Nasze największe błędy w sypialni…

Nagle za drzwiami sypialni zrobiło się nudno i niezręcznie? Poznaj cztery najczęściej popełniane przez kobiety błędy i spraw, by powróciła ekscytacja, namiętność i pełna wolność.
Nasze największe błędy w sypialni…
23.10.2008

Nietrudno popełnić błąd w sferze seksualnej, bo jest ona bardzo delikatna, a tak naprawdę nikt nas nie uczy, co robić, czego unikać - do wszystkiego trzeba dojść metodą prób i błędów. Dziś postaramy się, by prób było wiele, a błędów - jak na lekarstwo :). Kluczem do sukcesu są dobre chęci obojga. Możesz zacząć od siebie…

Facet nie jest jasnowidzem

Intuicja i empatia to nasza dziedzina - nie ich! Po raz kolejny warto powtórzyć - oni są z Marsa, gdzie panują inne prawa i zasady, bardziej zwierzęce niż w naszym delikatnym, pełnym uczuć świecie kobiet, na planecie Wenus. Dlatego, aby komunikacja nie była zaburzona i by on mógł spełniać twoje zachcianki oraz realizować potrzeby, mów mu o nich. Potrzeby facetów w łóżku są zupełnie inne niż nasze, więc delikatnie, podczas intymnej rozmowy, powiedz mu, czego oczekujesz od zbliżeń, na czym ci zależy, a czego wolałabyś unikać. Nie licz, że sam się domyśli. Jeśli wcześniej w ogóle na ten temat nie rozmawialiście, może to być trudne zadanie.

Wychowanie w naszym kraju jest dość konserwatywne, czego efektem jest postrzeganie seksu jako sposobu płodzenia dzieci, a nie jako źródła satysfakcji. Seks to naprawdę nic złego, wręcz przeciwnie, dlatego nie ma powodów, by się wstydzić o nim mówić.

Bierność gasi nawet największe płomienie

Czy wykazujesz choć raz na jakiś czas odrobinę inicjatywy? Czy może zawsze czekasz, aż to on przejdzie do rzeczy? A potem, gdy facet już zainicjuje zbliżenie, okazujesz jakiekolwiek zainteresowanie tym, co się dzieje, czy może biernie czekasz, aż już da ci spokój? Mężczyźnie na pewno będzie miło, gdy zobaczy, że Seks sprawia ci przyjemność i że nie możesz się doczekać wieczoru. Napisz mu w ciągu dnia gorący SMS i tym sposobem rozpocznij grę wstępną. Zobaczysz, że facet oszaleje, a na dodatek poczuje się seksowny i chętny do zabawy!

Pomysłowość, oryginalność, spontaniczność - to jest to!

To w zasadzie kontynuacja poprzedniego punktu. Zaskocz go czymś. Nie pozwól nudzie i rutynie wkraść się do waszej sypialni. Może, gdy będzie siedział wieczorem i czytał gazetę, usiądź mu na kolanach, pocałuj, powiedz, żeby zabrał cię do łóżka? Albo gdy wróci z pracy przywitaj go cała w koronkach, ponętnie odsłaniających twoje seksowne ciało? Bądź spontaniczna i nie odrzucaj nagłej ochoty na Seks. Seks możecie uprawiać naprawdę wszędzie - np. na stole, bo po co marnować czas na podróż do łóżka? ;)

Manipulacja seksualna to przestępstwo

„Bo we mnie jest Seks”, więc mam prawo nim pomanipulować? Niestety, nie. Oczywiście, jeśli nie masz na Seks ochoty ani nastroju, nie ma powodu, żebyś się zmuszała. Ale jeśli chcesz w ten sposób dać nauczkę swojemu facetowi, to niestety - nie tędy droga.

Polecane wideo

Komentarze (51)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 30.12.2008 14:54
czytalam cos podobnego w cosmopolitan ciekawe;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.11.2008 16:41
Dzień doby mam na imię Ilona jestem prywatnym seksuologie i psychologie. Czytając wasze komentarze i proźby o pomoc stwierdziłam iż bardzo dobrym pomysłem będzie zaoferowana przeze mnie pomoc. Pomogłam już nie jednej kobiecie w potrzebie. To mój numer gg : 13502179 :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2008 21:00
mam23 latka, moj facet 27, jestesmy ze soba 4lata i bywalo roznie ale od pewnego czasu on wcale nie ma ochoty:( co moge zrobic?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2008 08:47
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] 2008-10-24 12:04 genaralnie się zgadzam z tym artykułem, tylko dlaczego my kobiety mamy zawsze prowadzić ich za rączkę? Owszem to jest rewelacyjny sposób, mów i rób to na co masz ochotę, tylko my kobiety chyba chcemy też czasem dostać jakąś niespodzianke w łóżku, niestety faceci przyzwyczajają sie do tego, że kobieta się stara, że jest prowodyrem, ale my chcemy dostac czasami cos w zamian, tez czuc sie pożądane przez mężczyzn i te zchcemy spełnaić ich pragnienia... jak najbardziej sie zgadzam z ta wypowiedzią ;) [/quote] ja rowniez popieram[/quote] TO NIE WIESZ ŻE ONI - MEŻCZYŹNI JEDNĄ RĘKĄ NA DRZEWIE JESZCZE WISZĄ? nieewoulowali do końca[/quote] popieram jak najbardziej, wreszcie ktoś mądry :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2008 15:21
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] 2008-10-24 12:04 genaralnie się zgadzam z tym artykułem, tylko dlaczego my kobiety mamy zawsze prowadzić ich za rączkę? Owszem to jest rewelacyjny sposób, mów i rób to na co masz ochotę, tylko my kobiety chyba chcemy też czasem dostać jakąś niespodzianke w łóżku, niestety faceci przyzwyczajają sie do tego, że kobieta się stara, że jest prowodyrem, ale my chcemy dostac czasami cos w zamian, tez czuc sie pożądane przez mężczyzn i te zchcemy spełnaić ich pragnienia... jak najbardziej sie zgadzam z ta wypowiedzią ;) [/quote] ja rowniez popieram[/quote] TO NIE WIESZ ŻE ONI - MEŻCZYŹNI JEDNĄ RĘKĄ NA DRZEWIE JESZCZE WISZĄ? nieewoulowali do końca
odpowiedz

Polecane dla Ciebie