Większość kobiet źle odczytuje te sygnały. To wcale nie męska obojętność

Jeśli tak myślisz to znak, że jeszcze nie rozgryzłaś swojego faceta.
Większość kobiet źle odczytuje te sygnały. To wcale nie męska obojętność
Fot. pexels
29.06.2024

Uważasz, że w Twoim związku nie ma zazdrości? Zapewne jesteś w błędzie. Przekonasz się o tym, jeśli tylko weźmiesz pod lupę zachowania swojego partnera. Oto te, których nie powinnaś przeoczyć. Jeśli do tej pory brałaś je za obojętność to znak, że jeszcze nie rozgryzłaś swojego faceta.

Zobacz także: 7 rzeczy, które rozpalają facetów. Tym gestom nie potrafią się oprzeć

Jak rozpoznać zakamuflowaną zazdrość w związku?

Wyglądający jak model sąsiad obdarza Cię zainteresowaniem i zaprasza na parapetówkę, a Twój partner nawet tego nie komentuje? Równie przystojny kolega z pracy codziennie podwozi Cię do domu i zasypuje licznymi SMS-ami, a Twój facet wciąż zachowuje anielską cierpliwość? Jeżeli do tej pory byłaś w stu procentach przekonana o tym, że partner zaczął być wobec Ciebie obojętny, bardzo się mylisz. 

Warto mieć na uwadze, że nie wszyscy faceci okazują zazdrość poprzez kontrolowanie, krytykę, obrażanie się, czy irytację. Są i tacy, którzy w żadnym razie nie chcą dopuścić do tego, aby partnerki wiedziały o trapiących ich obawach. Mają wrażenie, że jeżeli podzieliliby się z nimi swoimi prawdziwymi emocjami, sporo straciliby w ich oczach. Czuliby się wówczas mniej atrakcyjni. Są zdania, że odjęłoby im to męskości. Jak zatem rozpoznać zakamuflowaną zazdrość? 

Świadczą o niej trzy zachowania. Pierwsze to całkowita nienaturalna obojętność. Kolejnym jest okazywanie nadmiernego zainteresowania osobom, które Twój facet uważa za swoich konkurentów. Jeśli partner nagle zaczął robić wszystko, aby zakumplować się z Twoim najbliższym współpracownikiem, coś jest na rzeczy. Nie zapominajmy również o konkurowaniu. Jeśli Twój wybranek wcześniej nie nie wykazywał nawet cienia zainteresowania podróżowaniem, a teraz opowiada o wojażach po Indiach i Chile, na sto procent przemawia przez niego zazdrość. Najwyraźniej ze zbyt dużym zafascynowaniem opowiedziałaś mu o podróżniczych wyczynach przyjaciela lub kumpla z pracy. 

Zobacz także: Ty i Piotruś Pan. Jak wygląda związek z mężczyzną, który nie chce dorosnąć?

Polecane wideo

Owoce, które fenomenalnie działają na cerę. Jedz je regularnie
Owoce, które fenomenalnie działają na cerę. Jedz je regularnie - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
Basia (Ocena: 5) 11.07.2024 22:23
Dziewczyny, kontrolujcie płodność! Polecam do zapisów termometr owulacyjny Cyclotest mySense z aplikacją na telefon i funkcją bluetooth
odpowiedz

Polecane dla Ciebie