6 znaków, że mu się podobasz!

Jego zachowanie powie Ci więcej niż niejedno tkliwe wyznanie!
6 znaków, że mu się podobasz!
22.08.2012

Mężczyźni nie lubią mówić wprost o uczuciach. Swoje emocje sygnalizują raczej przy pomocy określonych gestów, zdradza ich mowa ciała. Ważny jest również sposób, w jaki traktują daną kobietę. Większość panów wychodzi z założenie, że tylko za pomocą czynów można okazać przedstawicielce płci pięknej swoje zainteresowanie.

Chcesz dowiedzieć się, czy on zakochał się w Tobie po uszy? Rozszyfruj męskie kody zachowań i sprawdź, jaka czeka Was przyszłość...

Podobasz mu się

1. Z uwagą słucha Twoich rad i opinii

On zwierza Ci się ze swoich problemów i z uwagą słucha tego, co masz mu do powiedzenia? To dobry znak! Z pewnością ten facet bardzo ceni Twoja inteligencję, ufa Ci i chce, abyś zawsze przy nim była.

2. Zrezygnował dla Ciebie ze swoich przyjemności

Wcześniej kilka razy w tygodniu chodził z kolegami grać w piłkę, a całe weekendy spędzał przy komputerze. Teraz, gdy pojawiłaś się w jego życiu, On bez cienia żalu rezygnuje ze swoich ulubionych zajęć i idzie z Tobą na długi, romantyczny spacer? Jesteś prawdziwą szczęściarą! Ten mężczyzna nie może Ci się oprzeć!

Podobasz mu się

5. Ciągle mówi, że chce poznać wszystkich Twoich znajomych

To sygnał, że mężczyzna pragnie dowiedzieć się o Tobie jak najwięcej. Zauroczony facet po prostu czuje potrzebę uczestnictwa w prywatnym życiu swojej ukochanej. Wymówki w stylu: „Idź sama na spotkanie ze znajomymi, bo ja ich kompletnie nie znam i będę się nudził” nie wróżą niczego dobrego.

6. Podobasz mu się taka, jaka jesteś

Bez makijażu? Z przetłuszczonymi włosami? W wyciągniętym dresie? Nieważne jak wyglądasz, On i tak cały czas prawi Ci komplementy? Takie zachowanie oznacza tylko jedno – miłość całkowicie go pochłonęła, a Ty jesteś dla niego najpiękniejszą kobietą we wszechświecie.

Zobacz także:

Trudna rozłąka, czyli miłość na odległość...

Co zrobić, by mimo dzielących was kilometrów, wciąż czuć bliskość?

Jak podtrzymać chemię w związku?

Jeśli zależy Ci na motylach w brzuchu, skorzystaj z kilku prostych rad!

Podobasz mu się

3. W łóżku skupia się głównie na tym, żeby Cie zadowolić

Gdy zaczynacie się kochać, gra wstępna przedłuża się w nieskończoność? Podczas miłosnych igraszek On cały czas pyta: „czy wszystko w porządku?”, „czy jest Ci dobrze”? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, nie miej dłużej wątpliwości! Ten facet zakochał się w Tobie po uszy.

4. Chce Cię przedstawić swojej rodzinie

Takie zaproszenie świadczy o tym, że on myśli bardzo poważnie o tej relacji. Może nawet jest już przekonany, że spotkał miłość swoje życia i już niedługo zdecyduje się na dużo bardziej poważny krok.

Komentarze (93)

Ocena: 5 / 5
Kasiulka (Ocena: 5) 03.03.2016 19:54
Polecam sprawdzić test online darmowetesty.pl/czy-mu-sie-podobam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.08.2012 14:55
Hmm, czy ktoś wierzy w te głupoty? Żałosne!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 15:41
6 - najlepsze
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.08.2012 12:18
to ja myslalam ze " ze mu sie podobasz " a nie ze juz z nim jestes ??? zall papilocie !! lepiej trzeba bylo slowa dobierac ! ;///
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.08.2012 20:45
niesamowicie odkrywcze.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo