Męskie pocałunki: co oznacza, jeżeli on pocałuje Cię w...

Sprawdź koniecznie!
Męskie pocałunki: co oznacza, jeżeli on pocałuje Cię w...
Fot. pexels
17.04.2024

Kobiety lubią doszukiwać się w męskim zachowaniu szczególnych sygnałów, dlatego poddają analizie ich słowa, gesty, częstotliwość wysyłania SMS-ów, miejsce spotkania i wiele innych rzeczy. W większości przypadków to zbędne, ponieważ faceci są jasno okazują swoje względy. Jest jednak kilka zachowań, które mogą świadczyć o rodzaju uczucia i zamiarach wobec kobiety. Zalicza się do nich m.in. pocałunek. Po tym, w jaką część ciała zostałaś pocałowana, możesz rozpoznać, kim dla niego jesteś.

Oto krótki przewodnik po pocałunkach.

Zobacz także: 6 sytuacji, gdy jesteś megapociągająca

Znaczenie męskich pocałunków

Pocałunek w policzek

Może być zdawkowy i lekceważący, ale także czuły. Jeżeli on wita się w ten sposób z innymi, nie rób sobie nadziei. Chyba, że gest trwa dłużej i czujesz między wami romantyczne wibracje. Pocałunek w policzek przeważnie wyraża tęsknotę oraz radość z towarzystwa drugiej osoby. Pamiętaj, że zdarza się w relacjach przyjacielskich i rodzinnych, więc lepiej nie doszukuj się w nim czegoś niezwykłego. Kiedy facetowi zależy, nie zadowoli się tylko buziakiem w policzek. Prędzej czy później zapragnie bardziej intymnego kontaktu.

Pocałunek wnętrza dłoni

Facet, który całuje wnętrze twojej dłoni, nie jest pewny relacji, jaka jest między wami. Chciałby przekroczyć granicę i zbliżyć się do ciebie bardziej, a ten gest jest niemym pytaniem o pozwolenie. Bez wątpienia uważa cię za kogoś wyjątkowego. Wyraża w ten sposób również szacunek.

Pocałunek w ucho

Facet chce cię zaczepić. Czasami chodzi o zaproszenie do miłosnej gry, a czasami pragnienie zwrócenia twojej uwagi. On jest stęskniony i ma ochotę spędzić z tobą czas.

Pocałunek w stopę

Wyraża ogromne oddanie i miłość. Mężczyzna pokazuje, że jest bezradny i gotowy na wszystko z miłości. Nieważne, czy kochasz go czy nie. Facet pragnie również dać ci do zrozumienia, że będzie ci dozgonnie wierny. Jesteś szczęściarą!

Pocałunek w nos

Zdarza się rzadko, ale ma swoje znaczenie. Mężczyzna daje ci do zrozumienia, że w ciebie wierzy. W pocałunku w nos jest też coś niezwykle czułego. To także jeden ze sposobów na okazanie miłości oraz przekomarzanie się.

Pocałunek w dłoń

Spotykamy się z nim coraz rzadziej. Niektóre kobiety przyznają, że czują się wręcz niezręcznie, gdy jakiś mężczyzna całuje je w dłoń. To wyraz podziwu i szacunku wobec kobiety. Kiedy on całuje twoją dłoń, nie wzbraniaj się. Pozwól się adorować.

Pocałunek w usta

Może być zarówno bardzo niewinny, jak i bardzo erotyczny. W pierwszym przypadku wyraża miłość, a w drugim pożądanie albo jedno i drugie. Bez wątpienia pocałunek w usta jest przeżyciem bardzo intymnym.

Zobacz także: 14 ubrań, których mężczyźni nie są w stanie zignorować. Naprawdę je na nas uwielbiają!

Pocałunek w czoło

W relacjach damsko-męskich oznacza on przeważnie troskliwość i opiekuńczość. Facet sygnalizuje w ten sposób, że chce się tobą opiekować i możesz czuć się przy nim bezpieczna. Czasami, całując w czoło, pragnie pocieszyć swoją wybrankę albo okazać jej swoje przywiązanie.

Pocałunek w szyję

Zawsze jest z nim związany podtekst erotyczny. Szyja to u kobiet bardzo wrażliwa część ciała. Mężczyzna, całując cię w szyje, pragnie okazać coś więcej niż uczucie. Kieruje nim pożądanie. Facet chce cię uwieść i jeżeli całuje umiejętnie, jest duże prawdopodobieństwo, że mu się uda. Kiedy on dobiera się do twojej szyi już na pierwszym czy drugim spotkaniu, prawdopodobnie szuka przelotnego związku.

Polecane wideo

Polska mapa ślubów i rozwodów. Czy Twoje miasto sprzyja rozstaniu?
Polska mapa ślubów i rozwodów. Czy Twoje miasto sprzyja rozstaniu? - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 05.05.2024 22:48
Niech ktoś wyjaśni pocałunek w dup3.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.04.2024 09:07
Co oznacza pocałunek w muszelkę?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie