Wyostrz pazurki - kobiety z charakterem są na topie

Mężczyźni zdradzili Papilotowi, dlaczego niegrzeczne kobiety są bardziej fascynujące niż miłe dziewczyny.
Wyostrz pazurki - kobiety z charakterem są na topie
21.05.2008

Wspaniale być ugodową i bezkonfliktową osobą, ale bycie miłą wcale nie jest kluczem do budowania szczęśliwych relacji z mężczyznami. Niestety czasami prowadzi to do sytuacji patologicznych - kobieta sądzi, że niezależnie od tego, jak jest traktowana, musi być potulna i uległa. Dzieje się to za cenę jej poczucia godności i własnej wartości. W tym wszystkim najśmieszniejsze jest to, że wyrzeka się ona własnego szczęścia, a tym samym unieszczęśliwia faceta. Bo mężczyźni tak naprawdę lubią twarde kobiety, które, gdy zajdzie taka potrzeba, pokażą pazurki.

1. Wiecznie słodkie kobiety są nudne

Mężczyźni otwarcie przyznają, że raz na jakiś czas drobna burza w na co dzień doskonałym układzie jest świetnym sposobem na odświeżenie uczuć. Tak jak po deszczu powietrze pięknie pachnie i jest pełne ozonu, tak i dla relacji damsko-męskich mała zawierucha od czasu do czasu jest jak świeża dawka tlenu niezbędnego do życia. Dlatego nie duś w sobie złości. Gdy potrzebujesz wybuchnąć, zrób to. On pewnie odpowie tym samym. A potem będziecie się namiętnie godzić.

2. Złośliwa riposta to nie zbrodnia

Facetom podoba się, gdy dziewczyna umie w dosadny sposób wyrazić swoje zdanie. Pokaż przy okazji, jak potrafisz być błyskotliwa. Uwierz nam, nawet jeśli odrobinę go urazisz, w głębi duszy oniemieje z zachwytu, poczuje, że jesteś kimś bardzo cennym.

3. Gierki to irytujące damskie sztuczki

Według większości facetów kobiecie, która w kontaktach z nimi posuwa się do nieczystych zagrań, brakuje pewności siebie. Maskuje to grą, przez co w oczach mężczyzny wcale nie rośnie. Daje mu jedynie do zrozumienia, że skoro mówi „A”, to powie też „B”, a każda jej kolejna sztuczka będzie gorsza.

4. Stawianie na swoim wcale nie oznacza chęci dominacji

Kobietom często wydaje się, że nie mogą „brać byka za rogi” i stawiać twardych warunków, bo wtedy mężczyzna pomyśli, że próbują go zdominować i ucieknie. Uspokajamy, takie myślenie jest błędne. Mężczyzna będzie zachwycony, jeśli raz na jakiś czas weźmiesz los w swoje ręce. On dzięki temu będzie cię bardziej szanował.

Główne przesłanie, jakie chcemy, abyście wzięły sobie do serca, dotyczy waszej pozycji w relacjach z mężczyznami. Nie dajcie sobie w kaszę dmuchać. Miłe i uległe kobiety nie są na tyle fascynujące dla silnych facetów, żeby związek przetrwał długo. Dlatego nie pozwólcie zrobić sobie prania mózgu i śmiało walczcie o swoją pozycję, bo to nie przedszkole, w którym za nazbyt śmiałe zachowanie pójdziecie do kąta.

Polecane wideo

Komentarze (53)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2015 21:35
ja już ich ostrzyc więcej nie będę bo już az zaduzo tego charakteru mam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.05.2015 18:26
Dziwne, że kobiety wierzą w te internetowe mądrości. Moja babcia zawsze mawiała: "Każda potwora znajdzie swojego adoratora". Wierzę jej, bo jest stara i mądra. W przeciwieństwie do Internetu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.10.2011 21:28
ja jestem mega niesmiala przez co prawie kazdy facet ktory pozna mnie blizej ucieka:( a mysle ze nie jestem jakas nudziara bo z przyjaciolkami szaleje nie mozemy sie nagadac ale gdy jest wiecej ludzi lub jestem tylko z facetem mowe mi obiera doslownie! mecze sie z tym wychodze na cicha szara myszke masakra ! i nie wiem jak to zmienic probowalam x razy ale nie wychodzi:( przez co nawet faceta nie mam!
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 03.09.2011 12:26
ja i mój facet to dwa różne światy ale jednak połączone ze sobą - miłością. nie wyobrażam sobie, że miałabym zacząć mu ulegać i na wszystko się zgadzać. jak coś mi nie pasuje - mówię o tym i walczę o swoje. jeśli i jedno i drugie chce postawić na swoim - idziemy na kompromis żeby ani jedno ani drugie nie czuło się urażone. czasem mnie prowokuje żebym się denerwowała bo lubi jak się złoszcze, to mu przypomina o tym, że mam charakterek :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 14:36
mamy być kocie mrr grr ;p hah
odpowiedz

Polecane dla Ciebie