Co mówią kwiaty od mężczyzny?

Przypomnij sobie, jaki rodzaj bukietu najczęściej od niego dostajesz i dowiedz się, co to mówi o jego miłości.
Co mówią kwiaty od mężczyzny?
05.10.2012

Kobiety uwielbiają dostawać prezenty, a już szczególnie kwiaty – to nie ulega wątpliwości. Nie każdy mężczyzna zdaje sobie jednak sprawę, że wybierając w kwiaciarni określony bukiet, zdradza tym samym swoją osobowość oraz pokazuje, jaka jest jego miłość.

Chcesz rozszyfrować swojego mężczyznę? Przypomnij sobie, jaki rodzaj bukietu najczęściej od niego dostajesz, po czym sprawdź, o czym to świadczy...

Kwiaty

Tulipany

Są symbolem miłości. Idealnie nadają się na prezent z okazji ważnej rocznicy. Jeżeli partner obdarza Cię nimi na co dzień, to znak, że bardzo mu na tobie zależy. Dostajesz zwykle czerwone tulipany? Jesteś prawdziwą szczęściarą – ten kolor oznacza prawdziwą, namiętną miłość. Wielokolorowy bukiet to z kolei symbol, że twój mężczyzna chciał ci zaimponować i włożył sporo wysiłku w wymyślanie swojego prezentu.

Piwonie

Kwiaty królewskie, symbolizujące radość, bogactwo i zdrowie. Osobom, które gustują w piwoniach przypisuje się afektację, czyli przesadę w wyrażaniu uczuć. Jeżeli więc twój ukochany często obdarowuję Cię właśnie takim bukietem, lepiej przyjrzyj się bliżej tej relacji. Wielka miłość bardzo szybko może przerodzić się w niezdrowe, chorobliwe uczucie.

Kwiaty

Róże

Symbolizują namiętność i pożądanie. Róże są idealne, aby za ich pomocą wyrazić swoje gorące uczucie do ukochanej. Warto jednak zwrócić uwagę na kolor płatków. Czerwona róża – to kwiat kochanków oznaczający trwałą namiętność. Różowa – wyraża wdzięczność i podziw, żółta bądź pomarańczowa – to świadectwo silnej fascynacji oraz drzemiących wewnątrz mężczyzny pokładów zazdrości.

Słoneczniki

Są wyrazem szaleńczej, nieprzyzwoitej wręcz miłości, uczucia, które zaślepia wszystko. Bukiet słoneczników to również oznaka wielkiego zaangażowania w związek. Facet, który kupuje dziewczynie właśnie takie kwiatki to osoba bardzo bezpośrednia, która nie ma oporów przed mówieniem wprost tego, co myśli.

Michalina Żebrowska

Zobacz także:

Miłość kontra przyjaźń: Jak pogodzić randki z chłopakiem ze spotkaniami z przyjaciółmi?

Buduj relację z facetem, ale nie kosztem przyjaciół.

Co koniecznie musicie ustalić, zanim ze sobą zamieszkacie (6 kwestii do rozważenia!)

Aby życie pod jednym dachem nie zakończyło się katastrofą...

Kwiaty

Stokrotki

To podobno jedne z najromantyczniejszych kwiatów świata. Podarować partnerce bukiet stokrotek, to tak jakby obdarzyć ją szczerym, niewinnym uczuciem, czystą miłością, która dopiero rozkwita. Mężczyzna, który kupuje swojej ukochanej właśnie te kwiatki jest osobą odpowiedzialną i godną zaufania.

Goździki

To jedne z najtańszych kwiatów, ale z drugiej strony to właśnie goździki występują w wielu różnorodnych barwach. Jeżeli więc facet podarował Ci właśnie taki kwiatek, masz dwie opcje: albo ukochany chciał ci się przypodobać i sięgnął po goździk, ponieważ tylko on występował w twoim ulubionym kolorze, albo po prostu... nie miał zbyt dużo czasu. Wpadł do kwiaciarni i złapał pierwszy z brzegu, najtańszy kwiatek.

Komentarze (64)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.04.2016 19:39
Czy zawsze tak jest ze facet daje kwiatki przed ślubem a potem to ma w dupie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2015 12:44
Moj facet tez nie był wart żadnego kwiatka. Kopałam go w dupę.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2012 13:48
ostatnio dostałam nie bukiet a jedną czerwoną różę - liczy się gest.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 19:18
Dostałam tylko namalowane kwiaty,ale to takie orginalne...)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2012 16:44
Kwiaty nie mówią...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo