5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnes. Nie są w stanie im się oprzeć

Masz je wszystkie? Jesteś dziewczyną idealną.
5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnes. Nie są w stanie im się oprzeć
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/3659243436460678 & pinterest.co.uk/pin/710794753671226533/?nic_v2=1a4WbHldo)
03.01.2022

Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami – taka po prostu ich natura. Zwracają wielką uwagę na kobiecy wygląd, a gdy ktoś przykuje ich uwagę, nie są w stanie skupić się na niczym innym i dosłownie odpływają. 

Zobacz również: 5 zaskakujących rzeczy, których mężczyźni pragną w kobietach. To udowodnione naukowo

Ale jak to zwykle bywa ostatecznie wygląd to nie wszystko. Nawet najbardziej atrakcyjne osoby pozostaną singlami jeżeli ich charakter będzie pozostawiał wiele do życzenia. O powodzeniu u płci przeciwnej decyduje również sposób bycia. Ostatnio portal cytaty.pl wymienił pięć kobiecych cech, które działają na mężczyzn jak magnes. Co sprawia, że faceci nie są w stanie się im oprzeć? 

5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnesFot. Unsplash

5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnes 

Odwaga 

Pod tym pojęciem niekoniecznie kryje się gotowość do podejmowania ryzykownych i niebezpiecznych działań. Chodzi przede wszystkim o odwagę w życiu codziennym, która przejawia się m.in. jako pewność siebie, bronienie własnego zdania, a także umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu, aby zdobyć nowe doświadczenia. 

Poczucie humoru 

W tym przypadku wcale nie chodzi o sypanie dowcipami jak z rękawa. Faceci doceniają kobiety, które potrafią śmiać się... z samych siebie. Dziewczyny, które mają do siebie dystans i nie zgrywają obrażalskich księżniczek od razu wzbudzają ich zainteresowanie. W ich towarzystwie czują się swobodnie i komfortowo. 

Pozytywne spojrzenie na świat 

Każdy czasami miewa gorszy dzień albo jest nie w humorze – to normalne. Ale zadręczanie partnera nieustannym narzekaniem w oczach mężczyzn jest wyjątkowo odpychające. Tzw. toksyczny optymizm też bywa postrzegany jako sygnał ostrzegawczy. Większości facetów zależy po prostu na partnerce, która będzie pozytywnie patrzeć na świat i dostrzegać w nim to, co dobre. Taka energia przyciąga mężczyzn niczym magnes. 

Spontaniczność 

Szczęśliwe pary łączy m.in. to, że wspólnie poznają nowe osoby, wybierają się w nieznane dotąd miejsca i przeżywają ekscytujące przygody. To wszystko bierze się również ze spontaniczności, ponieważ to właśnie ona nadaje naszemu życiu smaku i szczypty pikanterii. Dziewczyny, które nie chcą poznawać nowych rzeczy i wolą bezpieczną stagnację raczej nie będą musiały opędzać się od adoratorów. 

Wrażliwość 

Każdy z nas - bez wyjątku - ma również swoją wrażliwą stronę. Niektórzy mają serce na dłoni, podczas gdy inni głęboko skrywają takie oblicze, ponieważ boją się zranienia albo bycia ocenianymi. A to właśnie wrażliwość i dobre serce są w stanie rozkochać każdego. Opiekuńczość, czułość, troska i delikatność to kobiece cechy, wobec których nawet największy twardziel okazuje się po prostu bezradny. 

Zobacz również: Dla kobiet z taką figurą faceci tracą głowę. Oblicz swój wskaźnik WHR

Polecane wideo

Najskrytsze łóżkowe fantazje mężczyzn. O czym marzą TAK NAPRAWDĘ?
Najskrytsze łóżkowe fantazje mężczyzn. O czym marzą TAK NAPRAWDĘ? - zdjęcie 1
Komentarze (16)
Ocena: 3.13 / 5
Prawdziwy facet (Ocena: 1) 11.09.2022 19:25
Do kobiet które szukają faceta, idealna kobieta powinna: sprzątać gary, gotować, prać oraz być posłuszna i usłużna.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 15.06.2022 22:35
To jest takie nie wiarygodne 😂😭😭😭😭😭😭😭
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 21.01.2022 10:53
Jest opiekuńcza, to dostanie po dupie od faceta bo jest za dobra. Jest suką, to facet znajdzie sobie tą opiekuńczą, bo jest źle. Koło się zamyka. Żadne pod facetów macie nie być kobiety. Macie być sobą i tylko sobą, a nie jego wersją Ciebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2022 10:50
Kolejny durny artykuł. Bądź idealna, sukces w miłości gwarantowany 😅 co za głupie porady. Przestańcie pisać takie bujdy i prać kobietom łby. Kobieta ma być sobą i tylko sobą, z każdą wadą, dobrym i złym dniem, krzykliwa i łagodna, spokojna i rzeczowa. Na być każdą wersją siebie jaką chcę być. A nie modelem który ma się w wpisać w szablon, jaki mężczyzna wymyślił sobie w głowie. Serio. Autor to idiota.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.01.2022 07:41
U mnie mąz też zawsze ceni poczucie humoru i to że jestem zorganizowana. Nie lubi za to tego że u mnie musi być idealnie wszystko, jestem perfekcyjna wieć u mnie w domu musi być czyściutko, roomba to czasem jest dwa razy dziennie włączana. :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie