7 rzeczy, na które mężczyźni sekretnie zwracają uwagę u kobiet

Sprawdź, o jakie drobiazgi chodzi. Będziesz zaskoczona!
7 rzeczy, na które mężczyźni sekretnie zwracają uwagę u kobiet
Fot. pexels
10.11.2023

Istnieje powszechne przekonanie, że mężczyźni nie przywiązują uwagi do szczegółów. Nie zwracają uwagi na detale – a te kobiety wychwytują podobno natychmiast. Okazuje się jednak, że są takie „drobnostki” w wyglądzie i zachowaniu przedstawicielek płci pięknej, które mężczyźni zauważają od razu. Co ciekawe – rzadko się do tego przyznają na głos, ale na podstawie tych szczegółów wyrabiają sobie zdanie na temat dziewczyny, która ich interesuje.

Zobacz także: O czym rozmawiają mężczyźni, gdy obok nie ma kobiet? 5 rzeczy, które facet mówi o Tobie swoim kumplom

Rzeczy, na które mężczyźni sekretnie zwracają uwagę u kobiet

Ekspresja twarzy

Utarło się, że mężczyźni u kobiet wychwytują jedynie uśmiech lub łzy. To mit. Oni zauważają znacznie więcej. Potrafią w lot wychwycić grymas znużenia, irytacji lub zainteresowania na kobiecej twarzy. Na tej podstawie podejmują decyzję: umówić się z nią czy nie?

Kolor ubrań, który dziewczyna wybiera najczęściej

Tak, to również ma znaczenie dla facetów, choć żaden z nich się do tego nie przyzna. Mężczyźni czytają w kolorach naszych ubrań jak w otwartej księdze. Najchętniej flirtują z dziewczynami ubranymi na czerwono – ta barwa w sposób oczywisty kojarzy im się z otwartością i pewnością siebie. Czarny strój utożsamiają z kolei z elegancją, a różowy – z lekkomyślnością i brakiem powagi.

Śpiewanie pod prysznicem

Kiedy jesteśmy w domu same, odprężamy się i relaksujemy. Często śpiewamy wówczas pod prysznicem, bo czujemy się swobodnie. Nikt nas nie ocenia, nie mamy więc powodu do wstydu.

Jeśli śpiewasz pod prysznicem, wiedząc, że za drzwiami słyszy cię twój facet, dla niego również jest to sygnał. Jaki? Że masz dobry nastrój i czujesz się przy nim swobodnie.

Sposób pisania SMS-ów

Wbrew pozorom mężczyźni analizują wiadomości od kobiet i to… dociekliwie. Istotne są dla nich: pora pisania SMS-ów (pisze do mnie tylko wieczorami = w ciągu dnia pewnie wcale o mnie nie myśli lub: pisze do mnie tylko wtedy, gdy czegoś ode mnie chce = jest interesowna i nie warto się z nią umawiać), używane emotikonki (gdy ich brakuje – kobieta zapewne ma kiepski humor), a także sposób formułowania zdań. Im częściej używasz słów: „Ja myślę, ja czuję, ja uważam”, tym za większą egoistkę weźmie cię facet.

Drinki, które preferuje kobieta

Sporo na temat twojego nastroju facet może również powiedzieć na podstawie zamawianego przez ciebie drinka. Zwłaszcza jeśli znacie się już od jakiegoś czasu i zna twoje nawyki. Wówczas wie na przykład, że gin z tonikiem pijasz na imprezach ze znajomymi, a czerwone wino – gdy jesteś zestresowana.

Ubrania, w których dziewczyna robi sobie selfie

Zaskoczona? Choć nie od dziś wiadomo, że profil na Instagramie zazwyczaj jest podkoloryzowany i bardzo często nie odzwierciedla rzeczywistości, wielu mężczyzn ocenia dziewczyny po ubraniach, w których robią sobie selfie. Im odważniejszy strój, tym kobieta wydaje im się „łatwiejsza”. Jeśli natomiast pozuje naturalnie, w zwykłych, codziennych ciuchach, nie przywiązując wagi do pokazywania ciała – tym bardziej interesująca wydaje się mężczyznom.

Co ciekawe, na randkach ta reguła się nie sprawdza. Niedbały look może zostać przez faceta odczytany jako brak zainteresowania. Na spotkaniu oczekują od dziewczyny zadbanego, zmysłowego wyglądu.

Zobacz także: Mężczyźni wymienili listę ubrań, które najbardziej lubią u kobiet

Dania, które zamawia w restauracji

Na pierwszej randce dziewczyny zamawiają zazwyczaj sałatkę. Chcą w ten sposób pokazać, że są fit. Może to jednak zostać odczytane przez mężczyznę jako zwykła… ściema i brak pewności siebie. Większe wrażenie zrobi na nich kobieta, która bez skrępowania zamówi w restauracji normalny obiad.

Polecane wideo

Mężczyźni szaleją za tymi perfumami. Oto niesamowicie zmysłowe zapachy, o których nie sposób zapomnieć
Mężczyźni szaleją za tymi perfumami. Oto niesamowicie zmysłowe zapachy, o których nie sposób zapomnieć - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.82 / 5
gość (Ocena: 1) 07.07.2024 07:10
Cycki i dupa oraz vedżajna.
odpowiedz
Jogobella (Ocena: 5) 12.04.2024 22:07
2 rzeczy które mężczyzna uwielbia!😯 1.Jogobella🍓🤤 2.Zakupy🛒🛍️
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2024 22:53
Dawno takich bzdur nie czytałem.
odpowiedz
Lalissa (Ocena: 5) 05.04.2024 21:15
O tym to j anie widziałam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.04.2024 09:28
Mmmmjklo
odpowiedz

Polecane dla Ciebie