Po czym poznać, że on się NIGDY z Tobą nie ożeni? 7 alarmujących sygnałów

Zależy ci na facecie, z którym się spotykasz? Zanim zaczniesz snuć odważne plany na przyszłość, sprawdź, czy traktuje cię poważnie.
Po czym poznać, że on się NIGDY z Tobą nie ożeni? 7 alarmujących sygnałów
19.03.2011

Rozgryźć mężczyzn nie jest łatwo. Jednak tak naprawdę faceci nie są skomplikowanymi istotami i wystarczy nieco praktyki, żeby w mig odczytywać ich intencje. Być może już teraz chłopak, z którym jesteś, daje ci do zrozumienia, że nigdy nie zostaniesz jego żoną. Dlatego zamiast marzyć o pięknej sukni, złotych obrączkach i hucznym weselu, weź pod lupę zachowanie bliskiego ci faceta i przekonaj się, kim dla niego jesteś. Po tych sygnałach poznasz, że on raczej się z tobą nie ożeni...

Mówi, że jesteście bratnimi duszami

Jeśli wypowiadając te słowa, jednocześnie namiętnie cię całuje, jest szansa, że uwzględni cię w swoich (poważnych) planach. Ale powtarzanie w kółko, że jesteś jego najlepszym przyjacielem i że bratnie z was dusze, nie wróży niczego dobrego. Zwłaszcza jeśli mówi ci o tym w pierwszych tygodniach znajomości. Uważaj na faceta, który zasypuje cię wyznaniami już w początkowej fazie znajomości. Prawdopodobnie powtarzanie takich słów nie stanowi dla niego żadnego problemu, bo robił to niejednokrotnie w przeszłości. Ten mężczyzna, to typ lekkoducha, który rzuca słowa na wiatr i nie bierze za nie odpowiedzialności. A poza tym bardziej niż stałej partnerki (czy żony!) szuka dobrego... kumpla.

Na zmianę wydzwania i milczy

Raz zasypuje cię dziesiątkami SMS-ów w środku nocy, by potem nie odzywać się przez kilka dni. Z kolei na twoje wiadomości odpisuje lakonicznie. Zachodzisz w głowę, o co tak naprawdę chodzi temu facetowi? Prawda jest brutalna: jest tak zajęty, że nie ma wolnej chwili na ciebie. A czas zajmuje mu głównie randkowanie z innymi kobietami. Mężczyzna, który traktuje kobietę poważnie i widzi dla niej miejsce w swojej przyszłości, dba o stały kontakt z nią. I nigdy nie ignoruje jej SMS-ów oraz telefonów. Robią to panowie, którzy najchętniej mieliby 10 kobiet na raz. Chcesz poznać sekretny kod miłosnych SMS-ów? Zajrzyj do osobnego tekstu!

Nie chce zmienić przyzwyczajeń

Uwielbia pić piwo do obiadu, nigdy po sobie nie sprząta, każdy dzień zaczyna od papierosa, a wszystkie sobotnie wieczory spędza w gronie podpitych kumpli... W porządku, jeśli zmienia to, gdy zaczyna spotykać się z kobietą swoich marzeń. Ale jeśli mężczyzna nie modyfikuje przyzwyczajeń przy nowo poznanej dziewczynie, to niezawodny znak, że nie myśli o niej poważnie. Facet potrafi diametralnie zmienić się pod wpływem kobiety, na której mu zależy. Zwłaszcza jeśli to ona zwróci mu uwagę na jego zachowanie czy sposób bycia. Obojętność na jej spostrzeżenia czy wręcz prośby świadczy o jego beztroskim usposobieniu i umiłowaniu wolności. Ten mężczyzna nie szuka partnerki – a już na pewno nie żony! Właśnie to odstrasza wielu facetów przed ślubem: próba zmiany ich przyzwyczajeń przez małżonki.

Nie pyta cię o twoje życie

Spotykacie się od jakiegoś czasu, uwielbiasz przebywać w jego towarzystwie, często się przytulacie i całujcie. Ale tak naprawdę wciąż niewiele o nim wiesz. I on również wydaje się nie być zainteresowany twoim życiem. Nie pyta cię o zainteresowania, plany, przeszłość, marzenia, rzadko prosi cię o radę. Zastanawiasz się dlaczego? Pewnie dlatego, że nie traktuje cię zbyt serio. Facet, któremu zależy na kobiecie, będzie wypytywał ją o wszystkie drobiazgi z jej życia – to naturalne. Jeśli nie pyta, to znak, że nie jest po prostu zainteresowany.

facet

Ani myśli, żeby przedstawić cię rodzicom

Załóżmy, że jesteście parą od kilku miesięcy. Ty coraz poważniej traktujesz wasz związek, zaangażowałaś się, nie wykluczasz nawet, że moglibyście spędzić ze sobą przyszłość. Jednak trudno to samo powiedzieć o twoim facecie – zabiera cię w różne miejsca, ale przedstawienia rodzicom unika jak diabeł wody święconej. Jeśli tak właśnie jest w twoim przypadku, nie mamy dla ciebie dobrych wieści – ten facet najwyraźniej ani myśli składać wiążące deklaracje. O zaobrączkowaniu się nawet nie wspominając. Każdy normalny mężczyzna, któremu wydaje się, że spotkał miłość swojego życia, w końcu zechce przedstawić ją swoim rodzicom. Gdy tego nie robi, to znaczy, że nie po drodze mu do ołtarza.

Mieszkacie ze sobą od lat

Kobieta i mężczyzna zwykle podejmują decyzję o zamieszkaniu razem, bo chcą w ten sposób lepiej się poznać, scementować związek, sprawdzić się. Uważaj jednak, jeśli to wspólne pomieszkiwanie niepokojąco rozciąga się w czasie. Jeśli mieszkacie ze sobą od wielu lat, trudno się dziwić facetowi, że nie myśli o ślubie. Bo po co, skoro i bez niego ma wszystko? Czyli jedzenie na czas, czyste ubranie oraz kobietę do łóżka? Facet, który bardzo długo mieszka z kobietą na kocią łapę, po pewnym czasie po prostu traci motywację do zmiany stanu cywilnego. Dlatego jeśli liczysz, że po latach wspólnego życia on w końcu musi poprosić cię o rękę, uważaj – prawdopodobnie przyzwyczaił się do życia, jakie prowadzicie i ani myśli je zmieniać. Lepiej sprawdź, czy naprawdę warto zamieszkać ze sobą przed ślubem.

Ma tajemniczy profil na Facebooku

Zwróć uwagę, czy twój nowy facet jest fanem Facebooka. Jeśli tak – jego profil wiele ci powie o jego intencjach. Oto przykłady, które powinny cię zaniepokoić: nie dodaje waszych wspólnych zdjęć, często wpisuje się na tablicy, ale nigdy nie wspomina o tobie, jego związkowy status jest ukryty… I tak dalej. Mężczyzna, który nie angażuje się w układ z kobietą, jest daleki od jakichkolwiek deklaracji na przyszłość. Najwyraźniej nie jest jeszcze gotowy na ślub i traktuje znajomość z tobą przelotnie. Chcesz się ustatkować? Nie z tym panem! A poza tym uważaj, bo przez Facebooka rozpada się co piąte małżeństwo!

Julia Wysocka

Zobacz także:

Zaniedbany, leniwy i kiepski w łóżku – oto typowy polski mężczyzna!

Dziennik „Metro” przeprowadził sondaż wśród pań, z którego wynika, jak postrzegamy mężczyzn.

Jak się zmieniasz, gdy rozpoczynasz związek?

Przekonaj się, w jaki sposób zmienia się twoja osobowość, gdy zaczynasz się z kimś spotykać.

Komentarze (54)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2015 16:43
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.09.2015 22:28
Kiedy jestem ciekawa swoich spraw uczuciowych kontaktuję się z wróżbitą Paulusem (wrozbitapaulus.pl), jak dotychczas wszystkie jego wróżby w stosunku do mnie się sprawdzały.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2011 19:09
PODPO8 wtuwyncfbkkk
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 11:32
K0guhw qriiuvsimtax
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 16.07.2011 06:09
Knowledge wants to be free, just like these atricels!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo