Spraw, żeby on się zakochał!

Podążaj za naszymi wskazówkami, a facet będzie Twój!
Spraw, żeby on się zakochał!
15.09.2012

Byliście zaledwie na kilku spotkaniach, ale to w zupełności wystarczyło, abyś zdała sobie sprawę, że ten facet jest mężczyzną twojego życia. Przystojny, inteligentny, ze świetnym poczuciem humoru – czego chcieć więcej? Jest tylko jeden problem. Chciałabyś, żeby on jak najszybciej odwzajemnił twoje uczucia.

Dzięki kilku naszym podpowiedziom stanie się to prędzej, niż myślisz!

Wskazówka 1: Znajdź coś, co was łączy

Nie musisz od razu czytać wszystkich książek, o których twój wybranek wspomniał mimochodem w czasie rozmowy. Nie jest również wskazane, abyś od razu biegła do sklepu po płytę zespołu, którego nigdy wcześniej nie słuchałaś, a który twój wymarzony facet uwielbia. Takie zachowanie byłoby sztuczne i nie sprawdziłoby się na dłuższą metę.

Zamiast obsesyjnie poznawać to, co chłopaka kręci, znajdź kilka rzeczy, które JUŻ was łączą. Może to być na przykład sport, podobny cel (np. wspieranie osób potrzebujących), czy wspólna pasja (np. podróżowanie). Kiedy facet zauważy, jak wiele was łączy, natychmiast mocniej zaangażuje się w waszą relację.

Miłość

Wskazówka 2: Zaprzyjaźnij się z jego kumplami

Jeśli facet przedstawia cię swoim kolegom – to bardzo dobry znak. Jeżeli koledzy wydadzą o tobie pochlebną opinię – to jeszcze lepiej. Dlaczego? Ponieważ dla wielu mężczyzn zdanie ich kumpli jest święte.

Na spotkaniu zapoznawczym bądź zatem zrelaksowana, często żartuj i pokaż, że szybko potrafisz się integrować. Te sygnały dadzą twojemu wybrakowi do myślenia!

Miłość

Wskazówka 3: Bądź blisko, ale nie narzucaj się

Zasada jest prosta: dziewczyna, która zasypuje faceta SMS-ami i zgadza się na spotkanie o każdej porze dnia i nocy, nie utrzyma przy sobie faceta zbyt długo. Mężczyzna musi bowiem czuć, że kobieta nie jest na każde jego skinienie i codziennie trzeba ją zdobywać na nowo.

Najlepiej zatem, jeśli dasz facetowi delikatnie do zrozumienia, że bardzo go lubisz, ale masz również życie poza nim. Raz na jakiś czas odpisz mu na wiadomość z opóźnieniem lub przełóż wasze spotkanie, tłumacząc się nagłymi odwiedzinami swojej przyjaciółki. Ważne jednak, aby wychodziło to naturalnie. Wszelkie gierki szybko zostaną przez faceta zdemaskowane.

Miłość

Wskazówka 4: Bądź pewna siebie

Ludzie, którzy znają swoją wartość, bez problemu zdobywają to, czego chcą – dobrą pracę, awans i oczywiście miłość. Zanim zaczniesz sobie więc wmawiać, że ten facet jest dla ciebie zbyt idealny i nie masz szans na jego uczucie, pomyśl zupełnie inaczej: jestem wyjątkowa i zasługuję na tego chłopaka!

Pozytywne myślenie i pewność siebie sprawią, że nie będziesz zachowywać się w obecności swojego wybranka jak szara myszka. Gdy on zobaczy, że nie masz na swoim punkcie żadnych kompleksów, odbierze cię jako wyjątkowo seksowną kobietę, o którą warto się starać.

Miłość

Wskazówka 5: Daj mu do zrozumienia, że go potrzebujesz

Poproszenie chłopaka o pomoc lub opinię sprawi, że poczuje się niezastąpiony i ważny dla ciebie. Poza tym dasz mu w ten sposób do zrozumienia, że masz zaufanie zarówno do niego, jak i do tego, co mówi i myśli. Dzięki temu mocno się do siebie zbliżycie!

Jeśli mimo naszych wskazówek facet pozostanie oporny na twój urok osobisty i nie uda ci się go w sobie rozkochać, no cóż… w takim razie to on traci, nie ty!

Maja Zielińska

Zobacz także:

Dlaczego Twoje koleżanki mają facetów, a Ty ciągle jesteś singielką? 4 możliwe przyczyny

Mijają lata, a Ty wciąż jesteś sama? To nie może być przypadek!

ROZSZYFRUJ FACETA: Czemu on to zrobił?

Nie zadzwonił, zdradził, rozpowiedział twoje sekrety – niektóre męskie zachowania mogą cię zaskoczyć. My szukamy odpowiedzi na pytanie, dlaczego on to zrobił.

Komentarze (101)

Ocena: 4.89 / 5
Grażyna (Ocena: 5) 03.07.2016 08:19
Czarujący uśmiech i oczywiście świetna fryzura. Polecam Wam dziewczyny świetnego stylistę Edwarda z salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Niesamowicie twórczy i pomysłowy fryzjer z fantazję, potrafiący zrobić z włosów prawdziwe dzieło sztuki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.11.2015 23:40
Byłam już zaręczona z facetem, który był moim ideałem – wrażliwy, czuły a zarazem zaradny. Planowaliśmy ślub i wspólne życie. Aż nagle on stwierdził że to jednak nie to…..tragedia. Wiedziałam że to facet mojego życia. Nie mogłam go wypuścić z rąk. Jako że zawsze wierzyłam w magię postanowiłam się odwołac do niej. Zamówiłam rytuał miłosny ze strony urok-milosny.pl – i on wrócił, mówiąc że nie wie jak mógł wcześniej ze mną zerwać. Znowu jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2015 14:33
Ja uważałam, że feromony to mit, ogólnie nie jestem zbyt piękna i nie miałam nigdy powodzenia. Faceci zawsze woleli moje kolezanki. Ale spróbowałam ostatnio feromonow dla kobiet z pherowin.pl i ...zmieniłam zdanie. O dziwo ja też zaczęłam wzbudzać zainteresowanie facetów, i co było dla mnie wcześniej niewyobrażalne, oni sami za mną latają. Aż czuję się trochę dziwnie.... w swoim wyglądzie nic nie zmieniałam, dalej uwazam że jestem brzydka, i sama nie wiem co Ci faceci we mnie teraz widzą.
odpowiedz
migotka (Ocena: 5) 19.06.2015 20:10
dziękuje 10/10
odpowiedz
werka (Ocena: 5) 06.04.2015 17:38
mam pytanie co zorbic muj chłopka zerwał ze mna dla tego bo on chail ze mna upraiwć seks a j na to nei byłma gotwa wiec mu odmuwiłam no i on pwoidzal że z emna zrywa a po 3 dnaich do mnei wrucił i znuw sie spyta cyz będe z nim upraiwała seks i ja wise zgoidizłma choiaz mis ie to eni podbało to toz orbilma co robić bo mam wrażenei zę ze mnad la seksu
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo