O czym rozmawiają mężczyźni, gdy obok nie ma kobiet? 5 rzeczy, które facet mówi o Tobie swoim kumplom

Zdziwisz się, jakie tematy z nimi porusza.
O czym rozmawiają mężczyźni, gdy obok nie ma kobiet? 5 rzeczy, które facet mówi o Tobie swoim kumplom
Fot. Unsplash
02.11.2023

Przyznaj szczerze: ile razy wręcz skręcało cię z ciekawości, o czym twój ukochany rozmawia ze swoimi kumplami. Dyskutują głównie o sporcie, czy zdarza im się plotkować o swoich związkach, tak jak to ciągle robią kobiety? Odpowiedź na to pytanie może cię zaskoczyć. Otóż mężczyźni uwielbiają opowiadać swoim kolegom o kobiecie, z którą aktualnie się spotykają.

Co zatem dokładnie twój ukochany mówi kumplom na twój temat?

Zobacz także: „Nie potrafię przestać jej zdradzać”

O czym rozmawiają mężczyźni, gdy obok nie ma kobiet?

Twój wygląd

Faceci są wzrokowcami i nigdy nie umówiliby się na randkę z kobietą, która zupełnie nie pociąga ich fizycznie. Dlatego twój chłopak, opowiadając kumplom o tobie, na pewno będzie komentował twój wygląd. Określi kolegom dokładnie, jaką masz figurę (na dłużej zatrzymując się oczywiście przy opisywaniu piersi, pośladków i bioder), jakiej długości są twoje włosy i czy masz pełne usta. Jeśli należysz do wyjątkowo atrakcyjnych kobiet, nie omieszka przechwalać się twoim zdjęciem przed kolegami.

Historia waszego poznania

Mężczyźni uwielbiają przechwałki, dlatego twój ukochany nie omieszka opowiedzieć przyjaciołom, w jaki sposób się poznaliście. Opisze im dokładnie moment waszego pierwszego spotkania oraz swój sposób na poderwanie ciebie. Niech mu zazdroszczą sprytu, a co!

Wasze życie intymne

Faceci bardzo często rozmawiają na tematy intymne. I choć dżentelmeni zazwyczaj nie opisują szczegółowo, co działo się za drzwiami waszej sypialni, to i tak zdradzą kumplom kilka „ogólników”. Nie omieszkają również porównać waszych łóżkowych umiejętności do tych, które posiadały ich byłe kochanki.

Pamiętajmy jednak, że każdy mężczyzna jest inny. Być może Twój milczy w towarzystwie kolegów jak zaklęty.

Twoje wady

Kumple twojego faceta wiedzą dokładnie, co go w tobie wkurza. Zrób szybki rachunek sumienia. Chrapiesz? Palisz papierosy? Przeklinasz? Wydajesz pół pensji na ciuchy? Możesz być pewna, że jego koledzy już o tym wiedzą. Komu ma się zwierzać z tego, co go w tobie denerwuje, jeśli właśnie nie swoim kumplom?

Brak zrozumienia

Mężczyźni często nie rozumieją naszego postępowania. Ich zdaniem najczęściej dąsamy się bez powodu i robimy bezpodstawne awantury. Albo domagamy się, żeby czytali w naszych myślach.

Twój ukochany nie jest pod tym względem wyjątkiem. Jeśli się pokłócicie lub zrobisz coś, co będzie w jego odczuciu niezrozumiałe, na pewno opowie o tym swojemu przyjacielowi.

Polecane wideo

Horoskop miłosny na LISTOPAD ♥
Horoskop miłosny na LISTOPAD ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 4.29 / 5
gość (Ocena: 5) 24.02.2024 22:45
Nowe rabaty w Auchan!😀😀😀 Outfit "y2k Style" tylko 299.99 zł i to z kodem rabatowym AUCHANPOLSKA2222!!! Kliknij na "Mam kod rabatowy" w Twojej aplikacji "Zakupy w Auchan" i użyj ten podany kod! Więcej informacji na stronie www.auchanclient.pl.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.01.2024 17:29
Jestem hłopakiem
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.11.2023 06:55
O waszej głupocie .
zobacz odpowiedzi (1)
Jennifer (Ocena: 5) 04.11.2023 13:17
Przez ostatnie 8 lat po ślubie było mi smutno, bo lekarz powiedział, że nie mogę zajść w ciążę, bo mam problemy z płodnością. Straciłam wszelką nadzieję, dopóki koleżanka nie skierowała mnie do doktora WHITE LORD, obiecał, że zajdę w ciążę przed 1. miesiąc po tym jak mu wszystko wyjaśniłam, wykonał swoją pracę i ku mojemu zdziwieniu, gdy robiłam kontrolne badanie ciążowe w szpitalu, byłam pozytywna, Teraz mam śliczną córeczkę, a wszystko dzięki doktorowi WHITE, który mi pomógł. Może także pomóc Tobie, jeśli masz następujący problem. *Jeśli chcesz zajść w ciążę. *Jeśli chcesz zwrócić swojego byłego kochanka. *Jeśli chcesz wyleczyć wszelkiego rodzaju choroby. *Jeśli chcesz odzyskać swoją własność. Skontaktuj się z nim na WhatsApp: +2349037186593
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 03.11.2023 20:25
Guzik prawda. Faceci między sobą gadają jakby każdy chciał udowodnić, ze jest samcem alfa. Może powie o pozytywach wyglądu, ale na pewno o tym jak się poznaliście. Inni by go uznali za ciotę.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie