Co myśli facet, gdy mówi "KOCHAM CIĘ"?

Okazuje się, że kobiety i mężczyźni zupełnie inaczej rozumieją słowa "kocham cię".
Co myśli facet, gdy mówi "KOCHAM CIĘ"?
29.04.2011

Wyznanie miłości to moment bardzo piękny, wzruszający, ale też niezwykle trudny. Tak szczere i głębokie słowa mają olbrzymie znaczenie szczególnie dla kobiet. Panie z wielką powagą traktują wszelkie miłosne wyznania i zwierzenia. Jak natomiast do słów "kocham cię" podchodzą mężczyźni?

Okazuje się, że dla facetów wyznanie miłości nie zawsze wiąże się z uczuciem. Czasem nawet, słowa "kocham cię" przychodzą im aż zbyt łatwo. Dodatkowo, z badań Josha Ackermana, psychologa z Massachusetts Institute of Technology wynika, że mężczyźni nie tylko są skłonni szybciej wyznać uczucie swojej partnerce, ale i przyznają, że myślą o wyznaniu sześć tygodni wcześniej. I nie oznacza to wcale, że są oni bardziej uczuciowi.

Mężczyźni, wyznając kobiecie miłość, myślą najczęściej o seksie. Decydując się na tak wielkie słowa, mają nadzieję, że ich ukochana będzie bardziej skłonna na miłosne igraszki. Co ciekawe, są oni również bardziej szczęśliwi, gdy usłyszą od swojej partnerki słowo "kocham cię" jeszcze przed pierwszym seksem. Jest to bowiem dla nich swoista zapowiedź namiętnych chwil.

Kobiety i mężczyźni zupełnie inaczej rozumieją słowo "kocham cię". Stąd też mogą wynikać liczne nieporozumienia między partnerami. Czasem warto więc nieco poczekać z tak poważnymi deklaracjami. Wyznania miłosne wypowiedziane zbyt pochopnie i zdecydowanie za wcześnie mogą przecież zaszkodzić nawet najbardziej udanej parze...

Alicja Piechowicz

Zobacz także:

REPORTAŻ: Wyszłam za mąż, nie z miłości (Historie prawdziwe)

Poznaj historię pięciu kobiet, które wyszły za mąż z innych pobudek niż wielka miłość!

WIELOLETNI ZWIĄZEK? To nieprawda, że jesteście skazani na rutynę! Motyle ciągle latają w brzuchu ♥

Amerykańscy naukowcy dowiedli, że długoletni staż małżeński wcale nie oznacza końca uczuć i że mogą być one tak samo silne jak u zakochanych od niedawna par.

Komentarze (118)

Ocena: 5 / 5
mika (Ocena: 5) 19.01.2015 00:45
Myślę że mój mówi prawdę bo jak jest inaczej to zabije ;-)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.12.2012 15:37
To widać, kiedy facetowi zależy na sexie a kiedy nie. Temu co zależy na związku i głębszym uczuciu nie będzie naciskać na sex i poczeka a temu co nie zależy powie wszystko, żeby osiągnąć cel (po prostu będzie ciągle go proponować). Byłoby bardziej w porządku jeśliby nie mydlili oczu dziewczynom a po prostu powiedzieli czego naprawdę chcą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2012 00:38
mój facet codziennie dzwoni do mnie i zapewnia o swojej miłości mieszka za granicą,pisze kocham tylko ciebie i tylko ciebie po czym jeżdzi do Dani i pieprzy sie i pomieszkuje z grażynką. Co ma znaczyć słowo kocham cie KO przemija CHAM ZOSTAJE pomimo jego wielkiej miłości do mojej osoby gardzę jego całokształtem.Mieszkaliśmy ze soba 6 lat i nigdy nie pomyślałabym,że coś takiego doświadczę z jego strony.Zyczę takim osobom jak jak mój Paweł doznania takich samych doświadczeń jakimi obdzielają innych może wówczas zrozumieją czym jest prawdziwa miłość
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.04.2012 00:29
tak mówia kocham a często robią wbrew temu co mówią
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.01.2012 21:05
ee... troche to dziwne... facet nie mysli kutasem... !
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo