Jak twój facet okazuje uczucia?

Facet jest bardzo prostym „urządzeniem” - jak kocha, to na zabój. A jak kocha, to nie udaje, że nie, tylko okazuje to w prawdziwy sposób.
Jak twój facet okazuje uczucia?
18.09.2008

Przedstawimy ci kilka zachowań facetów. Romantyczne, bardziej praktyczne, ale zawsze szczere. Zobacz, czy twój mężczyzna przejawia któreś z poniższych. Jeśli tak, to wszystko z nim w porządku i naprawdę cię kocha!

1. Okazuje ci swoją troskę na każdym kroku, sprawia przy tym częste, małe przyjemności. Np. wysyłasz mu SMS, że masz zły dzień, a po powrocie z pracy zastajesz w domu romantycznie przygotowaną kąpiel ze świecami i kieliszkiem wina w tle...

2. Zbiera w swoim kawalerskim mieszkaniu rzeczy szczególnie dla ciebie ważne. Zaopatrzył kuchnię w smakołyki, które uwielbiasz. A wszystko po to, abyś czuła się jak u siebie.

3. Zawsze możesz na niego liczyć, w dodatku jest słowny. Jak mówi, że zadzwoni, to dzwoni. Gdy prosisz go o drobną przysługę, wyręcza cię, jadąc przez pół miasta. A wszystko dlatego, że pragnie twojego uznania i zaufania w prozaicznych życiowych kwestiach.

4. Pomaga w rozwiązywaniu problemów, których tak w życiu wiele... Wykonuje drobne prace w twoim mieszkaniu, jak wymiana uszczelki, podłączenie sprzętu RTV. Pragnie dla ciebie wszystkiego, co najlepsze, więc chce, abyś nie była obarczona nadmiarem trosk.

5. Kupuje ci ubrania, a to dla faceta prawdziwe wyzwanie. Konsultuje z twoimi przyjaciółkami rozmiar twoich kreacji i specjalne upodobania co do marki i kroju. To już prawdziwe wyznanie uczucia!

Polecane wideo

Komentarze (200)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 22.11.2011 16:51
A mój mężczyzna jest ideałem.Pomaga mi,troszczy się o mnie,jest czuły,kochany,przystojny i baardzo męski.Kocham go nad życie i on mnie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.10.2010 19:14
Szkoda że mój Facet taki nie jest ;(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 14.03.2010 19:20
czyli moj mnie nei kocha tak
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2009 20:11
żałosni to wy jesteście a nie ten kto napisał podpunkty wyżej. Każdy jest inny bez względu na wiek,płeć czy też wiek . faceci okazują w różny sposób swoje uczucia i właśnie wyżej je podano, dlaczego NIBY SĄ CO DLANIEKTÓRYCH TE CZYNNOŚCI AWYKONALNE HMM?? może tak naprawdę tylko słowa wam starczają a ważne są CZYNY moje drogie!!!! nie tylko "kocham Cię" a to jak sobie zyjesz mam w dupie.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.03.2009 03:10
zapewne gdybym z nim mieszkala spelnial by wszystkie, tak na kapiel po ciezkim dniu raczej nei licze chyba ze sama ja zrobie, a ubran mi nie kupuje bo ani okazji nie bylo ani nie chcialam aczkolwiek zobaczymy ;D Natomiast zawsze o mnie mysli i pamieta co lubie jesc, pic itd itp ;> nawet kiedy spotykamy sie na miescie ma przy sobie redbulla dla mnie bo pewnie sama nie zdarzylam sobie kupic :*
odpowiedz

Polecane dla Ciebie