5 sexy niespodzianek dla niego

Zaskocz go w ten weekend i zrób coś niepowtarzalnego! Przygotuj krwisty befsztyk, naucz się wiązać krawat albo zorganizuj erotyczną sesję foto. On zupełnie straci dla ciebie głowę i na pewno się odwdzięczy…
5 sexy niespodzianek dla niego
22.09.2008

Trudna sztuka nalewania piwa

Ważne, aby było zimne i z pianką (ale niespienione!). Nalewaj je powoli, pod kątem 45 stopni tak, by spływało po brzegach szklanki. Na koniec wyprostuj butelkę zdecydowanym ruchem. On będzie zachwycony, a jego koledzy zazdrośni, że ma taką zdolną dziewczynę.

Naucz się wiązać krawat

Najlepiej stań do faceta przodem. Grubszy koniec krawata powinien znaleźć się po twojej prawej stronie, 6 cm niżej od cieńszego końca po lewej. Najpierw cienki koniec przełóż nad grubym, potem gruby nad cieńszym (pamiętaj: pod kątem prostym!). Twoim oczom ukaże się pętla. Przez jej środek, pod spodem, przerzucasz grubszy koniec, który przeciskasz przez węzeł. Na koniec regulujesz i dopasowujesz do kołnierzyka. Tak, to już koniec. Brawo, udało ci się!

MMS, który go oszołomi

Zrób zdjęcie swojego łóżka i prześlij mu MMS-em z gorącym podpisem: „Czekam na Ciebie”. Gwarantujemy, że pojawi się w twoim domu w tempie błyskawicy. Na przywitanie zacznij delikatnie ssać jego dolną wargę. Czubkiem języka przebiegaj w górę i w dół, kilka milimetrów pod nią.

Krwisty befsztyk

To coś, za czym faceci naprawdę przepadają. Kup grube steki z polędwicy wołowej i… masz dwie możliwości - wykonaj szybki telefon do mamy albo skorzystaj z naszego przepisu:

Delikatnie stłucz mięso i przypraw z obu stron. Wrzuć je na rozgrzane na patelni masło i smaż tak długo, aż puści krew. Przełóż na drugą stronę i trzymaj na ogniu jeszcze 4 minuty. Podawaj z frytkami, sosem czosnkowym i sałatką grecką.

Sesja foto

On robi zdjęcia, ty pozujesz. Wykonujesz uwodzicielski makijaż, przyjmujesz seksowne pozy i paradujesz w kusych ciuszkach. Poczuj się jak modelka Victoria’s Secret i uwierz, że jesteś piękna. Finał waszej erotycznej sesji zdjęciowej będzie naprawdę ekscytujący. Bardziej, niż myślisz!

Polecane wideo

Komentarze (78)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 29.07.2009 11:52
na sesję dam się skusić... ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.11.2008 15:36
no ta sesyjka moze byc calkiem dobra..... :):)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 30.09.2008 17:52
Pomysły moim zdaniem są świetne ^^ Sztukę nalewania piwa - mam już opanowaną do perfekcji ;PP praktyki czynią mistrza hehe;) Z krawatem muszę jeszcze trochę poćwiczyć... Sobie potrafię zawiązać krawat.. ale żeby już komuś to trochę gorzej. Pomysł z MMSem jest bajerancki ^^ - muszę to wykorzystać kiedyś ;>
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.09.2008 00:11
O jaaaa... nalewanie piwa to i dopiero umiejętność:D A jeśli chodzi o smażenie mięsa, to na litość boską-nie na maśle, bo masło się nie nadaje do tego. Przypala się;-) pozdrowienia od absolwentki szkoły gastronomicznej----przez żołądek do serca;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2008 13:39
to skoro tak znasz swoja wartosc to po co ogole tutj zagladasz.? :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie