5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnes. Nie są w stanie im się oprzeć

Masz je wszystkie? Jesteś dziewczyną idealną.
5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnes. Nie są w stanie im się oprzeć
Fot. Pinterest.com (pinterest.co.uk/pin/3659243436460678 & pinterest.co.uk/pin/710794753671226533/?nic_v2=1a4WbHldo)
03.01.2022

Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami – taka po prostu ich natura. Zwracają wielką uwagę na kobiecy wygląd, a gdy ktoś przykuje ich uwagę, nie są w stanie skupić się na niczym innym i dosłownie odpływają. 

Zobacz również: 5 zaskakujących rzeczy, których mężczyźni pragną w kobietach. To udowodnione naukowo

Ale jak to zwykle bywa ostatecznie wygląd to nie wszystko. Nawet najbardziej atrakcyjne osoby pozostaną singlami jeżeli ich charakter będzie pozostawiał wiele do życzenia. O powodzeniu u płci przeciwnej decyduje również sposób bycia. Ostatnio portal cytaty.pl wymienił pięć kobiecych cech, które działają na mężczyzn jak magnes. Co sprawia, że faceci nie są w stanie się im oprzeć? 

5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnesFot. Unsplash

5 kobiecych cech, które działają na facetów jak magnes 

Odwaga 

Pod tym pojęciem niekoniecznie kryje się gotowość do podejmowania ryzykownych i niebezpiecznych działań. Chodzi przede wszystkim o odwagę w życiu codziennym, która przejawia się m.in. jako pewność siebie, bronienie własnego zdania, a także umiejętność wychodzenia ze strefy komfortu, aby zdobyć nowe doświadczenia. 

Poczucie humoru 

W tym przypadku wcale nie chodzi o sypanie dowcipami jak z rękawa. Faceci doceniają kobiety, które potrafią śmiać się... z samych siebie. Dziewczyny, które mają do siebie dystans i nie zgrywają obrażalskich księżniczek od razu wzbudzają ich zainteresowanie. W ich towarzystwie czują się swobodnie i komfortowo. 

Pozytywne spojrzenie na świat 

Każdy czasami miewa gorszy dzień albo jest nie w humorze – to normalne. Ale zadręczanie partnera nieustannym narzekaniem w oczach mężczyzn jest wyjątkowo odpychające. Tzw. toksyczny optymizm też bywa postrzegany jako sygnał ostrzegawczy. Większości facetów zależy po prostu na partnerce, która będzie pozytywnie patrzeć na świat i dostrzegać w nim to, co dobre. Taka energia przyciąga mężczyzn niczym magnes. 

Spontaniczność 

Szczęśliwe pary łączy m.in. to, że wspólnie poznają nowe osoby, wybierają się w nieznane dotąd miejsca i przeżywają ekscytujące przygody. To wszystko bierze się również ze spontaniczności, ponieważ to właśnie ona nadaje naszemu życiu smaku i szczypty pikanterii. Dziewczyny, które nie chcą poznawać nowych rzeczy i wolą bezpieczną stagnację raczej nie będą musiały opędzać się od adoratorów. 

Wrażliwość 

Każdy z nas - bez wyjątku - ma również swoją wrażliwą stronę. Niektórzy mają serce na dłoni, podczas gdy inni głęboko skrywają takie oblicze, ponieważ boją się zranienia albo bycia ocenianymi. A to właśnie wrażliwość i dobre serce są w stanie rozkochać każdego. Opiekuńczość, czułość, troska i delikatność to kobiece cechy, wobec których nawet największy twardziel okazuje się po prostu bezradny. 

Zobacz również: Dla kobiet z taką figurą faceci tracą głowę. Oblicz swój wskaźnik WHR

Polecane wideo

Najskrytsze łóżkowe fantazje mężczyzn. O czym marzą TAK NAPRAWDĘ?
Najskrytsze łóżkowe fantazje mężczyzn. O czym marzą TAK NAPRAWDĘ? - zdjęcie 1
Komentarze (11)
Ocena: 3.36 / 5
gość (Ocena: 5) 13.01.2022 07:41
U mnie mąz też zawsze ceni poczucie humoru i to że jestem zorganizowana. Nie lubi za to tego że u mnie musi być idealnie wszystko, jestem perfekcyjna wieć u mnie w domu musi być czyściutko, roomba to czasem jest dwa razy dziennie włączana. :)
odpowiedz
Daga (Ocena: 1) 08.01.2022 11:54
Takie treści powinny byc zakazane. Jeszcze ktoś niepewny siebie przeczyta i pomyśli, że trzeba takim być, aby kogoś poznać.
odpowiedz
Aaa (Ocena: 5) 07.01.2022 05:40
Ja jestem sobą i mam wyje... bane co ktoś myśli A nie będę udawać kogoś kim nie jestem
zobacz odpowiedzi (1)
Alvaro (Ocena: 1) 05.01.2022 19:37
Ale sranie w banie. Poprostu trzeba trafić na odpowiednią osobę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.01.2022 16:25
Bzdury dla nastolatek ewentualnie 20 plus
odpowiedz

Polecane dla Ciebie