Jak znaleźć swojego Księcia z bajki?

Oto garść wskazówek dla dziewczyn, które wciąż nie znalazły swojego księcia.
Jak znaleźć swojego Księcia z bajki?
28.07.2011

Chociaż powszechnie uważa się, że w uczuciach niczego nie można robić siłę, a na tego Jedynego trzeba po prostu cierpliwie czekać, to jednak czasem warto nieco pomóc naszemu szczęściu. Nie oszukujmy się więcej, miłość to nie przypadek. Aby znaleźć faceta marzeń, musisz przestać marudzić, wciąż narzekać, jak trudno jest poznać kogoś fajnego i po prostu przejść do ofensywy. Z odpowiednim nastawieniem poradzisz sobie lepiej, niż myślisz!

Bądź zawsze przygotowana...

Czy nam się to podoba, czy nie, opinia na temat drugiej osoby tworzy się w naszych głowach w przeciągu pierwszych piętnastu sekund i to zdanie pozostaje w nas przez długie lata. Co więcej, zrobiono badania, z których wynika, że pierwsze wrażenie bardzo rzadko nas myli! Chcąc poznać faceta marzeń, trzeba więc być zawsze przygotowanym na ewentualne spotkanie z nim. Potencjalnego partnera na całe życie można bowiem spotkać naprawdę wszędzie. Wychodząc do sklepu po bułki, idąc ulicą, bądź też (o dziwo) przebywając w kościele... Możliwości są nieskończone. Aby więc uniknąć zaskoczenia sytuacją, należy wyrobić sobie nowe nawyki zachowań. Pożądana jest pewność siebie i poczucie własnej wartości, szczególnie niewskazane za to – przybieranie pozy osoby przegranej. Przede wszystkim warto otworzyć się na innych ludzi, dawać im dowody sympatii. Takie zachowanie kobiet pozwala mężczyznom przełamać pewne opory. Faceci boją się odrzucenia i często po prostu nie chcą podejmować ryzyka. W momencie kiedy zauważą, że mają szansę, mobilizują się do działania. Warto więc dążyć do tego, aby podobać się jak największej liczbie mężczyzn, jednak zachować przy tym umiar w nowych znajomościach. Chodzi przecież o to, aby znaleźć tego Jedynego!

miłość

Uwierz w prawo przyciągania...

Właściwe podejście do każdego działania to podstawa sukcesu. Zanim więc rozpoczniesz poszukiwania faceta marzeń, zapytaj najpierw siebie, czy naprawdę chcesz kogoś poznać? Czy tylko tak mówisz? Jeżeli szczerze jesteś na to gotowa, wyrusz do ofensywy. Przede wszystkim uświadom sobie, że znalezienie tego Jedynego naprawdę jest możliwe! Niektórzy doradzają nawet, aby zacząć myśleć w taki sposób, jakby nasze marzenie już się spełniło. Uaktywnia się wtedy swoiste prawo przyciągania. Wszystko, co pojawia się w Twoim życiu sam je do niego przyciągasz za sprawą obrazów, które pojawiają się w Twoim umyśle. Zacznij więc wyobrażać sobie, jak powinien wyglądać Twój ideał, jakie cechy charakteru są dla Ciebie najważniejsze. Wizualizuj sobie chwile, które spędzacie razem, projektuj w głowie Wasze rozmowy, wspólne romantyczne spotkania.

Zadbaj o odpowiedni wygląd...

Chcąc osiągnąć zamierzony cel, nie można jednak poprzestać wyłącznie na marzeniach. Liczą się również nasze konkretne działania. Szczęściu trzeba bowiem odpowiednio pomóc. Najważniejsze to zapomnieć o własnych wadach (szczególnie jeśli chodzi o wygląd). Aby poznać swoją wartość, zrób to, co wydaję się być banalne, ale naprawdę jest konieczne. Spisz na kartce wszystkie zalety, jakie posiadasz (poproś o pomoc przyjaciółkę, znajomych). Przeczytaj je dokładnie i pomyśl: Jestem świetna. Jestem idealną kobietą. Jestem sexy! A o wadach po prostu raz na zawsze zapomnij, bądź ich świadoma, staraj się je ukryć, ale pod żadnym pozorem nie myśl o nich na co dzień. Chcesz poczuć się jeszcze bardziej atrakcyjną i pewną siebie kobietą? Odpowiednio zadbaj o swój wygląd. Zacznij ćwiczyć, pielęgnuj swoje ciało, kup sobie ładne perfumy. Ponętna, atrakcyjna kobieta przyciągnie uwagę każdego faceta!

miłość

Nie marnuj czasu...

Uwielbiasz spędzać czas przed telewizorem, oglądając swój ulubiony serial? Kochasz babskie spotkania, podczas których możesz ze swoimi przyjaciółkami wzajemnie się pocieszać i złorzeczyć na płeć brzydką? Nie jest to jednak dobry sposób, który choć na centymetr mógłby przybliżyć Cię do Twojego celu, czyli znalezienia wspaniałego mężczyzny. Nie marnuj więc czasu i zacznij wreszcie bywać w odpowiednich miejscach! Kochasz fotografię? Zapisz się do koła pasjonatów tej sztuki. Lubisz imprezy? Idź do klubu. To właśnie tam czeka na Ciebie On – królewicz z bajki. Pamiętaj przy tym, aby nie nastawiać się negatywnie oraz nie oczekiwać od każdego nowo poznanego mężczyzny, że będzie tym Jedynym. Po prostu poznawaj nowych, ciekawych ludzi, żartuj i baw się w ich towarzystwie. Zainteresowanie kimś szczególnym przyjdzie, gdy wcale nie będziesz się go spodziewać. Zawsze więc bądź wesoła i pozytywnie nastawiona do świata. To przyciąga jak magnes. Podstawą udanych randek jest właśnie otwartość i uśmiech. Tylko wtedy, gdy nie będziesz oczekiwać, że pierwsze spotkanie „to musi być to”, będziesz mieć właściwy dystans i siłę do przyjęcia z godnością ewentualnych niepowodzeń.

Podstawa to odpowiednie towarzystwo...

Wśród twoich najlepszych przyjaciół wszyscy mają już stałych partnerów i trudno jest znaleźć Ci znajomych, którzy tak, jak ty są samotni? Nie mając wyboru, spędzasz więc kolejne wieczory w towarzystwie zakochanych par, zajętych koleżanek, którym nie w głowie nowe romanse? Pora skończyć z takim postępowaniem. Chociaż więc bardzo lubisz swoich znajomych, to jednak powinnaś poszukać sobie nieco innego towarzystwa. Warto wyjść z koleżanką, która podobnie jak Ty jest otwarta na nowe znajomości i nie obrazi się, gdy zostawisz ją w czasie zabawy i sama wróci taksówką do domu.

miłość

Bądź otwarta na nowe znajomości...

Idąc na imprezę, narzuć sobie pewien reżim otwartości. Staraj się zawsze poznać chociaż jedną nową osobę. Najlepiej gdyby był to mężczyzna. Poza tym bądź w ciągłym ruchu i nie przesiaduj ciągle ze starymi znajomymi. Stań się swoistą duszą towarzystwa. Inicjuj co jakiś czas rozmowę na lekki temat. Przedstaw się i przedstawiaj sobie osoby, które właśnie poznałaś. Jeżeli chcesz, aby ludzie Cię polubili, zadawaj im pytania. Wszyscy uwielbiają opowiadać o sobie. Pamiętaj również, aby nie przywiązywać się za szybko do nikogo. Traktuj takie wyjścia raczej jako „ćwiczenia”. Najważniejsze, abyś dbała o siebie, bawiła się, miło spędzała czas. Miłość przyjdzie niespodziewanie...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

8 rzeczy, które rujnują związki (Z pozoru nic nie znaczą, a mogą doprowadzić do rozstania!)

Oto grzechy przeciwko miłości, które choć drobne i pozornie nieistotne, prowadzą do smutnego finału.

Historia pewnego wrażliwego drania: "Chcę Wam opowiedzieć, jak straciłem kobietę marzeń"

List autorstwa tajemniczego Czarymarykris pomaga zrozumieć pokrętną męską logikę...

Komentarze (49)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2015 19:36
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
Agaa (Ocena: 5) 11.02.2013 16:18
Łatwo mowic ale , nie zawsze jak sie czeka i nic nie rb to sam nie przyjdzie!
odpowiedz
karolinka (Ocena: 5) 22.01.2013 13:26
ja swojego księcia znalazłam w sieci, a dokładniej na www.lovefactory.pl Nie przyjechał na białym koniu, ale z bukietem kwiatów :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 02.08.2012 20:39
Trudno znalesc ksiecia z bajki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.06.2012 17:28
Tutaj wpisz treść komentarza do Jak znaleźć swojego Księcia z bajki?...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo