Powodzenie zależy od daty urodzenia. To najgorszy moment na bycie singielką

Na szczęście to tylko statystyka.
Powodzenie zależy od daty urodzenia. To najgorszy moment na bycie singielką
Fot. Unsplash
02.10.2022

Każdy z nas żyje we własnym tempie. Niektórzy potrzebują więcej czasu, aby odnaleźć się w dorosłości, a innym przychodzi to bardzo łatwo i wyjątkowo wcześnie. Co nie oznacza, że nie próbujemy dorównać naszym rówieśnikom, którzy zdążyli się już zakochać, wziąć ślub, zrobić karierę, spłodzić potomstwo, wybudować dom i można tak jeszcze długo wymieniać.

Stawiamy przed sobą cele, by zrealizować je według z góry ustalonego scenariusza. W pewnym wieku wypadałoby się w końcu ustatkować. Najważniejsze, to nie przespać odpowiedniego momentu. Tylko skąd wiadomo, że właśnie przyszła na nas pora? Możemy śledzić statystyki albo zaufać badaniom. Wyniki tego sondażu na pewno dają do myślenia.

Ustalono, jaki jest najgorszy wiek dla singielki.

Zobacz również: Pierwszy raz, praca, ślub, dziecko. Kiedy jest na to najlepszy moment?

Najgorszy wiek dla singielki

Wyniki przynosi analiza przeprowadzona przez aplikację randkową PlentyOfFish. Jej twórcy przeanalizowali niemal 2 miliony wiadomości przesłanych przez ponad 80 tysięcy samotnych użytkowników i okazało się, że powodzenie rzeczywiście zależy od daty urodzenia. Niektóre dziewczyny są rozchwytywane, a inne wręcz przeciwnie.

Najwięcej szczęścia w miłości, a przynajmniej we flircie, mają 25-latki. To one nie mogą opędzić się od adoratorów. Są już wystarczająco dorosłe, ale wciąż młode. Nie mają poważnych zobowiązań i powoli zaczynają rozglądać się za potencjalnym mężem. Faceci to czują i próbują wykorzystać.

Badacze ustalili, że najmniej wiadomości otrzymują 33-latki i to one mogą czuć się najbardziej samotne. Z czego to wynika?

Raport sugeruje, że kobieta w wieku 33 lat myśli przede wszystkim o wyjściu za mąż i urodzeniu dziecka. Z kolei jej rówieśnicy płci męskiej wciąż chcą się bawić

- czytamy na thrillist.com.

Inaczej mówiąc: singielka po trzydziestce nie chce być już dłużej sama, a wolny facet w podobnym wieku nadal docenia brak zobowiązań. Analiza okazała się dla mężczyzn wyjątkowo łaskawa. Facet ma szansę znaleźć miłość kiedykolwiek, czego nie można powiedzieć o przedstawicielkach płci pięknej.

Na szczęście to tylko statystyka.

Zobacz również: W tym wieku zamieszkasz z chłopakiem i weźmiesz ślub. Uzbrój się w cierpliwość

Polecane wideo

Horoskop MIŁOSNY na październik ♥
Horoskop MIŁOSNY na październik ♥ - zdjęcie 1
Komentarze (1)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 27.12.2022 20:39
nie chcę się już bawić, chcę mieć partnerkę, jestem miłym i życzliwym chłopakiem :) mam 30 lat. Mam na imię Mareczek :) Jestem bardzo sympatyczny i mam racje we wszystkim :) lubię się dużo śmiać :) kocham Słońce, kwiaty i ludzi :) bez nałogów, Mega Inteligentny i bogaty :) mój adres e-mail [email protected] napisz do mnie jeśli jesteś wrażliwą i uczciwą osoba :) Buziaczki hej! :)))))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie