzymać tego faceta na dłużej. Mężczyzna musi poczuć, że o taką kobietę jak ty warto się starać.

Dzień szósty: Dawkuj zainteresowanie

Następnego dnia po spotkaniu nie zasypuj Pana Idealnego SMS-ami i telefonami. Pozwól mu działać – niech pierwszy ruch należy do niego. Kiedy wreszcie do ciebie zadzwoni, bądź miła, ale nie wylewna. Nie zgadzaj się też od razu na kolejną randkę, tłumacząc się ważnymi obowiązkami.

Przełóż za to wasze spotkanie na następny wieczór. Im bardziej chłopak będzie czuł, że nie jesteś na każde jego skinienie i w dowolnej chwili możesz wymknąć mu się z rąk, tym mocniej będzie o ciebie zabiegał.

Ważne jednak, aby twoje zachowanie wyglądało naturalnie. Wszelkie gierki szybko zostaną przez faceta zdemaskowane.

Jak zdobyć chłopaka

Dzień siódmy: On jest twój

Wasza druga randka może być nieco odważniejsza od pierwszej. Pozwól facetowi złapać się za rękę i objąć, by w następnej chwili wymknąć mu się z ramion. Dozuj przy tym umiejętnie swoją seksualność. Nie bądź kobietą, która podaje siebie na tacy – zamiast tego kropelka po kropelce wzniecaj w nim jeszcze większe pożądanie.

Jak mu pokazać, że nie jesteś łatwą zdobyczą? Kobieta warta zachodu nie mówi np. wprost o seksie - stosuje jedynie subtelne aluzje. Bawi się z facetem w kotka i myszkę. Mężczyźni lubią trochę się pomęczyć, więc powinnaś dać chłopakowi szansę wykazania się i ujawnienia natury łowcy. Kiedy w końcu pozwolisz mu się pocałować, on poczuje się wniebowzięty, a ty będziesz miała pewność, że Pan Idealny… wreszcie jest twój.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Kiedy facetowi przestaje zależeć?

Byliście szczęśliwą parą. Do dnia, kiedy Twój partner przestał angażować się w związek.

Kiedy facetowi przestaje zależeć?

Byliście szczęśliwą parą. Do dnia, kiedy Twój partner przestał angażować się w związek.

Komentarze (96)

Ocena: 4.91 / 5
Hania (Ocena: 4) 27.11.2016 22:40
odpowiedz
Zakrecona (Ocena: 5) 24.01.2016 20:56
A probowalyscie rzucic urok milosny? :D np taki rytualmilosny.weebly. com Ja az sie zastanawiam...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.01.2016 18:52
Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony urok-milosny.pl – i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.
odpowiedz
kiss (Ocena: 5) 28.08.2015 21:46
Mam problem bo ja temu facetowi powiedziałam że się w nim zakochałam co mam teraz zrobić ❔
odpowiedz
Flowmrrr (Ocena: 5) 12.08.2015 09:16
Jestem z francuzem.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo