Jakie wiadomości wysyła zakochany facet?

Nie tylko przez telefon, ale również w social mediach.
Jakie wiadomości wysyła zakochany facet?
Fot. Unsplash
09.06.2024

Rozmowa jest kluczowym elementem każdej relacji, a sposób, w jaki mężczyzna komunikuje się w wiadomościach, może wiele powiedzieć o jego uczuciach. Kiedy facet jest zakochany, jego SMS-y często są pełne emocji, troski i zainteresowania.

Poniżej znajdują się przykładowe wiadomości, które mogą wskazywać, że mężczyzna jest zakochany po uszy.

Zobacz także: Co mężczyźni ukrywają przed żonami? 6 najczęstszych męskich tajemnic

SMS-y zakochanego mężczyzny

1. Wyrazy troski i zainteresowania

Mężczyzna, któremu zależy na partnerce, często pyta o jej dzień, jak się czuje i czy wszystko u niej w porządku. To wyraz jego troski i chęci, abyś czuła się dobrze. Na tym nie koniec. Kiełkujące uczucie można rozpoznać również po miłych SMS-ach na dzień dobry i dobranoc, a także po pytaniach, czy bezpiecznie wróciłaś do domu po spotkaniu – obojętnie, czy była to randka z nim, czy wyjście z przyjaciółmi.

2. Komplementy

Zakochany mężczyzna lubi komplementować swoją wybrankę. Chce, abyś wiedziała, że docenia twoją atrakcyjność, inteligencję i wszystkie cechy, które go przyciągnęły. Przykładowe wiadomości tego typu to: „Wyglądałaś dzisiaj niesamowicie” albo „Uwielbiam z tobą rozmawiać”.

3. Plany na przyszłość

Facet, który jest zakochany, często planuje wspólne chwile i przyszłe wydarzenia. To znak, że widzi cię w swojej przyszłości i chce spędzać z tobą jak najwięcej czasu. Jeśli dostaniesz wiadomość „Chciałbym zabrać cię na koncert w przyszłym miesiącu” albo „Może w przyszłym tygodniu pójdziemy na kolację?”, to bardzo dobry znak.

4. Wszystko mu o tobie przypomina

Kiedy mężczyzna jest zakochany, często wysyła wiadomości, które mają przypominać o nim i jego uczuciach. Mogą to być linki do piosenek, które mu się z tobą kojarzą, czy zdjęcia z waszych wspólnych chwil.

5. Stała komunikacja

Zakochany mężczyzna będzie dbał o to, aby komunikacja była regularna. Tak jak wspomniałyśmy wcześniej - będzie pisał do ciebie rano, aby życzyć ci miłego dnia, i wieczorem, aby powiedzieć dobranoc. Ale nie tylko. Będzie do ciebie również wysyłał wiadomości nawet wtedy, gdy będzie z kolegami. Liczą się priorytety. A w tym wypadku jesteś nim ty.

6. Reakcje na twoje wiadomości

On szybko reaguje na twoje wiadomości? To bardzo dobry znak. Jeśli chłopakowi zależy, będzie podekscytowany zerkał na ekran telefonu, czy już odpowiedziałaś na wiadomość. Nie przepadnie na kilka godzin bez znaku życia, ponieważ ciągle myśli o tobie i chce z tobą rozmawiać. Nie udaje niedostępnego i nie bawi się w żadne gierki, ponieważ naprawdę cię kocha.

Zobacz także: Trzy modele sukienek, które mężczyźni naprawdę na nas uwielbiają

Zakochany mężczyzna wyraża swoje uczucia w różnorodny sposób, a jego wiadomości są jednym z najbardziej bezpośrednich sygnałów jego emocji. Obserwowanie ich może pomóc zrozumieć, jak głębokie są jego uczucia i jak bardzo mu na tobie zależy.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥
Horoskop miłosny na CZERWIEC ♥ - zdjęcie 1
Komentarze
Ocena: 5 / 5

Polecane dla Ciebie