Oto nowy WZÓR NA MIŁOŚĆ autorstwa wróżki Milagros (Wystarczy, że zsumujesz kilka cyfr)

Oblicz, czy czeka cię szczęście w uczuciach!
Oto nowy WZÓR NA MIŁOŚĆ autorstwa wróżki Milagros (Wystarczy, że zsumujesz kilka cyfr)
25.01.2012

Z pewnością zastanawiałaś się wielokrotnie, czy związek, w którym teraz jesteś, ma jakąkolwiek przyszłość, albo czy facet, którego kochasz od dawna, w końcu odwzajemni twoje uczucie. Zdaniem wróżki Milagros, która na łamach „Super Expressu” podaje wzór na miłość, odpowiedź na te pytania jest zapisana w liczbach.

Jak zatem obliczyć swoje uczuciowe szanse? - Zapisz trzy daty: datę urodzenia swoją i tej drugiej osoby oraz dzień waszego pierwszego spotkania (…). Najpierw dodaj do siebie cyfry wszystkich tych dat - dni, miesięcy i lat. Otrzymany wynik pomnóż przez 2012. Następnie tradycyjną metodą numerologii dodawaj do siebie cyfry składające się na powstałą liczbę, aż wyjdzie jedna cyfra – radzi se.pl.

Zatem jeśli po przemnożeniu wyszła ci np. liczba 175044, suma tych cyfr daje 21, a w rezultacie 3. Po wykonaniu tych czynności przeczytaj, co oznacza twój wynik:

1-Przetrwasz wszystkie burze i zawirowania, łatwiej uzgodnicie wspólne cele. Razem pokonacie przeciwności losu. Czas sprzyja poważnym decyzjom, takim jak ślub, wspólne zamieszkanie czy poczęcie planowanego dziecka.

wzór na miłość

2-Czeka cię więcej spokoju w miłosnych sprawach, poczujesz się bezpieczna i kochana. To dobry rok na urządzanie domu. Nie pozwól, by codzienne obowiązki oddaliły was od siebie. Dbaj o romantyczną atmosferę i staraj się pięknie wyglądać.

3-Wreszcie odkryjesz uroki stałych związków. Będziesz romantyczna i zazdrosna. Zdobędziesz to, czego chcesz. Partner zrozumie, że życie bez ciebie jest ponure. W drugiej połowie roku możesz wplątać się w kilka flirtów.

4-W miłości zapanuje ożywienie, a jeśli się trochę postarasz, wróci namiętność i radość. Więcej rozmawiajcie, bo partner sam nie zgadnie, czego potrzebujesz. Jeśli jednak w twoim związku jest bardzo źle, możesz zdecydować o rozstaniu.

5-Jeśli jesteś niezadowolona z postępowania partnera, to w tym roku otwarcie mu o tym powiedz. Oczyści to wasze relacje, burze szybko miną i od razu zrobi się lepiej. Dyplomatycznie rozwiązujcie problemy i spory.

wzór na miłość

6-W stałych związkach uda się ustalić wspólne cele i wyjaśnić stare nieporozumienia. Jeśli jesteś z kimś, ale nie wiesz, czy zostać, czy uciec - podejmij odważną decyzję. Rok 2012 sprzyja ślubom, wspólnemu zamieszkaniu czy kupnie domu.

7-Jeśli jesteś w stałym związku, postanowisz coś w nim zmienić na lepsze. Partner będzie zaskoczony i zachwycony. Mów głośno o swoich pomysłach i potrzebach. Nie poświęcaj się dla kogoś, kto nie jest tego wart.

8-Będziesz bardziej spokojna i ostrożna. Skoncentrujesz się na partnerze. Znajdziesz szczęście w miłości, a rok sprzyja budowaniu mocnych relacji. Rodzina będzie cię wspierać w uczuciowych decyzjach, a twoje powodzenie wzrośnie.

9-Nabierz więcej swobody i pewności siebie. W miłości zapanuje szczęście i zgoda, dlatego warto więcej wyjeżdżać i być we dwoje, zwłaszcza gdy staracie się o dziecko. Ostrzeżenie: unikaj wtrącania się osób trzecich.

Jaka cyfra Wam wyszła?

Maja Zielińska

Źródło: se.pl

Zobacz także:

Czy on się z Tobą ożeni?

Jeśli on widzi w tobie kandydatkę na żonę, dzięki naszym podpowiedziom szybko go rozszyfrujesz.

Rozpoznać Tego Jedynego

Skąd wiedzieć, że to właśnie ten mężczyzna? I jak się przekonać, czy będziecie do siebie pasować?

Komentarze (66)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.04.2015 15:42
Ja po rozstaniu nie mogłam się pozbierać. Dopiero dzięki urokowi miłosnemu ze strony urokmilosny24.pl odzyskałam faceta. Znow jestem szczęśliwa.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.02.2012 12:25
Tutaj wpisz treść komentarza do Oto nowy WZÓR NA MIŁOŚĆ autorstwa wróżki Milagros (Wystarczy, że zsumujesz kilka cyfr)...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 17:51
I'm out of league here. Too much brain power on dpislay!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 14:04
Just what the doctor ordered, tanhkity you!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2012 10:26
Dawid@hazan 5 miadlriow zysku rocznie? 7 krotny zwrot inwestycji w ciągu roku od zainwestowania? Nie wymagasz za wiele? 3 inwestorów nie liczy tylko na zyski z przychodów ale sposób w jaki może wykorzystać ta usługę w swoim biznesie. Np google może usprawnić wyszukiwanie. Gadanie w stylu “show me the money” miałoby sens gdyby to Kulczyk albo Gudzowaty chcieli kupić Twittera. |
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo