7 cech najbardziej pożądanych kobiet. Nie ma nic bardziej pociągającego

Wygląd to naprawdę nie wszystko.
7 cech najbardziej pożądanych kobiet. Nie ma nic bardziej pociągającego
Fot. pexels (Ozan Culha)
12.03.2023

Portal Your Tango przyjrzał się wynikom badań psychologicznych, które powinny dać nam do myślenia. Okazuje się, że każda z nas może stać się akceptowana i wręcz pożądana przez płeć przeciwną. To nie zawsze kwestia wyglądu, ale nastawienia. Facetów interesuje przede wszystkim nasz charakter.

Zobacz również: W ten sposób najszybciej zdobędziesz serce nieśmiałego mężczyzny. Oto najskuteczniejsze triki

Jeśli posiadasz wszystkie wymienione cechy - prawdopodobnie każdy mężczyzna się Tobą zauroczy!

Jakie cechy kobiecego charakteru lubią mężczyźni?

Lubisz siebie

Brzmi wyjątkowo banalnie, bo zdanie to znajdziemy w każdym poradniku psychologicznym. Rzadko jednak zastanawiamy się, co to tak naprawdę oznacza. Nie musisz być specjalnie przebojowa, ale tajemnicą sukcesu jest samoakceptacja. Kobieta, która nie lubi siebie, od razu traci w męskich oczach. Warto być dla siebie życzliwą i myśleć o sobie jak najlepiej.

Nie szukasz dopełnienia

Zdajesz sobie sprawę, że związek to wcale nie „dwie połówki jabłka”, ale relacja zupełnie różnych osób. Z partnerem czy bez niego czujesz się tak samo wartościowa. Nie liczysz na to, że w cudowny sposób jakiś facet zmieni twoje życie na lepsze. Nadal musisz mieć własne zdanie, bo przesadna uległość obróci się przeciwko tobie.

Ufasz sobie

To bardzo ważne, ale też niezwykle trudne. Często nie potrafimy się na nic zdecydować i wciąż szukamy potwierdzenia u innych. Takie bezbronne i niepewne siebie kobiety raczej nie są obiektami męskich westchnień. Powinnaś mieć własne zdanie i twardo go bronić. Wierzyć, że trzeźwo oceniasz rzeczywistość i jesteś w stanie samodzielnie wybrać własną drogę.

Zobacz również: Strategia 6 kroków. Dzięki niej zdobędziesz chłopaka, o którym marzysz

Żyjesz chwilą

Tylko bez przesady, bo warto mieć na uwadze przeszłość i zwracać uwagę na to, co dopiero nas czeka. Chodzi jednak o wewnętrzny luz, który pozwala ci choć na chwilę zapomnieć o wewnętrznych troskach. Dać się porwać uczuciom, dobrej zabawie, pragnieniom. Bez ciągłego szukania dziury w całym, uprzedzeń i strachu.

Jesteś wdzięczna

Doceniasz nawet najmniejsze rzeczy. Wiesz, że manna nie spada z nieba, ale trzeba sobie na nią zapracować. Czerpiesz radość z drobnych przyjemności, a w każdym człowieku dostrzegasz coś dobrego. Taki optymizm to podstawa, jeśli chodzi o tworzenie nowych relacji.

Emanujesz szczęściem

A przynajmniej bardzo się starasz. Nawet jeśli nie wszystko idzie zgodnie z planem, ty potrafisz dostrzec światełko w tunelu. Odganiasz od siebie czarne myśli, a kiedy jednak cię dopadną - nie obarczasz nimi wszystkich wokół. Radość na przekór wszystkiemu to samospełniająca się przepowiednia. Wreszcie będzie dobrze.

Dbasz o siebie

W każdym możliwym aspekcie. Zwracasz uwagę na swój wygląd, próbujesz żyć zdrowo, zachowujesz psychiczną równowagę i tak dalej. Rozumiesz, że w centrum twojego życia jesteś przede wszystkim ty, a dopiero później inni. Gdy zadbasz o siebie, wtedy możesz zacząć pomagać innym. W odwrotnej kolejności to nie zadziała.

Zobacz również: Co irytuje nas w mężczyznach? Oto najbardziej denerwujące cechy męskiego charakteru

Polecane wideo

Horoskop miłosny na MARZEC
Horoskop miłosny na MARZEC - zdjęcie 1
Komentarze (7)
Ocena: 3.86 / 5
Damian (Ocena: 5) 06.02.2024 01:31
Niech będzie, ostatni punkt się zgadza czyli trochę prawdy w tym jest. Jednak warto w przyszłości wspomnieć o pupci i cycuszkach i cipciusi 🤩
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.03.2023 14:55
Menelice z tatuażami nie nadają się do niczego.
zobacz odpowiedzi (1)
😈 (Ocena: 5) 12.03.2023 12:58
Z tego, co obserwuję większość facetów lubi kobiety bardzo opiekuńcze i wrażliwe na ludzi, bo taki typ rokuje na dobry materiał na rezerwuar dla ich genów.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie