Różnica wzrostu, wagi, wieku: Przeciwieństwa naprawdę się przyciągają!

Oto 4 pary, których żadna swatka nie wzięłaby na warsztat, a jednak są szczęśliwi, dzieląc ze sobą życie! Na dobre i na złe!
Różnica wzrostu, wagi, wieku: Przeciwieństwa naprawdę się przyciągają!
06.06.2011

Kiedy miłość dochodzi do głosu, wszelkie różnice w wyglądzie zewnętrznym przestają się liczyć. Zakochani nie zwracają uwagi na to, że ich połówka jest od nich dużo niższa, grubsza, czy starsza. Liczy się tylko uczucie!

Oto cztery pary, które są tego najlepszym przykładem. Ich historie stanowią namacalny dowód, że przeciwieństwa naprawdę się przyciągają!

przeciwieństwa się przyciągają

Różnica wieku

Vesna Pivcevic ma 41 lat, jej partner, Joe Lamb – 28. Mieszkają w Londynie ze swoim 3-letnim synkiem Ferdinandem.

- Od czasu do czasu nachodzą mnie czarne wizje, kiedy siedzę jako siwa i pomarszczona staruszka na wózku inwalidzkim, a młody i silny Joe obchodzi się ze mną jak z jajkiem – śmieje się Vesna. – Natychmiast jednak staram się odgonić od siebie te myśli. Tak, wyglądam starzej od mojego chłopaka, ale nasza relacja jest tak wyjątkowa, że różnica wieku nie gra tu żadnej roli. Rok temu Joe mi się oświadczył!

Kobieta poznała swojego partnera w jednym z londyńskich klubów. Kiedy podszedł do niej, przedstawił się i powiedział, że ma 23 lata, myślała, że to jakieś kpiny. Wyznała mu natychmiast, że jest od niego o 13 lat starsza i czekała, kiedy ten odwróci się na pięcie i odejdzie. Nic takiego się jednak nie stało. Joe nadal ją adorował, aż w końcu zgodziła się pójść z nim na randkę. – Moi przyjaciele na początku byli przeciwni tej znajomości. Uważali, że Joe, który wtedy nie miał pracy i żył na garnuszku u rodziców, zamierza mnie wykorzystać i porzucić – wspomina 41-latka. – Też najpierw miałam sporo obaw. Ja, kobieta sukcesu, bizneswoman i on – młody, niedoświadczony, niezaradny. To nie miało prawa się udać. A jednak! Jestem z nim taka szczęśliwa!

Vesna przyznaje, że dzięki swojemu partnerowi czuje się dużo młodsza. Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy… bili się poduszkami. – Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Vesnę, nie myślałem „Jest stara!” tylko „Jest piękna!”. Czuję się niesamowicie dumny, że mam taką wspaniałą kobietę u swojego boku. Na początku naszej znajomości byłem niedojrzały, ale dzięki niej nauczyłem się odpowiedzialności. Nie wyobrażam już sobie życia bez niej. Ona i nasz synek są całym moim światem!

przeciwieństwa się przyciągają

Różnica wagi

35-letnia Sarah Chaney przy wzrośnie 1,56 waży 104 kg. Jej mąż, Gareth, ma 1,83 wzrostu, a jego waga wynosi 72 kg. Mieszkają w Crawley, w zachodniej części Sussex.

- Noszę ubrania w rozmiarze 54, a ładny stanik do moich olbrzymich piersi rzadko kiedy udaje mi się znaleźć. Jestem z tego powodu strasznie sfrustrowana – opowiada Sarah. – Gareth co prawda zapewnia mnie na każdym kroku, że kocha mnie za to, co mam w środku, ale i tak mam okropne kompleksy z powodu swojej otyłości.

Kobieta twierdzi, że ona i jej mąż jedzą dokładnie takie same ilości jedzenia, z tą jednak różnicą, że on nigdy nie przybiera na wadze. – Nie wiem, jak to możliwe. Ja preferuję zdrowe posiłki, jem dużo warzyw i owoców, podczas gdy mój mąż co chwilę podgryza chipsy i czekoladę. Chyba ma po prostu szybszą przemianę materii! – śmieje się 35-latka, a jej mąż dodaje: - Pierwsze, na co zwróciłem uwagę, kiedy poznałem Sarah, był jej szczery, ciepły uśmiech. Ujęła mnie tym natychmiast! To, że jest zaokrąglona, nigdy nie było dla mnie problemem. Być może wyglądamy razem komicznie, ale ona jest dla mnie najpiękniejszą kobietą, jaką znam! Myślę, że powinna być bardziej pewna siebie, bo dla mnie prezentuje się naprawdę sexy!

przeciwieństwa się przyciągają

Brzydka ona, ładny on

Sheila Gooding ma 40 lat i wraz ze swoim mężem, 31-letnim Danielem, mieszka w Essex.

- Wiem, że mój mąż jest bardzo przystojny, a ja… no cóż, do najładniejszych osób nie należę – mówi 40-latka. – Cieszę się jednak, że Daniel potrafi dostrzec to, co mam w środku. Kiedy poznaliśmy się 7 lat temu w pubie, zrobił na mnie duże wrażenie. Wyglądał bosko i był przy tym taki nieśmiały! Myślę, że potrzebował kogoś, przy kim mógł się poczuć pewniej – a ja jestem zorganizowana, zabawna i przebojowa. Tworzymy razem zgrany zespół.

Kobieta przyznaje również, że kiedy idzie z mężem pod rękę, nieraz słyszy na ulicy: „Jak ona go zdobyła?”, „Takie ciacho z taką szkaradą u boku!”, „Na pewno jest z nią dla pieniędzy!”. Stara się jednak ignorować te złośliwe komentarze, bo wie, jak wielkie uczucie łączy ją i Daniela.

- Zanim ja i Sheila zostaliśmy kochankami, najpierw bardzo długo się przyjaźniliśmy – tłumaczy mężczyzna. – Zdążyłem więc ją dobrze poznać. Imponowało mi, że jest taka pewna siebie i zabawna. No i te jej niesamowite oczy… Zakochałem się w nich bez pamięci!

przeciwieństwa się przyciągają

Różnica wzrostu

23-letnia Anna Wright ma 1,52 cm wzrostu. Jej partner, Harry Sperring, przewyższa ją o 46 cm. Mieszkają razem w Beaconsfield.

- Kiedy poznaliśmy się z Harrym pięć lat temu, urzekł mnie jego uśmiech. W ogóle nie zauważałam różnicy wzrostu między nami - do czasu, aż zaczęli nas zaczepiać ludzie na ulicy. Niektórzy z nich pytali bez ogródek, jak się całujemy. Tłumaczyłam im wtedy, że albo ja wchodzę na jakiś stopień, albo Harry mnie podnosi – czerwieni się Anna. Dodaje również: - Często rozmawiamy o tym, że chcielibyśmy być już zawsze razem i mieć dzieci. Zawsze zastanawiamy się wtedy, czy odziedziczą wzrost po mnie, czy po nim.

- Prawie każdy, kogo znam, jest niższy ode mnie. Kiedy więc poznałem Annę, w ogóle nie zrobiło na mnie wrażenia, że jest taka malutka – tłumaczy Harry. – Myślę, że różnica wzrostu jest bardziej problematyczna dla niej, bo musi mocno zadzierać głowę do góry, kiedy chce mi coś powiedzieć. Długie rozmowy obowiązkowo odbywamy więc na siedząco! – śmieje się chłopak i podsumowuje: – Nie zamieniłbym jej na żadną inną dziewczynę. Trafiła mnie po prostu strzała Amora – a na nią, jak wiadomo, nie ma rady!

Maja Zielińska

Zobacz także:

Torba DKNY, baleriny Chloe, okulary YSL… Możesz je mieć!

Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie Colgate Max White One.

Potwory są wśród nas: 5 najdziwniejszych stworzeń, które znaleziono na Ziemi!

Naukowcy do dziś nie są w stanie stwierdzić, czy odnalezione monstra są zmutowanymi gatunkami zwierząt, czy też stworami z innych planet.

 

Polecane wideo

Komentarze (179)

Ocena: 5 / 5
Kasia (Ocena: 5) 11.12.2013 13:30
Jesteśmy bardzo szczesliwa para kochamy się bardzo
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.05.2013 13:01
ja mam 153, mój chłopak 180 wszyscy mówią że słodko wyglądamy razem :) i jesteśmy już 2 lata razem nie mamy problemu z całowaniem sie
odpowiedz
ola (Ocena: 5) 08.03.2013 12:13
jestem z nim bo ma super charakter,ale niestety krępuje mnie roznica wzrostu :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.12.2011 13:44
On ładniejszy od niej? Na pewno nie w tych czterech przypadkach!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.07.2011 10:23
Hahaha ! Właściwie trochę w tym racji . ;D JA mam 160 cm a mój chłopak 187 ! On jest mega chudziutki a ja zaokrąglona tu i tam. ;) I co ? i jesteśmy już półtora roku ;D
odpowiedz

Polecane dla Ciebie