5 naprawdę DZIWNYCH rzeczy, które kręcą mężczyzn

Nawet nie przypuszczałaś, że to może im się podobać.
5 naprawdę DZIWNYCH rzeczy, które kręcą mężczyzn
Fot. Unsplash (Joanna Nix)
18.03.2023

Okazuje się, że na mężczyzn jak magnes działają sytuacje, o których same nigdy byśmy nie pomyślały, że mogą być pociągające. Udowadnia to badanie przeprowadzone przez jeden z portali randkowych. Ankietowani mężczyźni w swoich odpowiedziach dają nam wyraźnie do zrozumienia, że czasami warto sobie odpuścić. Perfekcyjnie dobrana sukienka, idealny makijaż i misternie ułożone włosy mogą okazać się zbędne.

Zobacz także: 7 cech najbardziej pożądanych kobiet. Nie ma nic bardziej pociągającego

Wygląd to naprawdę nie wszystko. Męskie potrzeby i fantazje są czasami o wiele prostsze. Wystarczy zdać sobie sprawę, że wielu z nich kręcą takie rzeczy, jak...

Polecane wideo

Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem”
Co Polki słyszą od ginekologów? Słowa lekarzy szokują: „Jest pani doskonałym inkubatorem” - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 4 / 5
Maciok44 (Ocena: 2) 06.02.2024 01:34
Uwielbiam ociekające śmierdzącym potem babsztyle
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.03.2023 14:24
Magdalena robi laskę gdzie byle.
zobacz odpowiedzi (2)
Hania (Ocena: 5) 18.03.2023 11:14
Wydaje mi się, że dla każdego, co innego wydaje się dziwne. Kluczem do udanego związku jest komunikacja. My wprawdzie nigdy nie mieliśmy problemów z porozumieniem się, ale były takie rzeczy (właśnie dotyczące seksu), o których nie rozmawialiśmy, bo czułam się nieswojo. Zapytałam o to moją terapeutkę z poradni Psycholggia, do której chodzę na spotkania. Zaproponowała, żebyśmy przyszli razem i to faktycznie tylko wzmocniło nasz związek. W sumie poszliśmy chyba razem na jakieś 10 wizyt. Do tej pory wydawało mi się, że na terapię chodzą tylko pary z problemami, ale to nieprawda. Czasem skorzystanie ze wsparcia terapeuty, może okazać się korzystne dla osób dobrze dogadujących się w związku. W naszym przypadku tak właśnie było.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie