Czy on się w Tobie zakochał?

Mężczyźni w różny sposób okazują miłość. Dzięki naszym podpowiedziom uda ci się zdemaskować jego uczucia.
Czy on się w Tobie zakochał?
19.05.2012

Każda z nas musiała tego doświadczyć przynajmniej raz w życiu – chodzi o chłopaka wysyłającego niejasne sygnały. W jednej chwili zachowuje się, jakby stracił dla ciebie głowę, żeby po chwili potraktować cię jak powietrze. W takiej sytuacji czujemy się zdezorientowane. Zastanawiamy się, jak właściwie powinnyśmy intepretować jego zachowanie. Gdy w grę wchodzi uczucie, wielu mężczyzn traci grunt pod nogami i nie ma pojęcia, jak się zachować. A my musimy odkryć, co tak naprawdę czuje do nas ten chłopak. Sygnały, o których za chwilę przeczytasz, niezawodnie świadczą o tym, że on się w tobie zakochał.

Przegapi ważne wydarzenie sportowe, aby się z tobą zobaczyć

Tak, tak, po tym naprawdę możesz poznać, co on do ciebie czuje. Zwłaszcza jeśli ten facet, jak większość mężczyzn, jest miłośnikiem sportu i zagorzałym kibicem. Zrezygnował z ważnego meczu, aby się z tobą umówić? Wolał nagrać sobie sportowe spotkanie, żeby tylko znaleźć czas dla ciebie? To naprawdę wielka rzecz. A jeśli chcesz się upewnić, czy on faktycznie woli ciebie od rozgrywek sportowych, zadzwoń do niego i zaproponuj spotkanie w trakcie meczu. Jeżeli chętnie umówi się z tobą, to znak, że zakochał się po uszy. Równie dobry będzie sygnał, jeśli facet zaprosi cię do wspólnego oglądania meczu.

Zakochany facet

Zaczął stawać w twojej obronie

Robi to, bo zależy mu na tobie i nie godzi się na to, aby ktokolwiek traktował cię niesprawiedliwie czy się nad tobą znęcał. Jeśli chodzicie do jednej klasy albo macie wspólne zajęcia i on w różnych sytuacjach staje po twojej stronie, najprawdopodobniej stracił dla ciebie głowę. Zwłaszcza gdy robi to kosztem własnej opinii, biorąc na siebie konsekwencje. Zakochany facet nie pozwoli, aby ktokolwiek sprawił przykrość jego ukochanej kobiecie. Mało tego – stanie również po twojej stronie w grupie kolegów, którzy zaczną robić sobie z ciebie żarty. Jeśli ten chłopak umie postawić się kumplom dla ciebie, na pewno się zakochał.

Nagle zrobił się łagodniejszy

Gdy go poznałaś, był typowym facetem z dużym stężeniem testosteronu. Ale od pewnego czasu jakby złagodniał, stał się czuły i delikatny… Naukowe badania potwierdzają, że to sygnał świadczący o zakochaniu. -Stan zakochania sprawia, że mężczyźni bardziej upodobniają się do kobiet, a kobiety do mężczyzn. Na takie zmiany w zachowaniu wpływa poziomu jednego z hormonów, kortyzolu. Zakochani mężczyźni mają niższy poziom testosteronu niż zwykle – tłumaczy twierdzi dr Donatelli Marazziti z Uniwersytetu w Pizie. Wyniki tych badań świadczą o tym, że zakochani mężczyźni nagle stają się… łagodniejsi. Eksperci potwierdzają również, że gwałtowne reakcje chemiczne zachodzące w organizmie zakochanej osoby wywołują takie zmiany, jak zaburzenia pracy żołądka czy arytmia serca.

Julia Wysocka

Zobacz także:

Kiedy powiedzieć KOCHAM?

Czy jest uniwersalny moment, kiedy warto wyznać miłość?

Jakie kobiety podobają się mężczyznom?

Sprawdź, co definiuje piękno.

Zakochany facet

Zaczął przywiązywać dużą wagę do swojego wyglądu

Niektórzy mężczyźni mają świetny gust i styl, dlatego zawsze dobrze wyglądają. Ale większość z nich woli swobodę i luz od najnowszych trendów. Dlatego jeśli nagle zauważysz, że ten chłopak zaczął ubierać się w inny sposób i wygląda schludniej, to znak, że chce zwrócić na siebie twoją uwagę. Dla mężczyzny, który na co dzień nosi jeansy i wyciągnięty t-shirt, taka zmiana może być dużym wyzwaniem. I bynajmniej on nie robi tego dla siebie, a dla ciebie – po prostu chce ci się podobać. Doceń jego starania, bo dla niego to bardzo ważne.

Zaprasza cię na kreatywne randki

Mężczyzna, któremu zależy na kobiecie, w kwestii organizacji randek i sprawienia ci przyjemności da z siebie wszystko. Kino i kolacja są OK, ale nie ma w nich nic unikatowego i kreatywnego. Dlatego jeżeli ten facet robi wszystko, aby cię zaskoczyć i planuje szalone randki – bez wątpienia chce, abyś wiedziała, że mu zależy. Na tobie, na was. Przez takie zachowanie mężczyzna pokazuje, że o tobie myśli, że chce cię uszczęśliwić i że jesteś dla niego wyjątkowa. Zabierze się na piknik, lot balonem, sam stworzy ozdoby i rozstawi je po pokoju, w którym się spotkacie… Ten facet po prostu chce mieć pewność, że zrobi na tobie wrażenie.

Zakochany facet

Ma idealny porządek w swoim pokoju albo mieszkaniu

Cecha typowa dla większości mężczyzn? Bałagan. Dla panów utrzymanie porządku to naprawdę spora trudność. Zwłaszcza gdy nie mają dla kogo sprzątać. Ale kobieta, w której mężczyzna jest zakochany, to doskonały powód, aby wziąć się za porządki. Dlatego jeżeli jego pokój albo mieszkanie (w zależności od tego, co do niego należy) jest schludne, czyste i przytulne, mamy dobrą wiadomość: ten facet stracił dla ciebie głowę. Bo zależy mu na tym, co pomyślisz o jego mieszkaniu, a zatem również o nim samym. Czy zakochany mężczyzna zaprosiłby kobietę do brudnego domu, nie przejmując się jej opinią?

Uporządkował swoje profile w portalach społecznościowych

Uważasz, że to nonsens? Nasze profile mówią bardzo dużo o nas samych (sprawdź tutaj, o czym świadczy profilowe zdjęcie). Dlatego jeśli chłopak, który od pewnego czasu wydawał się być tobą zainteresowany, zmodyfikował udostępniane przez siebie informacje, z dużym prawdopodobieństwem zrobił to dla ciebie. O co dokładnie chodzi? O usunięcie głupkowatych fotek, dziwacznych informacji o sobie czy szczeniackich wpisów. Facet, który chce być poważnie traktowany przez kobietę, będzie chciał wypaść w jej oczach jak najlepiej. Uporządkowany profil w portalu społecznościowym świadczy o tym, że on liczy się z twoją opinią i nie chce być postrzegany jako niedojrzały małolat, który wrzuca na Facebooka swoje zdjęcie z zakrapianej imprezy. W osobnym tekście piszemy, jakich jest 10 typów ludzi z popularnego „fejsa”.

Komentarze (101)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 18:48
Mówią że czas goi rany, ale w moim przypadku tak nie było. Przez kilka miesięcy tylko egzystowałam. Nie mogłam usiedzieć w jednym miejscu, ten czas to był koszmar. Musiałam z nim znowu być, ponieważ bez niego nie widziałam swojego życia. Brakowało mi jego głosu, dotyku, dosłownie wszystkiego. Postanowiłam spróbować rytuału miłosnego ze strony urok-milosny.pl , czekałam, odliczalam dni do jego powrotu, w pewnym momencie już traciłam nadzieję. Ale jednak wrócił. A moje życie odzyskało dawny blask : )
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.07.2013 17:35
U mn to już wg jest maskara. Kościół. Ja go tam co tydzień spotykam, bo jest przed ołtarzem i.... On patrzy się na mnie, uśmiecha się do mnie. Jeszcze wczoraj niby tak "nieświadomie" zaczął ręką gładzić prawy i lewy policzek, brodę, i to miejsce pod nosem. Jest strasznie czerwony. Ma kolegę ministranta i on z nim gadał podczas mszy i wiem że o mnie bo patrzył się na mnie i odczytałam z ruchu jego warg "ONA". Później pod koniec, on siedział przy takim oparciu (?) i zerknął na mnie i przechylił głowę tak że o to się oparł. Przypadek.? Jak wychodzili to ZNOWU zerknął na mnie i się uśmiechnął. I tydzień temu poszedł przy moim samochodzie, (zawsze przy nim chodzi) a wczoraj już nie bo był z "kolegami", ale widziałam jak się za mną rozglądał na każdą możliwą stronę :-? NO i co ja mam zrobić.!? On jest starszy ode mnie... Widzę wyrazie że coś się dzieje. BO nawet moje wszystkie kumpele to widzą i mówią że musi coś do mnie czuć... HELP.!!!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2012 01:22
Proszę was o pomoc,mój chłopak powiedział,że jest szczęśliwy,kiedy widzi,że ja jestem szczęśliwa.Co to może oznaczać?Czy on mnie kocha czy może żywi do mnie jakieś inne uczucia,np tylko pożądanie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.06.2012 19:39
dzięki wielkie za radę. Fajnie, że Ktoś mi odpisał :) tylko, że jestem już taka niedostępna od ponad roku i może mu się to znudzić... a poza tym jest jeszcze jeden problem- moje stosunki z innym kolegą z pracy. Bardzo dobrze się czuję się w jego towarzystwie, mamy wiele wspólnych zainteresowań i tematów... Mój luby (:chyba lepiej żebym tak pisała, niż On:) zawsze widzi mnie uśmiechniętą w jego towarzystwie i żartującą, czego nie można powiedzieć żebym była taka przy nim (miłość paraliżuje). Oczywiście poza wielką sympatią nic do owego kolegi nie czuję... jak widzisz niczym scenariusz telenoweli brazylijskiej....... :-/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.05.2012 21:13
Ja bym na Twoim miejscu ciągle grała niedostępną, gdyż to chłopaków przyciąga (są ciekawi czy jemu sie podobasz). Oczywiście dawaj sygnały takie jak spojrzenia na niego czy serdeczny uśmiech. Nie byłam bym taka pewna czy on by coś czuł do Twojej siostry może sie zakolegował bo chciał sie dowiedzieć czegoś więcej o Tobie. Powiem tyle męszczyźni są nie przewidywalni.. Czasami możliwe staje sie możliwe (chodź nie wierzymy w to ) Mam nadzieje że chodź troche pomogłam :P
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo